Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 37 din 37 PrimulPrimul ... 27353637
Rezultate 361 la 369 din 369

Subiect: Coltul microbistilor [4]

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    3.679
    Putere Rep
    28

Implicit

Da, dupa 10 meciuri in care n-au cunoscut gustul victoriei, aseara s-au pupat cocalarii MM si Reghe.
    Au fost un pic mai buni - mi-a placut golul 2, chiar daca pe final trageau de timp grosolan si lui Dimanu i s-a refuzat un penalty clar in min 80.
    Manole mi-a recunoscut ca i-a intrat One WTC in ass la bara lui Rivaldinho din min 94. Asta e n-am avut noroc.

Ps. De ce zici ca golul lui Dimanu a fost cu semnul intrebarii? Reluarile arata ca n-a fost off side a fost pe linie. Plus de asta nici nu a atins mingea si nici macar n-a aratat intentie de a juca mingea.
    Ultima modificare făcută de VanDerGigi; 03.04.2017 la 08:27.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.031
    Putere Rep
    37

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Da, dupa 10 meciuri in care n-au cunoscut gustul victoriei, aseara s-au pupat cocalarii MM si Reghe.
    Au fost un pic mai buni - mi-a placut golul 2, chiar daca pe final trageau de timp grosolan si lui Dimanu i s-a refuzat un penalty clar in min 80.
    Manole mi-a recunoscut ca i-a intrat One WTC in ass la bara lui Rivaldinho din min 94. Asta e n-am avut noroc.

Ps. De ce zici ca golul lui Dimanu a fost cu semnul intrebarii? Reluarile arata ca n-a fost off side a fost pe linie. Plus de asta nici nu a atins mingea si nici macar n-a aratat intentie de a juca mingea.
    cand m-am uitat la reluare mi s-a parut ca un jucator a luat vizibilitatea portarului,l-a impiedecat sa actioneze la timp. am vazut cazuri asemanatoare si in bundesliga cand arbitrul a anulat golul pe motivul asta.
    pai sa il felicitam pe manole,o sa ii arati data viitoare cine este tata lor.
    Reghe mi s-a parut foarte transformat,aproape ca nu l-am recunoscut.

Data înscrierii
    27.11.2009
    Posturi
    796
    Putere Rep
    10

Implicit

Fidele, va descurcati mâine fara Neuer? Dortmund are o sansa de 1 la 5...daca vreti cupa cu ori ce pret...Greu...Mai bine pasarea din mâna decât cioara de pe gard... adica trebuie sa câtigati CL nu Cupa ca aveti destule. Mai bine easy, alergare usoara etc. sa nu se mai accidenteze si altii.

...Am fost o zi la "Sapte dealuri" lânga Bonn si uite ce am descoperit:
    Sa nu mai zica Sorin ca de antiamericanism in Germania.. Nu numa ca Anji a fost indragostita de Obama si îi iarta lui Donald toate greselile, dar si Bill a fost iubit de popoarele noastre;-) Se purta frumos cu practicantele nu punea mâna pe pusy...
    Ultima modificare făcută de toni41; 07.04.2017 la 14:11.
    Nu uita sa verifici actualitatea mesajului/informatiei!

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.031
    Putere Rep
    37

Implicit

Citat Postat în original de toni41 Vezi post
    GENIAL, Fidel nu pot sa ma opresc din ras!
    Doar Levandowki poate sa dea un autogol de asemenea clasă!
    Mult succes băieților tai!
    Multumesc la fel Toni !

Mi-am facut griji pentru baietii tai,dar se pare ca in afara de Barta toti sunt bine.

Jucam cu cele mai bune echipe din Europa,daca pierdem nu este sfarsitul fotbalului german. Ne trebuie putin noroc,asta este...

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    3.679
    Putere Rep
    28

Implicit

Fidele, imi pare rau pt Bayern ..ma mir ca nu zici nimic, arbitrajul a fost dezgustator.
    Ce or fi avut maghiarii cu sufletelul bavarez? Poate face Monaco un pic de dreptate ..
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    27.11.2009
    Posturi
    796
    Putere Rep
    10

Implicit

Cica arbitri unguri nu aveau experienta mai multa decat prima liga maghiara...Prea mici pentru un razboi asa mare!
    Monaco a jucat bine, goloruíle au fost foarte frumoase si Mbepelea - sau cum il cheama nu face pui acolo.
    Ata ete! Duelul frustratilor urmeaza in Cupa Germaniei
    Nu uita sa verifici actualitatea mesajului/informatiei!

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    3.679
    Putere Rep
    28

Implicit

Asa a zis acolo la tembelizor? Viktor Kassai are experienta foarte mare in cupele europene si turnee finale.
    Astia se razbuna pe Hanjela, de acolo vi se trage.

Ii sustin pe Monaco, mai curati mai spalati mai uscati decat celelalte echipe franceze.
    Pt Fidel o voce cunoscuta:
    https://www.facebook.com/www.juni.ro...2315477786871/
    Ultima modificare făcută de VanDerGigi; 21.04.2017 la 02:47.

Bill Watterson

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.031
    Putere Rep
    37

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Asa a zis acolo la tembelizor? Viktor Kassai are experienta foarte mare in cupele europene si turnee finale.
    Astia se razbuna pe Hanjela, de acolo vi se trage.

Ii sustin pe Monaco, mai curati mai spalati mai uscati decat celelalte echipe franceze.
    Pt Fidel o voce cunoscuta:
    https://www.facebook.com/www.juni.ro...2315477786871/
    cineva trebuia sa fie de vina,de data asta a fost arbitrul. sa nu ne plingem,pentru-ca 11m a lui Robben a fost teatru la nivel de Hollywood. daca vrei sa ajungi in finala CL ,trebuie sa castigi hotarit cu Real cum a facut Dortmund cu ei.
    nu este simplu sa formezi o echipa care sa bata echipele spaniole. nu am fost in stare sa trecem de Atletico,ce sa mai vorbim...

Gigi lumea stia de Maradona Carpatilor,acum o sa stie si de Messi din Ferentari.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    3.679
    Putere Rep
    28

Implicit

Esti un gentleman ca intotdeauna. Cand echipele sunt de valori apropiate, greselile de arbitraj pot face diferenta. Adica de exemplu Bayern nu putea sa faca cum a facut Dimanu cu Steaua sa le dea 3-4 indiferent de arbitraj.
    Bine ca nu o sa fie o finala spaniola. O sa fie greu pt Monaco ..huuua macaronarii!

Bill Watterson

Pagina 37 din 37 PrimulPrimul ... 27353637

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •