Follow RomanianPortal on Twitter       
Results 1 to 10 of 10

Thread: Efecte colaterale in Europa

Default Efecte colaterale in Europa

Quote Originally Posted by divo View Post
    La mulți ani, de la mine pentru voi, cei care mai sunteți p'aci! Sunteti de cursa lunga, jos pălăria! Sa aveți un An Nou fericit si super bun!

P.S. Fidel, man, sper ca totul e ok la tine-n Tansania! Atenție la camioane!
    Multam de urare !

Pina sa invete viitorii cetateni germani regulile de circulatie o sa dureze ceva timp.
    In rest liniste si pace in comunitatea europeana...

Ce relaxat, ce linistit. Sa-i ofere cineva o revista, un ziar.
    Fidele spune cinstit, de cine iti este mai dor? De Helmut Kohl sau de Gerhard Schröder?
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Quote Originally Posted by VanDerGigi View Post
    Ce relaxat, ce linistit. Sa-i ofere cineva o revista, un ziar.
    Fidele spune cinstit, de cine iti este mai dor? De Helmut Kohl sau de Gerhard Schröder?
    De Helmut Kohl,cred ca era lui a fost una din cele mai prospere in istoria Germaniei. Singura lui greseala a fost,ca s-a cramponat cu Mitterrand in ce priveste creerea Comunitatii Europene. Ii reprosez ca nu a prevazut sfarsitul civilizatiei Europei de West.

Tu ma cunosti,sunt un om iubitor de frumos. Dar mai nou cand ies in oras si vad la fiecare pas o femeie cu batic in cap sau imbracata in burca,primesc colici in burta.

Fidele, macar de-si facea ala treaba la Anji in batatura.

Quote Originally Posted by FidelKatzo View Post
    Multam de urare !

Pina sa invete viitorii cetateni germani regulile de circulatie o sa dureze ceva timp.
    In rest liniste si pace in comunitatea europeana...
    Zi mersi ca se kaka intr-un colț! Oricum, cultural vorbind, calci intr-un kakat, ai noroc.

Smile…It confuses people..!!

Quote Originally Posted by divo View Post
    Zi mersi ca se kaka intr-un colț! Oricum, cultural vorbind, calci intr-un kakat, ai noroc.
    parerea mea este ca clipul te stimuleaza sa analizezi starea psihica a refugiatului. logic gandind omul acesta avea la dispozitie o multitudine de optiuni. daca isi facea treaba pe trepte interpretam ca vrea sa faca cariera in viata. daca o facea intr-un parc puteam spune ca se gandeste la protectia naturii.
    faptul ca a ales gara si ca se lasa filmat,interpretez ca mesaj de multumire si recunostinta la adresa guvernului italian.

parerea mea este ca clipul te stimuleaza sa analizezi starea psihica a refugiatului. logic gandind omul acesta avea la dispozitie o multitudine de optiuni. daca isi facea treaba pe trepte interpretam ca vrea sa faca cariera in viata. daca o facea intr-un parc puteam spune ca se gandeste la protectia naturii.
    faptul ca a ales gara si ca se lasa filmat,interpretez ca mesaj de multumire si recunostinta la adresa guvernului italian.
    Câta înțelepciune si mister din partea lui! Ama, intrebarea e: l-au găsit autoritățile italiene pe misteriosul savant sa-l felicite? Hmmmm...:D

Smile…It confuses people..!!

parerea mea este ca clipul te stimuleaza sa analizezi starea psihica a refugiatului. ...
    faptul ca a ales gara si ca se lasa filmat,interpretez ca mesaj de multumire si recunostinta la adresa guvernului italian
    Eu cred ca este vorba de o descatusare cauzata de starea de relaxare sufleteasca ce a simtit-o pentru ca a scapat cu viata traversand Mediterana pe scandura.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

V-ati gandit vreodata ca poate omul nu stie ce-s chestiile alea albe cu o gaura mare din cabinutele alea patrate? Poate-si imagineaza ca e o capcana si ca nevoile se fac doar in aer liber. Ntz, ntz, ntz, ca rai mai sunteti, acuzand un om nevinovat.

Mi se pare mie sau la un moment dat se sterge la ochi, i-au dat lacrimile de la atata scremut, in mod sigur nu-i prieste mancarea nemtilor.