Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 20

Subiect: ajutor hainute si jucarii copii

Data înscrierii
    28.05.2015
    Posturi
    21
    Putere Rep
    0

Implicit ajutor hainute si jucarii copii

buna ziua sunt o mamica a 4 copilasi din oradea as vrea sa va rog cine ne poate ajuta cu orice este bine venit cu haine incaltaminte alimente jucarii pampersuri as fi foarte recunoscatoare am 3 fetite cu varste cuprinse 8 ani 6 ani si cea mica 4 luni si un baietel de 2 ani jumate daca are cineva de donat niste haine de dama marimea m-l as multumi foarte frumos noi nu ne permitem sa cumparam multe lucruri deoarece stam cu chirie si de abia ne ajung banii va multumim frumos pentru cei care vor sa ne ajute ne puteti contacta la adresa de e-mail draguta16_ro@yahoo.com o zi buna tuturor
    Ultima modificare făcută de sorin; 28.05.2015 la 08:51. Motiv: schimbat titlu din "buna ziua"

Data înscrierii
    18.04.2006
    Locație
    Canada, Toronto
    Posturi
    4.438
    Putere Rep
    39

Implicit

In ce zona locuiesti?

Data înscrierii
    28.05.2015
    Posturi
    21
    Putere Rep
    0

Implicit

locuiesc in centru... spre cimitir

Data înscrierii
    18.04.2006
    Locație
    Canada, Toronto
    Posturi
    4.438
    Putere Rep
    39

Implicit

Imi cer scuze n-am citit mesajul initial cu atentie, ai spus ca esti din Oradea. O sa-ţi trimit un mesaj privat.

Data înscrierii
    28.05.2015
    Posturi
    21
    Putere Rep
    0

Implicit

Buna ziua tuturor ieri am fost foarte speriata ... I'am facut baita la fetita mea de 4 luni si am observat un fel de biluta cam inijlocul pieptului am fugit speriata cu ea la medic unde or facut o ecografie de parti moi si au depistat un chist micut mi'au zis sa nu imi fac griji ca nu nu este grava problema si so tin sub observatie si dupa un timp o so scoata pe cale chirurgicala...slava domnului ca putzul meu nu are probleme mai grave ca nici nu ma gandesc ce ar fi cu mine si asa am destule probleme...scuzati pentru ca am scris dar am simtit nevoia sa povestesc problema mea pt. Ca nu prea am cu cine sa vorbesc o zi frumoasa va doresc

Data înscrierii
    28.05.2015
    Posturi
    21
    Putere Rep
    0

Implicit

Maine inplineste mezina familie 5 luni ce repede a trecut timpul are deja un dintisor

Data înscrierii
    18.04.2006
    Locație
    Canada, Toronto
    Posturi
    4.438
    Putere Rep
    39

Implicit

Să-ţi trăiască Mela şi să te bucuri de ea şi de ceilalţi copilaşi! Îmi pare rău că nu te pot sfătui în legătura cu probleme medicale de copii mici, fata mea e mai mare acum, sper să se găsească totuşi cineva care este o mămică mai tânără aşa ca tine şi să te sfătuiască mai bine.

Data înscrierii
    28.05.2015
    Posturi
    21
    Putere Rep
    0

Implicit

Fifi multumesc...dar nu am nevoie de sfaturi cresc 4 am ceva experienta doar am scris asa

Data înscrierii
    28.05.2015
    Posturi
    21
    Putere Rep
    0

Implicit

Fifi ce trebuie sa faci sa ai mai multi vizitatori daca ai un site gratuit? Am vazut ca si tu ai un blog daca mai putea sfatii tias multumi frumos...

Data înscrierii
    27.11.2009
    Posturi
    943
    Putere Rep
    14

Implicit

Citat Postat în original de Mela87 Vezi post
    Fifi ce trebuie sa faci sa ai mai multi vizitatori daca ai un site gratuit? ..
    Nu m-ai întrebat pe mine, dar pot să răspund și eu. Trebuie să faci multă reclamă. Cea mai eficientă e reclama plătită, plasată in mediile sociale (de exemplu FB). Dacă ai foarte mult timp la dispoziție nu te costă aşa mult. Chiar dacă nu prea le ai cu gramatica sau dacă informațiile nu se pot valorifica, ai șanse să atragi vizitatori.

Cunosc pe cineva in Ro. cu un site de doi bani, care primeşte din Germaina ajutoare pentru mai mulţi copii şi mai dă şi la vecini lucruri de imbracat şi jucării. E o persoană foarte credincioasă.

Tu mergi la biserică?

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •