Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 23

Subiect: Armata Ucrainei este Legiunea straină a NATO

Data înscrierii
    07.05.2005
    Posturi
    5.441
    Putere Rep
    28

Implicit Armata Ucrainei este Legiunea straină a NATO

Vladimir Putin escaladând ce mai înaltă formă de insolenţă revoltator de cutrematoare şi susţine ăn conferinţă de presă că, Armata Ucrainei este Legiunea straină a NATO

http://www.hotnews.ro/stiri-international-19204912-vladimir-putin-armata-ucrainei-este-legiunea-straina-nato.htm#

Oroare presarată în fiecare zi în viata oamenilor. Frică, sărăcie, groază, dezolare, deznădejde, suferinţă, lacrimi, răni, mizerie, foame, frig, ură, şantaj, hărţuire, crime...dezumanizare.

http://nliniedreapta.net/lavedere/im...-rusi-ucraina/
    Timpul este de-o generozitate misterioasa.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.054
    Putere Rep
    32

Implicit

Fir-ar sa fie nea Vladimire ce incapatzanat esti! Te rog eu mult lasa naiba Ucraina si ia mai bine Romania!
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    07.05.2005
    Posturi
    5.441
    Putere Rep
    28

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Fir-ar sa fie nea Vladimire ce incapatzanat esti! Te rog eu mult lasa naiba Ucraina si ia mai bine Romania!
    Accepţi afirmaţiile putiniene ? Posibil ca în Ucraina să lupte o Legiune străină a NATO ?
    Unde anume să ia România ?

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.054
    Putere Rep
    32

Implicit

1. Absolut. Putin stie mai multe despre armata ucraineana si NATO, decat noi. Oricum cred ca ai luat declaratia lui prea mot a mot. Mai degraba se referea ca ar avea oareshce sustinere/incurajare de la NATO.

2. Sa o ia sub aripa lui (nu de pe harta).
    Desigur una ca asta nu este posibil, insa mi-ar placea. Poate chiar i-ar pasa si ne-ar scapa de haiducia asta. Intre timp am devenit de buna voie pashalacul americanilor. Vine asistenta asistentului asistentei secretarului de stat care ne vrea binele si mi ii aliniaza pe toti liderii rumanilor pocnind din degete sa le ordoneze ce au de facut si unde trebuie sa mearga bugetul statului de drept. Da sar'mana, am inteles.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    07.05.2005
    Posturi
    5.441
    Putere Rep
    28

Implicit

Data înscrierii
    01.01.2008
    Locație
    Melbourne Fl
    Posturi
    1.104
    Putere Rep
    18

Implicit

Nu are Putin cum sa creieze UEE, numai din minciuni si prostii politice care el le inventeaza.
    De unde a scos el prostia ca armata Ucrainiana este de la NATO ? Si de unde a scos el prostia ca ungurii si romanii vor sa se uneasca cu rusii, dupa ce rusii au furat totul din romania sub comunistii aia hoti ?

Ca de aia avem asa de civilizata populatie pe acolo, ca am fost condusi de nas de rusi.
    Gigi, tu ar trebui sa te lasi de prostiile tale, ca altfel poate americanii te dau afara, sa mergi sa traiesti viata aia frumoasa in rusia, unde vad ca-ti place.

Momentan vad ca si musulmanii, si spaniolii, incep sa faca galagie impotriva guvernelor ciminale. Nu vad cum poate rezista rusia fara o revolutie curind, ca nu mai pot sa vinda uleiul la profit, si nu mai pot fura din Ucrainia fara sa lupte si sa aiba morti si pierderi financiare. Si cu minciunile lui Putin, nu poti hranii rusii aia prosti prea multe luni. Pret scazut la vodca e foarte bun sa faca mai multi betivi rapid acolo, ca numai aia asculta ca prostii (si poate citiva fosti securisti /comunisti).
    Ultima modificare făcută de romi_in_florida; 31.01.2015 la 23:48.

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.359
    Putere Rep
    34

Implicit

aoleo, cin' ne tot freacă la cap de vreo 3 ani că cade Putin? și Asad?
    plecat de-acasă.

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.205
    Putere Rep
    39

Implicit

Citat Postat în original de romi_in_florida Vezi post
    Nu are Putin cum sa creieze UEE, numai din minciuni si prostii politice care el le inventeaza.
    De unde a scos el prostia ca armata Ucrainiana este de la NATO ? Si de unde a scos el prostia ca ungurii si romanii vor sa se uneasca cu rusii, dupa ce rusii au furat totul din romania sub comunistii aia hoti ?

Ca de aia avem asa de civilizata populatie pe acolo, ca am fost condusi de nas de rusi.

Gigi, tu ar trebui sa te lasi de prostiile tale, ca altfel poate americanii te dau afara, sa mergi sa traiesti viata aia frumoasa in rusia, unde vad ca-ti place.

Momentan vad ca si musulmanii, si spaniolii, incep sa faca galagie impotriva guvernelor ciminale. Nu vad cum poate rezista rusia fara o revolutie curind, ca nu mai pot sa vinda uleiul la profit, si nu mai pot fura din Ucrainia fara sa lupte si sa aiba morti si pierderi financiare. Si cu minciunile lui Putin, nu poti hranii rusii aia prosti prea multe luni. Pret scazut la vodca e foarte bun sa faca mai multi betivi rapid acolo, ca numai aia asculta ca prostii (si poate citiva fosti securisti /comunisti).

ai o parere foarte proasta despre rusi,de parca ei ar fi de vina pentru toate necazurile omenirii. adevarul este ca marea majoritate a populatiei tine cu Putin si ii accepta deciziile. as fi curios sa stiu pe ce te bazezi cand spui ca rusii sunt prosti..
    au fost americanii mai destepti in 2001 cand pentru 3500 de cetateni americani omorati prin atentat au ucis un milion de civili in Irak..?

http://www.ardmediathek.de/tv/Reportage-Dokumentation/Putins-Volk-Wohin-wollen-die-Russen/Das-Erste/Video?documentId=26011216

Data înscrierii
    10.01.2010
    Locație
    Italy
    Posturi
    223
    Putere Rep
    13

Implicit

Citat Postat în original de angeline Vezi post
    Vladimir Putin escaladând ce mai înaltă formă de insolenţă revoltator de cutrematoare şi susţine ăn conferinţă de presă că, Armata Ucrainei este Legiunea straină a NATO

http://www.hotnews.ro/stiri-international-19204912-vladimir-putin-armata-ucrainei-este-legiunea-straina-nato.htm#

Oroare presarată în fiecare zi în viata oamenilor. Frică, sărăcie, groază, dezolare, deznădejde, suferinţă, lacrimi, răni, mizerie, foame, frig, ură, şantaj, hărţuire, crime...dezumanizare.

http://nliniedreapta.net/lavedere/im...-rusi-ucraina/
    Ai folosit cel putin 3 cuvinte al caror sens ma nedumeresc, Angeline. Si nu nitelus.
    Un asa-zis stat care are 3 ministri cetateni straini si-un al 4-lea viitor presedinte al bancii nationale tot strain, politicieni "de varf" scoliti si clonati dincolo de ocean, un stat ale carui reguli le face ambasada americana si cia si-n armata caruia lupta mercenari din mai toate tarile UE, un stat care permite ca pe castile batalioanelor sale sa fie gravate rune ss si-si masacreaza cu buna stiinta cetatenii, nu e altceva decat un (s)pion american,o jucarie, o josnica marioneta, singura lui sarcina fiind SA EXECUTE. Nu cunosc nici macar un stat african care sa fi avut parte de-o asemenea conditie degradanta/umilitoare, insa probabil ca tot vina lui Putin e si aici.
    Cat despre amicul Romi, well, sovinismul, ura de rasa nu-i la indemana oricui, cu siguranta huineaua incoerenta si concluzia ca rusii sunt prosti o avea dinainte sa ma citeasca. Ignorance is bliss.

Data înscrierii
    10.01.2010
    Locație
    Italy
    Posturi
    223
    Putere Rep
    13

Implicit

Va rog sa treceti cu vederea ultima propozitie, uneori mintea imi fuge sub masa, iar degetele continua sa digiteze reziduurile ultimelor ganduri. Rectific, asadar, Romi ramane o forma de viata inteligenta.

Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •