Follow RomanianPortal on Twitter       
Rezultate 1 la 2 din 2

Subiect: Romani in DFW

Data înscrierii
    04.06.2015
    Locație
    Fort Worth TX
    Posturi
    7
    Putere Rep
    0

Implicit Romani in DFW

Am vazut ca este o comunitate destul de mare de Romani in Texas,insa nu gasesc pe nimeni in zona mea sau poate ca nu imi vede nimeni mesajele.Am locuit 6 luni in Sud Fort Worth si din Feb m-am mutat in Haltom City...groaznic,,,nu tu permis,nu tu prieteni in zona asta....Este cineva prin zona?Este deprimant sa nu ai nici o cunostinta in zona

Data înscrierii
    01.05.2008
    Locație
    at home
    Posturi
    1.034
    Putere Rep
    19

Implicit

Daca speri sa iti faci prieteni romani...multa rabdare si noroc! Oi fi tu religioasa sau nu tot doar la biserica ii gasesti...si acolo cu multe fitze si figuri ca ...deh! sintem in America!
    Cit despre relatii de durata cu romani......poti sa iti pui pofta in cui. E posibil sa gasesti pe cineva care sa te abordeze de sex opus....pentru alte motive decit ale tale probabil.

M-am gindit sa fiu politicoasa...dar am editat postul pentru ca majoritatea dau tepe(chiar si sentimentale si nu ma refer la relatii barbati-femei), sint nesimtiti si fara 7 ani de acasa pe teritoriul US. Nu au ajuns doar cei care merita sau cei care au dovedit ca sint buni..au ajuns cei care au avut sansa, si viata nu triaza pe cei buni ci pe cei tari!
    Draga trebuie sa fii pregatita, daca ai noroc cu carul o sa dai peste cineva cu care merita sa iti petreci timpul si vorbeste Limba Romana...chiar si la o cafea.
    Ultima modificare făcută de browneyes; 24.10.2015 la 06:13.
    <<<fiintele umane cele mai fericite nu poseda mare lucru. ele sunt.>>>

Taguri pentru acest subiect

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •