Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 2 din 41 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate 11 la 20 din 405

Subiect: Iohannis, președintele Romniei 2014... perle și păreri

Data nscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.421
    Putere Rep
    10

Implicit

Aramis, Jiji si Manolica, voi ori sunteti nostalgici rau dupa pontacul mongoloid si plagiator, ori sunteti asa mai ciufuti de felul vostru, ori pe voi nu v-ar multumi nici daca l-ar readuce la viata pe Vlad Tepes sau Stefan cel Mare pentru a conduce tara, ati spune si de aia ba ca unu' a fost prea dur, alalaltu' prea curvar, etc. In afara de voi trei si El Plagiatore care sunteti perfecti, cine credeti ca ar indeplini criteriile voastre de a fi presedintele Romaniei?

Johannis abia si-a luat scaunul de doua zile si deja l-ati facut varza si pe el si pe nevasta-sa. Sunt curios daca pot avea loc si discutii constructive cu voi, sau doar mistouri si panarama la greu!!??

P.S. Acum sper ca nu intrati toti 3 in greva, pentru ca am indraznit sa nu va cant in struna.

Data nscrierii
    13.12.2007
    Posturi
    2.160
    Putere Rep
    21

Implicit

Citat Postat n original de sorin Vezi post
    Johannis abia si-a luat scaunul de doua zile si deja l-ati facut varza si pe el si pe nevasta-sa. Sunt curios daca pot avea loc si discutii constructive cu voi, sau doar mistouri si panarama la greu!!??
    Iarta-ne ca l-am carcotit pe Mintuitorul Iohannis... am incercat sa fim on topic...am lucrat cu materialul clientului.
    daca vroiam ceva serios intram pe topicul cu ''Ce-si doreste diaspora de la Ionel?'' si atunci as fi zis: ''Sa-l chis in freza"
    amarat...daaa o duc bine!

(Oo)-(|||)''(|||)-(oO)

Data nscrierii
    26.12.2006
    Locație
    U.K.
    Posturi
    2.611
    Putere Rep
    22

Implicit

Citat Postat n original de VanDerGigi Vezi post
    Ce-mi place la Ionel e ca e inalt si parca ii ofera o oarecare prestanta ..adica daca te uiti in dreapta, pana si doamna Ionel e mai inalta decat prostalaul neamului.

Ha ! Exact asta voiam sa zic si eu, in sfarsit o sa avem si noi un presedinte inalt, cu tinuta :-) . Chiar are prestanta talanul, o sa le scuipe seminte in cap la aia pe la Bruxelles. Are si aerul ala sever, martial nemtesc, imi place. Da' sa vedem ce treaba face.

Data nscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    41

Implicit

P.S. Acum sper ca nu intrati toti 3 in greva, pentru ca am indraznit sa nu va cant in struna.
    ...si-al nostru ca brazii si d-na au fost carcotiti chiar si di'nainte sa se muta la "resedinta alba" si i-au durut in pix!
    ...crezi ca Ionel si D-na ii baga'n seama pe cei trei muschetari?

p.s. ...m-a uns treaba aia cu decoratia aia! ...cred ca si pe venerabilu' Raven!
    p.s.2 ...sa te aud pe tine dupa ce incepe Ionel sa dea gratieri!
    ngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori i numim PRIETENI!

Data nscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.357
    Putere Rep
    34

Implicit

deci vă aduc aminte că săsălăul mi-a fost primare timp de 7 ani din cei 14 de mandat.
    Aramis, Jiji si Manolica, voi ori sunteti nostalgici rau dupa pontacul mongoloid si plagiator, ori sunteti asa mai ciufuti de felul vostru, ori pe voi nu v-ar multumi nici daca l-ar readuce la viata pe Vlad Tepes sau Stefan cel Mare pentru a conduce tara, ati spune si de aia ba ca unu' a fost prea dur, alalaltu' prea curvar, etc. In afara de voi trei si El Plagiatore care sunteti perfecti, cine credeti ca ar indeplini criteriile voastre de a fi presedintele Romaniei?

nu nene, io-l vreau pă Burebista. poate taie dracului viile și se apucă și romnii de treabă...

Citat Postat n original de shogunelu Vezi post
    Ha ! Exact asta voiam sa zic si eu, in sfarsit o sa avem si noi un presedinte inalt, cu tinuta :-) . Chiar are prestanta talanul, o sa le scuipe seminte in cap la aia pe la Bruxelles. Are si aerul ala sever, martial nemtesc, imi place. Da' sa vedem ce treaba face.
    ați uitat bre zicala aia de la mine de acasă? (cu scuze anticipate forumiștilor care se simt sași...) fie sasul ct de prost, da' s-ajungă la slănină...

LE: ce nu-i n regulă cu declarația aia vă spun mine...
    plecat de-acasă.

Data nscrierii
    10.01.2010
    Locație
    Italy
    Posturi
    223
    Putere Rep
    13

Implicit

Asta e realitatea psiho-social obiectiva a majoritatii neamului romanesc, dupa orice triumf, da-le maxim o luna, acolo, si-ai sa vezi cum incep a partzai sperantele perforate tasnind prin toti porii... DE CE ?!? Irelevanta intrebare, insa raspunsul ar fi pur mioritic, masochist-bascalesc, suflat cu o tona de general knowledge...deh, muchiuletul criticii il avem dezvoltat. Poza aia in care desirati in cifre vestimentatia doamnei, uitand sa scrieti si ce brand aveau chiloteii (daca ii are!), m-a inspirat sa va-ntreb daca voi va purtati muierile-n lume in pijamale, salopete ori burka, nu de alta, da prin alte parti ale lumii, oamenilor le e pohui daca porti Ali Baba sau Gucci atata timp cat esti decent imbracat. Aceeasi realitate, in forma ei absoluta, ar fi sa-l cauti si pe J. la portofel.

Data nscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.051
    Putere Rep
    32

Implicit

Ba da' voua chiar nu va e rusine sa faceti arogante despre domn presedinte, e dracia dracu! Da' ce aveti impresia ca voi si cu pontacul si iliescu vostru erati mai buni, ba comunistilor?!! Huooo!!??! Mama ei de democratie..

Sorinele, dar ce te ofuscaseu asa fratie? Nu ti-a intrat shoricul cum trebuie?
    Am pus si io pe hartie ce vede ochii, chiar l-am si laudat ca e prezentabil! Daca nu dorea sa fie criticat trebuia sa se faca calugar la manastire nu presedinte, ce palaria lui Pisoi inseamna asta..!

Peseu: Ai cumva idee pe cate parti a fost perpelit Obama chiar dinainte sa fi pus picior la casa alba?

Citat Postat n original de s_wind Vezi post
    Asta e realitatea psiho-social obiectiva a majoritatii neamului romanesc, .. Poza aia in care desirati in cifre vestimentatia doamnei, uitand sa scrieti si ce brand aveau chiloteii (daca ii are!), m-a inspirat sa va-ntreb daca voi va purtati muierile-n lume in pijamale, salopete ori burka, .
    S-avem pardon? Muierile noastre au fost colege de banca cumva?
    Eu cred ca realitatea psiho-social obiectiva a majoritatii neamului rupt in cur romanesc, e lipsa decentei.
    Ultima modificare făcută de VanDerGigi; 24.12.2014 la 17:44.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data nscrierii
    13.12.2007
    Posturi
    2.160
    Putere Rep
    21

Implicit

Citat Postat n original de s_wind Vezi post
    Asta e realitatea psiho-social obiectiva a majoritatii neamului romanesc, dupa orice triumf, da-le maxim o luna, acolo, si-ai sa vezi cum incep a partzai sperantele perforate tasnind prin toti porii... DE CE ?!? Irelevanta intrebare, insa raspunsul ar fi pur mioritic, masochist-bascalesc, suflat cu o tona de general knowledge...deh, muchiuletul criticii il avem dezvoltat. Poza aia in care desirati in cifre vestimentatia doamnei, uitand sa scrieti si ce brand aveau chiloteii (daca ii are!), m-a inspirat sa va-ntreb daca voi va purtati muierile-n lume in pijamale, salopete ori burka, nu de alta, da prin alte parti ale lumii, oamenilor le e pohui daca porti Ali Baba sau Gucci atata timp cat esti decent imbracat. Aceeasi realitate, in forma ei absoluta, ar fi sa-l cauti si pe J. la portofel.
    no offense amice, atat ai putut intelege? pai omul e persoana publica si trebuie sa fie mai atent la: vorbe, gesturi, tinute, etc, comparativ cu mine care sunt un neica nimeni...

(Oo)-(|||)''(|||)-(oO)

Data nscrierii
    31.12.2004
    Locație
    Canada, Deux-Montagnes
    Posturi
    2.323
    Putere Rep
    29

Implicit

Sunteti ca niste tzatze la piatza... rusinica... si mai sunteti si barbati... chiar va simtiti bine barfind? Discutii ceva mai elevate nu faceti?
    Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat mai mult admir cainii.

Data nscrierii
    13.12.2007
    Posturi
    2.160
    Putere Rep
    21

Implicit

Citat Postat n original de christianT Vezi post
    Sunteti ca niste tzatze la piatza... rusinica... si mai sunteti si barbati... chiar va simtiti bine barfind? Discutii ceva mai elevate nu faceti?
    sa-ti fie rusine Jiji ca barfesti, nu o sa mai vina mosul anu asta la tine, raule...

(Oo)-(|||)''(|||)-(oO)

Pagina 2 din 41 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •