Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 4 din 4 PrimulPrimul ... 234
Rezultate 31 la 40 din 40

Subiect: Campionatul Mondial de fotbal CM 2018 - preliminarii, meciuri, comentarii

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.151
    Putere Rep
    32

Implicit

Ce sa mai pomenim boss ca e de no comment.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.393
    Putere Rep
    35

Implicit

[/url]
    plecat de-acasă.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.151
    Putere Rep
    32

Implicit

Hai ca iar ne-am calificat la CM. De data asta mai stralucitor de jalnic ca niciodata.
    De cand mergeam in picioare pe sub masa nu am vazut nationala atat de slaba. De nivelul Armeniei, Kazahstanului, Feroe, Gibralatar.
    N-are nicio legatura cu scoala de fotbal nemteasca antrenorul asta. Te doare mintea ce declaratii ofera dupa meciuri exact opusul realitatii. Cica vede progres.
    Progres in voiajul spre fundul oceanului. O pacaleala, un impostor. Se vede doar un regres continuu.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.151
    Putere Rep
    32

Implicit

Cam asa ceva..
    http://m.prosport.ro/blog/de-ce-e-fa...-lase-16718391

Tre sa il astept pe Sorinescu sa aterizeze avionu' ..altfel nu are nimeni nimic de spus despre marea performanta: eliminare matematica cu 2 etape inainte de final.

Exista si o veste bune. Daca mergeam la Putin unde dadeam de niste echipe bine pregatite, valeu ce umilinte de cartea recordurilor mancam. Mai bine asa nu suntem acolo, nu aude planeta de noi ..daca nu existi n-are lumea sansa sa vada cat esti de varza cu carnati. Face sens nu?
    Ultima modificare făcută de VanDerGigi; 05.09.2017 la 13:57.

Bill Watterson

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.265
    Putere Rep
    40

Implicit

fotografia lui Aramis spune tot. noi si talibanii,o nationala de sinucigasi. indiferent de adversar ne punem streangul singuri.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.151
    Putere Rep
    32

Implicit

Citat Postat în original de FidelKatzo Vezi post
    fotografia lui Aramis spune tot. noi si talibanii,o nationala de sinucigasi. indiferent de adversar ne punem streangul singuri.

Cred ca la ce se intampla in lumea asta, si nemtii trebuie sa inceapa sa se obisnuiasca cu critica cand lucrurile nu ies tocmai ..nemteste.

Bill Watterson

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.393
    Putere Rep
    35

Implicit

antrenoru' ăsta sigur e neamț-neamț?
    plecat de-acasă.

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.265
    Putere Rep
    40

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Cred ca la ce se intampla in lumea asta, si nemtii trebuie sa inceapa sa se obisnuiasca cu critica cand lucrurile nu ies tocmai ..nemteste.
    da,asa este. in cazul de fata avem de-a face cu cineva care a consumat droguri . a fost in stare sa trimita proba de par la control,ferm convins ca puteri supranaturale vor face sa dispara orice urma de cocaina din probe. a crezut in ingerul pazitor care i-a aparut in vis.
    toata germania l-a vrut ca antrenor federal,numai Uli a fost impotriva.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.151
    Putere Rep
    32

Implicit

Vezica lui Uli a dat semnalele potrivite.
    Apropo dupa seara cu meciurile l-am intrebat pe baiatul ala din Wolfsburg la telefon ..zic ce ai facut aseara, te-ai uitat la meciuri?
    - Nu, aici sunt alegerile in curand si m-am uitat la ceva despre asta.
    - Ahh ..si cu cine votezi, cu Anjela, nu-i asa?
    Tipul e linistit la vorba dar am simtit o transformare in vocea lui a sarit ca ars si-a raspuns ferm: NO!!
    M-a pufnit rasul.
    Nu-i place ce se intampla in tara lui datorita dobitoacei.

Bill Watterson

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.474
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Tre sa il astept pe Sorinescu sa aterizeze avionu' ..altfel nu are nimeni nimic de spus despre marea performanta: eliminare matematica cu 2 etape inainte de final.
    Am aterizat aseara. Shoot

Pagina 4 din 4 PrimulPrimul ... 234

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •