Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 12

Subiect: Electronista in cautarea unei relatii pe viata

Data înscrierii
    02.11.2014
    Posturi
    1
    Putere Rep
    0

Implicit Electronista in cautarea unei relatii pe viata

Fata 26/ 1.73/ 55, sincera, corecta, muncitoare, credincioasa, asertiva si empatica, cu mult bun simt, fara vicii, blanda dar hotarata, miloasa, ambitioasa, pasionata de electronica, iubitoare de animale, studenta la inginerie, imi caut jumatatea.
    Sunt ca orice om, cand vesela, cand trista, dar imaginatia bogata si spiritul visator dar si responsabil, sunt o constanta in viata mea. Nu fac parte nici din categoria fetelor dominatoare, nici submisive, cred cu tarie in egalitatea dintre parteneri, buna intelegere, echilibru.

De asemenea sunt capabila de multa maturitate, afectiune, pasiune, sprijin emotional, implicare...insa timpul fiindu-mi potrivnic si viata mea desfasurandu-se in ritm alert tot pe drumuri intre casa, scoala, munca, nu am cum si unde sa intalnesc un om cu care sa am afinitati, in viata reala si atunci mediul virtual ramane singura cale...

Ofer si rog maxima seriozitate.

Data înscrierii
    10.11.2014
    Posturi
    1
    Putere Rep
    0

Implicit Bunaseara

Citat Postat în original de Mic88 Vezi post
    Fata 26/ 1.73/ 55, sincera, corecta, muncitoare, credincioasa, asertiva si empatica, cu mult bun simt, fara vicii, blanda dar hotarata, miloasa, ambitioasa, pasionata de electronica, iubitoare de animale, studenta la inginerie, imi caut jumatatea.
    Sunt ca orice om, cand vesela, cand trista, dar imaginatia bogata si spiritul visator dar si responsabil, sunt o constanta in viata mea. Nu fac parte nici din categoria fetelor dominatoare, nici submisive, cred cu tarie in egalitatea dintre parteneri, buna intelegere, echilibru.

De asemenea sunt capabila de multa maturitate, afectiune, pasiune, sprijin emotional, implicare...insa timpul fiindu-mi potrivnic si viata mea desfasurandu-se in ritm alert tot pe drumuri intre casa, scoala, munca, nu am cum si unde sa intalnesc un om cu care sa am afinitati, in viata reala si atunci mediul virtual ramane singura cale...

Sunt un baiat in varsta de 28 ani 1.73 si circa 75kg.
    Student in inginerie si de asemenea pasionat de electronica (ciudata coincidenta).
    Sunt o persoana severa in deciziile importante, de asemenea o persoana comuna (cand trist, cand vesel), dar atent la micile detalii.
    Condivid ceea ce ai scris : "cred cu tarie in egalitatea dintre parteneri, buna intelegere, echilibru."
    Astept mai multe detalii despre tine (experiente, trecut etc.) si mi-ar placea o schimbare de opinii despre electronica si nu numai.
    Pe curand.
    Ultima modificare făcută de maxinova2001; 10.11.2014 la 16:17.

Data înscrierii
    16.11.2014
    Posturi
    1
    Putere Rep
    0

Implicit

Orice idee/sugestie este binevenita.
    Our fantastic offers for free EC0-350 exam questions - pass4-sure.net dumps and sas certification study rasmussen.edu prepare you well for the final bostonconservatory exam and www.sjs.edu papers with great success of Johns Hopkins University

Data înscrierii
    15.06.2005
    Posturi
    710
    Putere Rep
    16

Implicit

@ Electronista: - Sper sa nu i-ai dat prea multe informatii din trecut, indiferent care ar fi fost evenimentele!!! O femeie trebuie sa ramana mereu misterioasa si secretele pastrate bine, chiar daca nu sint, trebuie sa para ca ar mai fi mult de exploatat, dar nu sint informatii publice!!!

Data înscrierii
    27.11.2009
    Posturi
    943
    Putere Rep
    13

Implicit

Olga, incep incet, incet sa intzeleg!

Data înscrierii
    15.06.2005
    Posturi
    710
    Putere Rep
    16

Implicit

Toni ... mai bine mai tarziu decat niciodata ... incerc doar sa subliniez valoarea femeii in ziua de azi sa nu fie timide cand vorbesc in persoana cu vre-un barbat care vrea sa para mai macho si posesiv!!! Pentru ca azi mai mult pe Net se discuta, in viata reala totusi fiecare e altfel, la care intalnire nu sint pregatiti de nici o facultate!!!

Data înscrierii
    28.08.2015
    Posturi
    3
    Putere Rep
    0

Implicit

Buna ma numesc Marian am 47 de ani sunt din Bucuresti si caut o relatie serioasa daca te intereseaza da-mi un semn pe mail magnoride@yahoo.com

Data înscrierii
    27.11.2009
    Posturi
    943
    Putere Rep
    13

Implicit

Marian, Olga nu poate sa-ti raspunnda, e suspendată dar va reveni curând. Tine insa cont că in timp de 9 luni se petrec multe în viata unei femei care-şi caută jumătatea.

Data înscrierii
    14.05.2015
    Posturi
    7
    Putere Rep
    0

Implicit mess

0040748356523
    Citat Postat în original de Mic88 Vezi post

Data înscrierii
    14.05.2015
    Posturi
    7
    Putere Rep
    0

Implicit

0040748356523

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi