Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 43 din 46 PrimulPrimul ... 334142434445 ... UltimulUltimul
Rezultate 421 la 430 din 457

Subiect: Coltul microbistilor [4]

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.150
    Putere Rep
    32

Implicit

Hai ca au inceput preliminariile pentru Campionatul European 2020. Turneu din care, stiti povestea, 3 meciuri vor fi gazduite de Bucuresti. Asadar Romanica noastra ar avea ocazia sa joace doua meciuri la un turneu final, acasa. Chestie care nu se va mai intampla vreodata, cel putin nu cat sa mai apucam noi cei ce citim acum aici. Asadar, daca ratam si calificarea asta, dezamagirea ar fi maxima.
    Maine Suedia - Romania primul meci. Ce ganduri si pareri va incearca?
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.264
    Putere Rep
    40

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Hai ca au inceput preliminariile pentru Campionatul European 2020. Turneu din care, stiti povestea, 3 meciuri vor fi gazduite de Bucuresti. Asadar Romanica noastra ar avea ocazia sa joace doua meciuri la un turneu final, acasa. Chestie care nu se va mai intampla vreodata, cel putin nu cat sa mai apucam noi cei ce citim acum aici. Asadar, daca ratam si calificarea asta, dezamagirea ar fi maxima.
    Maine Suedia - Romania primul meci. Ce ganduri si pareri va incearca?
    repet ce spunea un comentator,am jucat bine si am pierdut. in fotbal trebuie sa ai ceva noroc ,noi nu prea avem.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.150
    Putere Rep
    32

Implicit

Citat Postat în original de FidelKatzo Vezi post
    repet ce spunea un comentator,am jucat bine si am pierdut. in fotbal trebuie sa ai ceva noroc ,noi nu prea avem.
    Ce mai faci Fidele? Vine primavara au ba? Cat despre meciul cu pricina, cand iti propui putin, obtii si mai putin cam asa sta treaba. Mai e timp de reparatii dar trebuie sa ai curaj si ganduri limpezi. Si cu norocul e relativ. E vorba ca ..
    “Luck is what happens when preparation meets opportunity.” deci noi suntem ghinionisti din start

Mai baga ceva de rusi, de Bayern de orice cand prinzi ocazia ca pe mine m-au cam asuprit astia cu trabaho zilele astea ca avem audit dar revin cat de curand.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.264
    Putere Rep
    40

Implicit

Ce mai faci Fidele? Vine primavara au ba? Cat despre meciul cu pricina, cand iti propui putin, obtii si mai putin cam asa sta treaba. Mai e timp de reparatii dar trebuie sa ai curaj si ganduri limpezi. Si cu norocul e relativ. E vorba ca ..
    “Luck is what happens when preparation meets opportunity.” deci noi suntem ghinionisti din start

Mai baga ceva de rusi, de Bayern de orice cand prinzi ocazia ca pe mine m-au cam asuprit astia cu trabaho zilele astea ca avem audit dar revin cat de curand.
    vine,vine primavara. natura freamata si este plina de viata.
    fc-ul a cumparat un jucator de 80 de milioane . ard de nerabdare sa il vad cum tine cupa europei in brate,in timp ce eu ma topesc de bucurie ca inghetata italiana la soare.
    maine jucam cu Dortmund,am presimtiri negre.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.150
    Putere Rep
    32

Implicit

Nici in cele mai frumoase vise nu te asteptai la un asemenea rezultat. S-a ascuns Tonitza sub plapuma.
    Cand nemtii dau 80 de meleoane pe un jucator, inseamna ca are 4 picioare. Eu ti-am mai zis, sa se grabeasca sa-l semneze pe fimiu acuma cat timp il pot pacali cu o jucarie. Cu driblingul nu prea le are deocamdata, calca pe minge. Dar are un sut puternic si precis chiar in seara asta mi-a prins una in mecla din 2 metri n-am apucat s-o vad. Minge marimea nr. 3. Ii place mult din voleu sa o exaspereze pe ma-sa cum darama toate alea prin casa.

Ps. Cum e trandafirul gay?

Bill Watterson

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.264
    Putere Rep
    40

Implicit

Nici in cele mai frumoase vise nu te asteptai la un asemenea rezultat. S-a ascuns Tonitza sub plapuma.
    Cand nemtii dau 80 de meleoane pe un jucator, inseamna ca are 4 picioare. Eu ti-am mai zis, sa se grabeasca sa-l semneze pe fimiu acuma cat timp il pot pacali cu o jucarie. Cu driblingul nu prea le are deocamdata, calca pe minge. Dar are un sut puternic si precis chiar in seara asta mi-a prins una in mecla din 2 metri n-am apucat s-o vad. Minge marimea nr. 3. Ii place mult din voleu sa o exaspereze pe ma-sa cum darama toate alea prin casa.

Ps. Cum e trandafirul gay?
    o sa-l trimitem pe Ribery cu contractul gata pentru semnatura la tine,din cate am inteles nu mai vrea sa plece de la noi. prea s-a obisnuit cu berea germana.
    driblingul trebuie exersat . pe vant si ploaie in bucatarie si la vreme frumoasa pe gazonul din curte.

trandafirului gay nu ii merge bine, il sufoca thuja. ma gindesc sa o tai ca este prea mare deja ,dar trebuie sa chem un gradinar ca eu singur nu pot.

ps. m-am gandit aseara la Toni si m-am intristat putin.dar numai putin...

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.150
    Putere Rep
    32

Implicit

Ribery am inteles ca pleaca de mana cu Robben in MLS la vara, Robben la Toronto, Ribery pe unde apuca o tzatza de supt. Judecand dupa cati iau drumul Americii, vezi bre nea Fidele ca nu ie chiar asa rau?
    Peste tot e si bine e si rau, important e sa-ti gasesti locul tau.

Abia astept vara ca eu sunt reptila de soare.
    D-aia dam cu mingea in "bibilouri" pt moment. Cat de inalta e tuia? Cheama pe junior, e simplu decupezi un unghi la 45° in directia unde vrei sa cada. Dar daca e f gros iti trebuie drujba. Mai greu e de scos radacina..

Si eu m-am gandit la Toni aseara si m-am intristat la fel cum se intristeaza el cand pierde DDB.
    Intr-o lume atat de infloritoare pt comunitatea LGBT ar fi pacat sa nu o duca bine si trandafirul tau. Apropo, iarna il tai la ce nivel? Un pic confuz unii zic sa il tai la radacina, altii sa lasi in fiecare an un pic in plus.

Bill Watterson

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.472
    Putere Rep
    10

Implicit

Abia astept vara ca eu sunt reptila de soare.
    Gigi, vii in Ro sa dai berea aia?

PS. Am revenit pentru ca un forumist pe care-l apreciez foarte mult mi-a cerut sa mai dau pe aici. Ma hotarasem sa nu mai intru, pentru ca aveam mustrari de constiinta ca nu am facut curatenie la timp si asta a afectat si alti forumisti.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.150
    Putere Rep
    32

Implicit

Ne bucuram ca ai revenit boss. Daca nu mai intra unul sau altul, asta e. Dar fara fondator, nu mai e acelasi lucru.
    Vin, vin. 10 zile, sfarsitul lui Iulie inceputul lui August. Problema e ca nu stiu daca pot sa dau pe litoralul romanesc. Tu ai vreun drum prin Bucuresti intre 5-8 August?

Bill Watterson

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.472
    Putere Rep
    10

Implicit

Ne bucuram ca ai revenit boss. Daca nu mai intra unul sau altul, asta e. Dar fara fondator, nu mai e acelasi lucru.
    Multumesc, Jeejee!
    Vin, vin. 10 zile, sfarsitul lui Iulie inceputul lui August. Problema e ca nu stiu daca pot sa dau pe litoralul romanesc. Tu ai vreun drum prin Bucuresti intre 5-8 August?
    Daca voi fi in Ro pana atunci si nu ajungi la mare, dau eu o fuga la Bucale, nu-i problema.

Pagina 43 din 46 PrimulPrimul ... 334142434445 ... UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •