Follow RomanianPortal on Twitter       
Rezultate 1 la 10 din 10

Subiect: Fort Wort tx cineva?

Data înscrierii
    15.08.2014
    Locație
    Fort Worth,TX
    Posturi
    6
    Putere Rep
    0

Implicit Fort Wort tx cineva?

Ok acum ca am reusit sa imi fac un cont pe forumul care il urmaresc de ceva vreme a venit timpul sa pun si eu intrebarea asta : cine locuieste in zona fort wprth?eu sunt im zona de sud langa Hulen Mall.Ador orasul insa simt nevoia sa mai vorbesc si cu romani si sa ne impartasim parerile despre americani

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

Iti recomand sa rasfoiesti si aceasta sectiune poate iti raspunde cineva din zona!
    http://forum.romanian-portal.com/for...-din-Southwest
    Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Data înscrierii
    15.08.2014
    Locație
    Fort Worth,TX
    Posturi
    6
    Putere Rep
    0

Implicit

Multumesc pentru link,deja am citit cam totul,insa majoritatea sunt de ceva vreme si nu stiu care cum au mai ramas pe aici.Multumesc inca o data

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

Sa intelegem ca esti noua in US? ...daca asa-i atunci aciuieste-te p-aici in lumea virtuala de pe Forum pana apar si altii de prin zona dfw.

...poti vorbi si cu romanii de p-aici si sa impartasim pererile despre americani!

p.s. Incepe tu prima! ...care e parerea ta?
    Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Data înscrierii
    15.08.2014
    Locație
    Fort Worth,TX
    Posturi
    6
    Putere Rep
    0

Implicit

Citat Postat în original de Pisoi Vezi post
    Sa intelegem ca esti noua in US? ...daca asa-i atunci aciuieste-te p-aici in lumea virtuala de pe Forum pana apar si altii de prin zona dfw.

...poti vorbi si cu romanii de p-aici si sa impartasim pererile despre americani!

p.s. Incepe tu prima! ...care e parerea ta?
    Sunt superficiali,sau cel putin asa par la prima vedere,m-am saturat de branza,cascaval si unt in orice fel de mancare,dar in acelasi timp nu stiu daca ei se baga cu mine in seama pentru ca par de pe alta planeta sau incearca sa fie doar draguti.Ideea e ca imi place sa fiu intr-un loc unde nimeni nu ma cunoaste

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.216
    Putere Rep
    32

Implicit

Citat Postat în original de roxydfw Vezi post
    Sunt superficiali,sau cel putin asa par la prima vedere,m-am saturat de branza,cascaval si unt in orice fel de mancare,dar in acelasi timp nu stiu daca ei se baga cu mine in seama pentru ca par de pe alta planeta sau incearca sa fie doar draguti.Ideea e ca imi place sa fiu intr-un loc unde nimeni nu ma cunoaste
    Daca ne pui o poza posibil sa ne dam seama daca incearca sa fie doar draguti, sau urmaresc altceva.. glumesc.
    Americanii sunt de tot felul, nu-ti poti face o impresia generala corecta asa repede .. depinde si de zona.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    15.08.2014
    Locație
    Fort Worth,TX
    Posturi
    6
    Putere Rep
    0

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Daca ne pui o poza posibil sa ne dam seama daca incearca sa fie doar draguti, sau urmaresc altceva.. glumesc.
    Americanii sunt de tot felul, nu-ti poti face o impresia generala corecta asa repede .. depinde si de zona.
    Da ai dreptate,nu toti sunt la fel,dar sa intamplat o data sa vb la telefon cu una din prietenele mele si un domn a venit la mine sa ma intrebe ce limba vorbesc,apoi ma implorat la propriu sa il imbratisez,ca nu a imbratisat pe nimeni din Europa,sincer nu mi sa parut neaparat ciudat,ci mai mult amuzant.Cineva ma intrebat daca sunt "o persoana importanta" ca sa folosesc exact cuvintele ei,datorita hainelor probabil.Intradevar tind sa cred ca europenii se imbraca mai bine.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.216
    Putere Rep
    32

Implicit

.Cineva ma intrebat daca sunt "o persoana importanta" ca sa folosesc exact cuvintele ei,datorita hainelor probabil.Intradevar tind sa cred ca europenii se imbraca mai bine.
    Intr-adevar europenii se imbraca mai cu gust, cel putin cu mult mai bine decat in Texas si statele din sud.
    Si eu am crezut initial ca probabil esti o vedeta din cauza ca ai spus ca-ti place sa traiesti intr-un loc unde nimeni nu te cunoaste..
    Ce te-a adus pe acele meleaguri?
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    15.08.2014
    Locație
    Fort Worth,TX
    Posturi
    6
    Putere Rep
    0

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Intr-adevar europenii se imbraca mai cu gust, cel putin cu mult mai bine decat in Texas si statele din sud.
    Si eu am crezut initial ca probabil esti o vedeta din cauza ca ai spus ca-ti place sa traiesti intr-un loc unde nimeni nu te cunoaste..
    Ce te-a adus pe acele meleaguri?
    Hmmm intotdeauna ma fascinat ideea de cowboys si accentul lor,si cand vorbeam cu tipul asta,un amic si mi-a spus ca e din texas m-am indragostit pe loc.La propriu!

Data înscrierii
    21.12.2015
    Posturi
    1
    Putere Rep
    0

Implicit Victor - Fort Worth, TX

Ok acum ca am reusit sa imi fac un cont pe forumul care il urmaresc de ceva vreme a venit timpul sa pun si eu intrebarea asta : cine locuieste in zona fort wprth?eu sunt im zona de sud langa Hulen Mall.Ador orasul insa simt nevoia sa mai vorbesc si cu romani si sa ne impartasim parerile despre americani
    Buna, sunt Victor, in Fort Worth, f.aproape de Hullen Mall. Este o biserica romaneasca in Colleyville daca vrei sa cunosti mai multi romani din DFW Metroplex. Daca esti interesata iti pot da adresa.

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •