Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123
Rezultate 21 la 22 din 22

Subiect: SCAMeri pe Forum, discutii si sugestii.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.476
    Putere Rep
    10

Implicit

Aramis, tu acuzi pe altii ca se fac ca nu vad unele comentarii pe alte topice, dar la fel faci si tu unde nu-ti convine (aici ma refer la ce a spus Livia mai sus si ce repet in parte si eu). Una din problemele tale este ca nu profiti de faptul ca postarea de mesaje pe acest forum e libera, gratuita, deci ori ca scrii 5 cuvinte ori 5 propozitii tot aia e, in schimb, comunicarea ar putea fi mai rapida, numarul de postari mai mici, mai multa lume multumita, etc. O alta problema a ta e aciditatea cu care-i tratezi de multe ori si pe forumistii care au intentii bune sau sunt in cautare de informatii. Bineanteles ca ai si partile tale bune (cum ar fi depistarea "infractorilor" si uneori, destul de rar in ultimul timp dealtfel, iti consumi din timpul personal pentru a raspunde la unele intrebari legate de vize), si e pacat sa ti le anihilezi cu ce am subliniat.

PS. Daca ai problem mari cu miile de spameri de pe celalalt forum, puteai sa ceri informatii despre cum a scazut dramatic numarul de spameri pe acest forum, aici referindu-ma la aia de gen robot.

PPS. Eu zic ca ajunge o maciuca la un car de oale, deja acest topic e prea adanc discutat.
    Ultima modificare făcută de sorin; 08.08.2014 la 01:53.

Data înscrierii
    27.11.2009
    Posturi
    943
    Putere Rep
    13

Implicit

Citat Postat în original de aramis_13 Vezi post
    unde nu îi deranjează nimeni, și unde postează (majoritatea) singuri. în 6 luni sub-forumul respectiv a adunat 330,000 de mesaje. unde mai pui că acum spamerii contribuie și la poziționarea mai bună a forumului în motoarele de căutare...
    felicitari!
    Munca ta nu e apreciata întotdeauna cum se cuvine...
    Chestia cu laconismul tau o semnez si eu. Si eu sunt prea des laconic si dup-aia ma mir de ce nu m-au înteles interlocutorii. E nedrept sa-i consider lipsiti de putere de întzelegere...asta am priceput dupa 10 ani de forumuri..

în plus gândim în limba romana influentati de zona în care locuim, în Arizona altfel decât la Chicago si în Tansania altfel decât în Germania sau la Budapesta. Iar mesajele care provin din Ro aproape ca n-au sens pentru emigrantii aflati de multa vreme în afara granitzelor... La fel din Israel ca sa nu-l discriminam pe Edgar, ignorându-l ;-)
    Nu uita sa verifici actualitatea mesajului/informatiei!

Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •