Follow RomanianPortal on Twitter       
Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: Philadelphia

Data înscrierii
    24.01.2009
    Locație
    Miami, FL
    Posturi
    60
    Putere Rep
    11

Implicit Philadelphia

As dori sa iau legatura cu Romani care locuiesc in Philadelphia. Doresc sa ma mut acolo din statul Maryland unde sunt acum si m-ar ajuta mult daca cineva ar fi dispus sa-mi inchirieze o camera pe termen scurt pana gasesc ceva pe cont propriu. Daca aveti nevoie de mai multe detalli, va rog sa ma intrebati. Acum postez mesajul asta scurt in speranta ca cineva ma poate ajuta.

Data înscrierii
    18.07.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    165
    Putere Rep
    13

Implicit

Cherry daca doresti ma poti contacta 6103017357 eu locuiesc aproape de Philly chiar avem si un meetup de romanii sunt 2 biserici romanesti 2 restaurante romanesti numai bine

Data înscrierii
    26.08.2016
    Locație
    Cork, Ireland
    Posturi
    1
    Putere Rep
    0

Implicit

Salutare, stiu ca e vechi postul de peste un an...vroiam sa aflu mai multe despre comunitatea romanilor din philadelphia...Urmeaza sa ma transfer acolo din Europa si ma intereseaza cum e comunitatea de aici? Exista vreun grup pe facebook, meetup?

Data înscrierii
    18.07.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    165
    Putere Rep
    13

Implicit

buna incintat de cunostinta ma numesc ady. daca doresti adauga ma pe facebook Chitu Adrian Alexandru sau ma poti contacta 0016103017357 iti dau mai multe detalii. avem si meetup in zona Philadelphia delaware marylanda statele invecinate.eu sunt organizatorul la acest meetup
    http://meetu.ps/c/29QST/chxQl/a

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •