Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 18

Subiect: Nicorix suplimente antifumat

Data înscrierii
    14.04.2015
    Posturi
    10
    Putere Rep
    0

Implicit Nicorix suplimente antifumat

Ati folosit produsul acesta pentru a renunta la tigari?

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.421
    Putere Rep
    10

Implicit

Cel mai bine e sa te lasi de fumat pur si simplu, fara medicamente, altfel e greu sa pacalesti creierul.

Data înscrierii
    15.06.2005
    Posturi
    710
    Putere Rep
    15

Implicit

Fumatul nu incepe in gura ci in creier, de aceea tu ca fumator trebuie sa faci pace cu tine ca nu-ti mai trebuie tutun sau nicotina in corp care deja te-au cancerizat pe jumatate.
    Fiul unei prietene are cancer de plamani de la fumat si acum isi asteapta moartea ca n-au ce sa-i faca doctorii nici in America sau niciunde cand deja pe X-rays se vad ca boabe de piper niste puncte negre care este cancerul si o mucoasa care creste si-l va sufoca. Curios ca nu vrea sa renunte la fumat desi stie ce-l asteapta la 42 de ani,
    lasa in urma o copila mica de 5 ani ca sotia a divortat de el. Totul cade pe umerii mica-sii financiar si spiritual.

Era sa uit, acele produse anti fumat sint mai periculoase ca sint mai adictive decat tigara dar si mai scumpe, sa nu crezi ca te lasi de un viciu, ci adopti inca una!!!

Data înscrierii
    13.12.2007
    Posturi
    2.160
    Putere Rep
    21

Implicit

am cunoscut o baba care nu a pus tigara-n gura si a murit de cancer la plamini, asa ca e cu dus-intors fumatul, am bagat si eu ceva tutun dar intr-o zi am zis: gata si gata a fost de vreo 17 ani... vointa trebuie...

p.s. am uitat sa zic de prietenul meu care a zis ca de la 1 Ianuarie le lasa, aiurea, acu le sudeaza

Data înscrierii
    15.06.2005
    Posturi
    710
    Putere Rep
    15

Implicit

George Burns a trait peste 100 de ani si a fumat pana la ultima clipa, dar nu-i de imitat ca nu toti vor reusi performanta!!!

Data înscrierii
    10.01.2010
    Locație
    Italy
    Posturi
    223
    Putere Rep
    13

Implicit

Vaslesti in barcuta ta printre oameni, evenimente si fum de tigara...si din tot amalgamul asta, tocmai din cauza fumului ti se scufunda barcuta, iar taman cand apa iti navaleste-n plamani, refuzi sa te lasi de fumat ca deh, mai este si partea vesela in care dantuiesti cu speranta ca iarba se va legaliza...candva. Pana atunci, am trecut pe rolled tobacco, adaptandu-mi inima si plamanii la acest combustibil. Restul.. sunt pepeni murati, castraveciori si bomboane la kilogram fiindca, asa cum spunea Sorin, cel mai bine e sa te lasi de fumat PUR&SIMPLU.

Data înscrierii
    27.11.2009
    Posturi
    914
    Putere Rep
    13

Implicit

Citat Postat în original de Olga Vezi post
    ....
    Nu-i de imitat, e de invidiat!

Dar secretul tau rămâne ascuns în ceață Olgutza...ce fumezi?

Data înscrierii
    15.04.2015
    Posturi
    1
    Putere Rep
    0

Implicit

cea mai buna metoda care functioneaza garantat este ambitia si vointa!
    Ultima modificare făcută de MihaiSandu; 20.04.2015 la 06:16.

Data înscrierii
    13.12.2007
    Posturi
    2.160
    Putere Rep
    21

Implicit

Citat Postat în original de toni41 Vezi post
    ...ce fumezi?
    Clar ceva de fff buna calitate.

Data înscrierii
    27.11.2009