Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 36 din 47 PrimulPrimul ... 26343536373846 ... UltimulUltimul
Rezultate 351 la 360 din 467

Subiect: Coltul microbistilor [4]

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.178
    Putere Rep
    32

Implicit

Le da Cristinel freza de otel si oo date cu gel, clasa la toti!
    Si eu as vrea sa o ..salut pe Ana!
    Tare la conferinta de prezentare, l-a intrebat un jurnalist american pe Schweinsteiger daca o sa castige Chicago World Cup acum cu el in echipa. Treaba serioasa nu asa, a trebuit cineva sa-i explice ca Chicago nu joaca pentru Cupa Mondiala.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.280
    Putere Rep
    40

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Le da Cristinel freza de otel si oo date cu gel, clasa la toti!
    Si eu as vrea sa o ..salut pe Ana!
    Tare la conferinta de prezentare, l-a intrebat un jurnalist american pe Schweinsteiger daca o sa castige Chicago World Cup acum cu el in echipa. Treaba serioasa nu asa, a trebuit cineva sa-i explice ca Chicago nu joaca pentru Cupa Mondiala.
    concluzia;in fiecare american zace un Romica.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.178
    Putere Rep
    32

Implicit

Citat Postat în original de FidelKatzo Vezi post
    Esti foarte dur dupa amiaza asta. Io am fost liber azi si am mai plantat vreo 10 flori, un par si un mar si mi-am intrat in weekend c-au fost 18 grade cu soare p-aici. Duvelu' cu munca in gradina primavara merge mana in mana. Ma uit sa gasesc un tei si nu prea stiu de unde sa il iau. Am comandat deja niste vitza de vie din tara sa se faca exact de la taranoaia de care mancam cand eram copil.

Mi-am gasit paznic, de vreo cateva nopti umbla gradina toata a lui, declanseaza lumini si se filmeaza cat cuprinde ..un arici pogonici.
    Cred ca e acelasi ce l-am gasit asta toamna pe aici si era puiutz atunci. Posibil ca eu m-am mutat la el si nu el la mine. Sper sa ramana ca-mi devine simpatic. Ce mananca aricii apropo stie cineva?

Asa cu americanii, multi e ei fraieri si ignoranti dar nu chiar toti mai sunt si exceptii multe. Crede-ma.

Pazea ca vine Dinamo - FCSB acuma in play off. Cine vede meciul va rog sa fiti atenti la arbitraj sa vedeti jaf. Daca Steaua pierde e cam adio campionat si se aude ca ar arbitra Tudor arbitrul de casa al ciobanului.
    Ultima modificare făcută de VanDerGigi; 31.03.2017 la 14:59.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.280
    Putere Rep
    40

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Esti foarte dur dupa amiaza asta. Io am fost liber azi si am mai plantat vreo 10 flori, un par si un mar si mi-am intrat in weekend c-au fost 18 grade cu soare p-aici. Duvelu' cu munca in gradina primavara merge mana in mana. Ma uit sa gasesc un tei si nu prea stiu de unde sa il iau. Am comandat deja niste vitza de vie din tara sa se faca exact de la taranoaia de care mancam cand eram copil.

Mi-am gasit paznic, de vreo cateva nopti umbla gradina toata a lui, declanseaza lumini si se filmeaza cat cuprinde ..un arici pogonici.
    Cred ca e acelasi ce l-am gasit asta toamna pe aici si era puiutz atunci. Posibil ca eu m-am mutat la el si nu el la mine. Sper sa ramana ca-mi devine simpatic. Ce mananca aricii apropo stie cineva?

Asa cu americanii, multi e ei fraieri si ignoranti dar nu chiar toti mai sunt si exceptii multe. Crede-ma.

Pazea ca vine Dinamo - FCSB acuma in play off. Cine vede meciul va rog sa fiti atenti la arbitraj sa vedeti jaf. Daca Steaua pierde e cam adio campionat si se aude ca ar arbitra Tudor arbitrul de casa al ciobanului.
    te cred,am fost indispus.

ariciul din cate stiu se hraneste cu rime de ploaie si insecte. o sa ramina la tine si noi avem unul de mai multi ani. il vad de obicei toamna.
    daca vrei sa plantezi tei trebuie sa tii cont ca o sa aiba coroana bogata si o sa fie inalt, cind infloreste are un miros placut.
    cred ca Manolica s-a apucat de crosetat de nu mai intra pe forum,lucreaza la un fular in culorile stelutei.

Data înscrierii
    27.11.2009
    Posturi
    943
    Putere Rep
    13

Implicit

Jiji, daca ai gradina devii un European adevarat. Te invidiez. Sa vezi câta bucurie îti aduce...

Crede-ma, americanii sunt fara exceptie asa cum zice Fidel;-)))

pentru microbisti adevarati;-)

Ultima modificare făcută de toni41; 01.04.2017 la 03:28.
    Nu uita sa verifici actualitatea mesajului/informatiei!

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.489
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de toni41 Vezi post
    Crede-ma, americanii sunt fara exceptie asa cum zice Fidel;-)))
    E ca si cum voua, nemtilor, v-ar spune lumea ca toti sunteti nazisti, generalizati ca sa va aflati in treaba. Majoritatea europenilor merg pe ideea ca americanii sunt prosti, dar daca ne apucam sa numaram premii Nobel, topurile cu cele mai bune universitati din lume, care a ajuns mai departe in spatiu, etc., etc., veti ramane foarte surprinsi, inclusiv voi, nemtii, cei mai tari din lume.

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.280
    Putere Rep
    40

Implicit

Citat Postat în original de sorin Vezi post
    E ca si cum voua, nemtilor, v-ar spune lumea ca toti sunteti nazisti, generalizati ca sa va aflati in treaba. Majoritatea europenilor merg pe ideea ca americanii sunt prosti, dar daca ne apucam sa numaram premii Nobel, topurile cu cele mai bune universitati din lume, care a ajuns mai departe in spatiu, etc., etc., veti ramane foarte surprinsi, inclusiv voi, nemtii, cei mai tari din lume.
    tu esti mai credincios decat papa de la roma. nu lua totul pe suflet,pe viitor am sa pun zimbareti ca sa stii cind glumesc.
    vezi ca nu mai este la moda sa ii faci pe nationalisti nazisti. acum li se spune populistii.

Data înscrierii
    27.11.2009
    Posturi
    943
    Putere Rep
    13

Implicit

Citat Postat în original de sorin Vezi post
    .......
    Sorine, eu macar am pus zâmbareti! E absurd sa generalizezi.

Cine iti spune ca majoritatea europenilor merge pe ideea ca americanii sunt prosti?! Antena?
    Apropo de premii Nobel, si Einstein a trait in America! Asta nu înseamna ca in fiecare american e ascuns un Einstein mic. In schimb nemtii pot sa afirme asta;-)) Si pentru ca Einstein s-a nascut in apropierea izvoarelor Dunarii, pot s-o afirme si românii, mai mult sau mai putin ;-)

Zambaretii, bata-i vina!
    Ultima modificare făcută de toni41; 07.04.2017 la 03:17.
    Nu uita sa verifici actualitatea mesajului/informatiei!

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.178
    Putere Rep
    32

Implicit

daca vrei sa plantezi tei trebuie sa tii cont ca o sa aiba coroana bogata si o sa fie inalt, cind infloreste are un miros placut.
    cred ca Manolica s-a apucat de crosetat de nu mai intra pe forum,lucreaza la un fular in culorile stelutei.
    Fidel, Manole s-a saturat de cata bataie a luat Steloaia de la Dimanu in ultima vreme si d-aia nu mai vine pe forum. Pana si Reghesor a zis ca se otraveste daca ia bataie iar, ca nu mai suporta. Trebuie sa fie nasol.
    Sa vedem diseara ce se intampla sper sa fie un meci frumos. Il poti vedea aici la 19:30 ora noastra.
    http://www.digi-hdsport.com/Meciuri-Live-HD-Online.html

Teiul stiu ca se face mare ..apoi pot sa merg dezbracat prin curte la umbra.
    Glumesc probabil renunt la idee ca e prea mult pun un liliac in schimb.
    Tonitza nu e cazul sa ma invidiezi d-abia am vreo 300m. Dar e ok ca nu ma fac fermier.

Ps. D-aia merge bine microbeala si politica la acelasi topic.
    Ultima modificare făcută de VanDerGigi; 02.04.2017 la 02:58.

Bill Watterson

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.280
    Putere Rep
    40

Implicit

cred ca manole a dormit bine.
    a fost un meci frumos,golul de egalare a fost cu semnul intrebarii.

Pagina 36 din 47 PrimulPrimul ... 26343536373846 ... UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •