Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 11 din 46 PrimulPrimul ... 91011121321 ... UltimulUltimul
Rezultate 101 la 110 din 457

Subiect: Coltul microbistilor [4]

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.474
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Cristinel cu oo de otel e cel mai meserias, se stie.

Data înscrierii
    13.12.2007
    Posturi
    2.160
    Putere Rep
    21

Implicit

azi noapte s-a dat o spargere in camera cu trofee a lui Dinamo, s-au furat doua scaune si o masa...

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.265
    Putere Rep
    40

Implicit

Citat Postat în original de manolica1 Vezi post
    azi noapte s-a dat o spargere in camera cu trofee a lui Dinamo, s-au furat doua scaune si o masa...
    vad ca il provoci pe Gigi,cred ca este la fata locului si poate da informatii exacte.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.151
    Putere Rep
    32

Cool

Citat Postat în original de FidelKatzo Vezi post
    vad ca il provoci pe Gigi,cred ca este la fata locului si poate da informatii exacte.
    Ai dreptate Fidel, tocmai ce m-am intors.
    Manolica a aflat el ceva dar ieczista o mica eroare ..este vorba de alta echipa. Cica FCSBeu' acum ezac pwla ciobanului mai au in palmares..
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.265
    Putere Rep
    40

Implicit

Felicitari Gigi ati jucat foarte bine..! Mi-a placut in mod deosebit Pogba si Martial.
    Am auzit expoziile in televizor si am crezut ca arunca cu petarde in stadion. Sunt dezolat si trist pentru ce s-a intamplat si sper ca Wladimir sa ii curete fara mila pe serpii astia veninosi.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.151
    Putere Rep
    32

Implicit

Citat Postat în original de FidelKatzo Vezi post
    Felicitari Gigi ati jucat foarte bine..! Mi-a placut in mod deosebit Pogba si Martial.
    Am auzit expoziile in televizor si am crezut ca arunca cu petarde in stadion. Sunt dezolat si trist pentru ce s-a intamplat si sper ca Wladimir sa ii curete fara mila pe serpii astia veninosi.
    Primul gol a fost frumos. Si voi puteati inscrie la sutul lui Muller ..2 cm mai spre interior si ar fi fost bara-gol.
    Este tristete mare aici. Am fost la cumparaturi ..lumea e tacuta si picata pe ganduri.
    Vladimir iubeste Europa si am convingerea ca va da drumul la caini. Poate a sosit vremea sa deschida pivnita cu nucleare ..sa nu mai calce picior de arab pe pamant.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.151
    Putere Rep
    32

Implicit

Sa vedem in seara asta cine ghiceste mai aproape de adevar ..adica virgula cate ia tata Puiu de la macaronari.
    Manolescu a zis 2, io zic 3, Sorinescu 4, Toni 5 si Fidelescu 8.

Ps. Asta da. Nici sa te mai explodezi nu mai poti in ziua de azi fara relatii. Fidele in locul tau nu m-as mai convertii ..se pare ca virginele alea nu ie pentru toata lumea.

http://m.zf.ro/business-internationa...ntate-14889175

Bill Watterson

Data înscrierii
    13.12.2007
    Posturi
    2.160
    Putere Rep
    21

Implicit

tare rau asta cu nepotismul in isis

Data înscrierii
    27.11.2009
    Posturi
    943
    Putere Rep
    13

Implicit

Meciul amical de fotbal de asta seara, Germania-Olanda de la Hanovra a fost anulat acum o ora....Era planificat sa fie intonat doar imnul francez. Intregul cabinet Merkel cu Angela in frunte, voia sa mearga pe stadion, sa dea un semn simbolic ca nu capituleaza in fata terorismului. A fost anuntata conferinta de presa a ministrului de interne...
    Nu uita sa verifici actualitatea mesajului/informatiei!

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.151
    Putere Rep
    32

Implicit

Citat Postat în original de toni41 Vezi post
    Meciul amical de fotbal de asta seara, Germania-Olanda de la Hanovra a fost anulat acum o ora....
    Pana la urma care a fost problema, ceva indicii?

Bill Watterson

Pagina 11 din 46 PrimulPrimul ... 91011121321 ... UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •