Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 3 din 46 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate 21 la 30 din 457

Subiect: Coltul microbistilor [4]

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.148
    Putere Rep
    32

Implicit

Citat Postat în original de FidelKatzo Vezi post
    la orice club este posibilitatea sa joci ca amator indiferent de varsta..du-te sa vezi,nu ai nimic de pierdut..ai sa te miri de cati prieteni iti faci..
    Nu am mai jucat minge de peste un an de zile.. daca fac un sprint de 50 de metri cred ca am nevoie de o saptamana la pat cu comprese la prostata la fiecare juma' de ora.
    Un unchi de-al nevestii e "presedinte" la echipa din sat prin liga a 15-a, trebuie sa aprofundez subiectul. Astept telegrama de la Iordanescu dupa ce ajung la capacitate maxima..

Ps. Ce se aude, ia Platini painea si cutitul au ba? Pfaa sa vedeti arbitraje
    Ultima modificare făcută de VanDerGigi; 03.06.2015 la 13:58. Motiv: editat ps.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.148
    Putere Rep
    32

Implicit

Citat Postat în original de manolica1 Vezi post
    lasa ca la tine acolo se poarta Je Suis Charlie
    Io sunt doar geegee, nu charlee bre mestere.
    Aici nu protestez deocamdata ca-s pe dinafara. Insa cu America mi-am castigat cu varf si indesat dreptul sa ma mandresc si eu cu ei. Stii doar ca eu iubesc America, doar ca nu prea pot sa fiu ipocrit.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    10.01.2010
    Locație
    Italy
    Posturi
    223
    Putere Rep
    14

Implicit

Citat Postat în original de toni41
    ;Hai, nu mai ascunde mesajul intre hiperbole si spune pe sleau ce are politia americana cu Putin!
    Hmm...ce-mi propui tu, amico mio, e ca si cum ar fi sa explic unui catelandru ca si codita face parte din corpul lui. Chestiune de viziune ori vedere periferica ?! New track or the same, old closterfuck ? You tell me ...
    Ultima modificare făcută de sorin; 03.06.2015 la 15:29. Motiv: reparat "quote/citat"

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.261
    Putere Rep
    40

Implicit

cred ca cineva a gresit topicul..pe Olga o inteleg ca se pricepe la toate,dar voi ce ati patit..?

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.261
    Putere Rep
    40

Implicit

asta seara o sa avem un meci frumos..am neamuri in Italia asa ca de data asta tin cu macaronarii..

Data înscrierii
    27.11.2009
    Posturi
    943
    Putere Rep
    13

Implicit

Fidele, sorry, io cănd intră Olguța pe fir imi bagă chaos in gandire. Nici eu nu mai ştiu despre ce e vorba, important e să particip activ la discuție😁

si eu țin cu Juventus!
    Ultima modificare făcută de toni41; 06.06.2015 la 08:03.

Data înscrierii
    27.11.2009
    Posturi
    943
    Putere Rep
    13

Implicit

3.1 Barça. Super calitate☺

Data înscrierii
    13.12.2007
    Posturi
    2.160
    Putere Rep
    21

Implicit

Jos Palaria pt Barcelona...

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.261
    Putere Rep
    40

Implicit

Citat Postat în original de manolica1 Vezi post
    Jos Palaria pt Barcelona...
    la 2-1 pentru Barca am schimbat canalul,nu am mai suportat tensiunea.. mi-au venit in minte cum urlau spaniolii la 2-0 cu cu Bayern..eram cu baiatul meu intr-un restaurant in Barcelona..am iesit din restaurant in viteza si m-am ascuns intr-un coltz intunecos sa vars in liniste cateva lacrimi..

Data înscrierii
    13.12.2007
    Posturi
    2.160
    Putere Rep
    21

Implicit good news jiji...

Dinamo a debutat cu dreptul in primul cantonament al verii. "Cainii" au invins cu 10-2 o echipa de liga inferioara din Italia.

Dinamo a castigat fara mari probleme duelul cu SSD Verbania Calcio, formatie din liga a sasea italiana. "Cainii", care au plecat in cantonament fara trei dintre jucatorii importanti - Vali Lazar, Nicolae Grigore si Kamil Bilinski, s-au impus prin golurile marcate de Serban, Alexe (de doua ori), Patrick Petre (de doua ori), Moldoveanu, Gavrila, Himcinschi (de doua ori) si Fai.

http://www.sport.ro/liga-1/dinamo-de...ivalii-de.html
    amarat...daaa o duc bine!

(Oo)-(|||)''(|||)-(oO)

Pagina 3 din 46 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •