Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 3 din 12 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul
Rezultate 21 la 30 din 111

Subiect: Topicul purcelusului de sosea - varu' lu' Petrica Razboinicu'

Data înscrierii
    25.06.2014
    Posturi
    49
    Putere Rep
    0

Implicit

Citat Postat în original de roadhog Vezi post
    Bravo VanDerGuru!!! Ai castigat dulcuri in cantitate egala cu greutatea organului tau, cu care gandesti! Tine-o tot asa! Esti praf...o sa te traga la Amsterdam pe nas, dupa ce nu mai au prafuri de vanzare... ))
    PS: Vezi sa nu pariezi si banii de pampers! =))))))))))))))))))))))))

Data înscrierii
    25.06.2014
    Posturi
    49
    Putere Rep
    0

Implicit

Citat Postat în original de sorin Vezi post
    Petrica a inviat!!! La scara mai mica insa, Petrica avea doua clase in plus insa, statea bine cu gramatica si nu umbla dupa dj-ite mici, minore si blonde pe net, pe siteuri dubioase. Il mai lasam sa se rupa in figuri de manelist cocalar, care din prima zi de la coborarea de pe vapor vorbeste deja rogleza, ca altfel de rupe picioarele conu' Marian.

editat: hahaha, coane, am postat in acelasi timp treaba cu inviatu'
    Sorine, numele meu e Catalin...daca vrei sa faci battle cu mine ti-o dau cu sau fara punctuatie si ortografie...sa mi-o pupi numai mie...(mana) sa nu te gandesti la prostii!!! Tu esti septuagenar. Apropo vezi ca ascult doar hip-hop, nu ma "scufunda" cu familia ta,care la nunta il aduce pe Sorin copilul de Tinichea... mai bine i-ai invita pe cei de la BUG Mafia sa iti injure putin familia,sa fii si tu high. )
    PS: fie vorba intre noi, cum sa-ti faci nume de utilizator, substantiv propriu alias Sorin, fara majuscula...lasa-te de meserie ca doar ban stii sa dai, in rest te bate cultura, iti place sa te joci doar cu PULverizatorul...

Data înscrierii
    25.06.2014
    Posturi
    49
    Putere Rep
    0

Implicit

Citat Postat în original de Melina Vezi post
    Amindoi sufera de monolingualism , s-ar fi inteles perfect in limba lor.
    Melina, VIP-ule care esti tu...vezi ca se scrie monolingvism sau ai uitat limba romana? Te dai doar pe engleza? Te-ai ajuns de cand nu mai locuiesti in Romania...ai uitat cand te milogeai de Ceausescu sa-ti dea o paine sa o mananci? Semeni din ce in ce mai mult cu un adevarat VIP! )))))
    PS: P e sinonim cu fetele care isi fac doar seara treaba si fug cand vine garda...intelegi ce vreau sa zic, fetele dau din buric, ai...ai...ai...ai Morometii!!!

Data înscrierii
    25.06.2014
    Posturi
    49
    Putere Rep
    0

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Ps. Si cand va gandeati ca nu poate nimeni folosi mai multi zambaretzi decat Pisoi, iata ca se poate
    VanDerGroapa, pe tine te bate grav tastatura si gramatica, pe tine nu te vede Sorin...probabil ca are nasul prea mare si nu vede ce-l inconjoara.
    Tu nu ai cum sa zambesti, ca daca iti vede zambetul o vaca gestanta...moare vitelul in ea instantaneu.
    Mai documenteaza-te si tu despre limba romana, nu te da ce nu poti sa fii, ca niciodata nu ai sa vezi berbat in DEX!
    Sa faci infarct, ca o sa am Green Card, nu mai plange ca te bag in ambulanta, dupa ce-ti dau doua capace si-ti tai si o chitanta!
    Si daca nu te opresti din plans, ti-o dau in stil jujitsu pana te apuca shughitu'.
    Poti sa suni si la FBI, unde vrei, sa ma caute toti din US, ca imi golesc rezervorul pe ei, n-au ce sa-mi faca...
    Nu ma pot amenda si nici emenda...eventual sa le dau un autograf la mass-media.

PS: Pe orice papa-lapte, eu il fac praf... cu fapte, nu doar cu vorbe de pe TV Taraf (canalul preferat de Sorin... 24/7 ))))))) )

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    41

Implicit

Citat Postat în original de roadhog Vezi post
    Bravo VanDerGuru!!! ai castigat dulcuri in cantitate egala cu greutatea organului tau, cu care gandesti! Tine-o tot asa! Esti praf...o sa te traga la Amsterdam pe nas, dupa ce nu mai au prafuri de vanzare... ))
    roadhog! ...in primul rand "bine ai venit!" pe acest Forum! ...mai ales ca ai reusit din primele tale postari sa contribui oarecum substantial cu aportul tau la continuitatea "umorului" d'a p'aici!

..."Forum" ...care poate fi considerat de oricine ca "o alta metoda de paruiala"! ...sau foarte bine sa se poata integra intr-o lume virtuala "adunata" de pretutindeni!

p.s. ...prin postarile tale, e alegerea ta cum vrei sa interactionezi cu cei care-i consideri VIP*** ...sau cu cei alti veterani sau membrii care iti dau replici pertinenete!
    ps.2 ...abia astept sa "ma pui si pe mine la zid" .......
    Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Data înscrierii
    25.06.2014
    Posturi
    49
    Putere Rep
    0

Implicit

Pisoi, ei vor sa faca simultan, nu prea ii ajuta...ceea ce se numeste intelect, dar eu ii atac cu rime direct in rect!
    N-am treaba cu nimeni, doar ca se dau prea mari in apa mica, acum ca au Green Card sau dubla cetatenie, l-au prins pe Dumnezeu de picior. )))
    Uita de unde au plecat si ca erau inconjurati numai de romani...
    Ei cred ca daca au plecat din Romania, le-a crescut IQ-ul sau QI...ca nu le mai place limba romana.
    Teoretic n-au cum sa ma opreasca, practic imi blocheaza accesul pe forum si nimic mai mult.
    Cu tine n-am nimic, pana acum ai respectat utilizatorul nou-venit. Daca au chef de caterinca cu mine, sa faca o sectiune noua pe forum, sa le arat eu imaginatie...

PS: VanDerGigel cu capul chel, ma trag din daci si te "lovesc" mereu, ca un adevarat stangaci...nu ai ce sa-mi faci, cu asta o sa te impaci.
    Ultima modificare făcută de roadhog; 09.07.2014 la 19:26.

Data înscrierii
    25.06.2014
    Posturi
    49
    Putere Rep
    0

Implicit

Citat Postat în original de sorin Vezi post
    Multe mesaje ale "purcelusului de sosea razboinic" au fost mutate pe un topic nou, aici
    Sorine, esti patetic...
    Daca ai facut tu numele la topic te bate grav gramatica...articuleaza cuvintele sa nu te articuleze Hades pe tine...(ca sa nu zic pe romaneste) )))))))
    Si fie vorba intre noi...var cu Petrica, pe care-l mentionezi tu e ala care te-a proiectat ))

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.158
    Putere Rep
    32

Implicit

Dorele?! ..admit ca m-am inselat in privinta ta. Nu esti doar prostalau, esti retardat de-a binelea!
    Necesiti izolare si medicatie corespunzatoare.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.158
    Putere Rep
    32

Implicit

Cred ca cei din Romania isi freaca mainile de bucurie, a mai scapat tara de un parazit..
    E tragic ce personaje se tarasc pe fatza pamantului.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    25.06.2014
    Posturi
    49
    Putere Rep
    0

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Bai, aseara n-a mers sa intru deloc dar vad ca voi ati putut.
    Bai VanDerGuru... cum ai fata ai si c#^u, )) de ce minti lumea ca n-ai putut sa te conectezi? Spune drept ca ti-ai batut nevasta ca ai pierdut banii la pariuri! )))
    I-ai dat cu dintii de bordura, ca nu a castigat Robben si compania. ))))

PS: Sa te vad ca pe bere!

Pagina 3 din 12 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •