Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 1 din 49 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 482

Subiect: Coltul microbistilor [3]

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.460
    Putere Rep
    10

Implicit Coltul microbistilor [3]

Continuarea de aici

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.126
    Putere Rep
    32

Implicit

Azi avem episodul 2 din serialul rumanesc de mare succes: "Executie cu public - cocalar's wet dream".. sper ca animalutzele mele sa faca un meci bun.
    Uneltesc sa fauresc plan dupa pranz cu laptopul la sub brat sa ma inchid intr-o sala de conferinte si sa inghit cheia. Sa pui meciul pe tevelizoru' ala mare sa vaza si ochii mei meciul ca omul. Sper sa nu adorm, ca noptile mele asemanator se deruleaza..

"The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.241
    Putere Rep
    40

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Azi avem episodul 2 din serialul rumanesc de mare succes: "Executie cu public - cocalar's wet dream".. sper ca animalutzele mele sa faca un meci bun.
    Uneltesc sa fauresc plan dupa pranz cu laptopul la sub brat sa ma inchid intr-o sala de conferinte si sa inghit cheia. Sa pui meciul pe tevelizoru' ala mare sa vaza si ochii mei meciul ca omul. Sper sa nu adorm, ca noptile mele asemanator se deruleaza..
    fii tare Gigi,primele 2-3 luni sunt mai stresante.. dar timpul trece repede si acusica ii vezi ca stau in picioare si striga dupa tine..

sunt pe faza cu meciul de aseara. Toni are dreptate cand spune ca suporterii au un rol foarte mare la succesul unei echipe..fiecare contribuie cu ce poate,dupa parerea lui Lucescu voi contribuiti cu inteligenta..

Mircea Lucescu, antrenorul lui Şahtior Doneţk, a prefaţat pentru ProSport întâlnirea de la ora 20:30, live pe ProTV. “Steaua este superioară la toate capitolele pentru meciul de diseară, însă Dinamo poate să compenseze cu suflul transmis de suporteri. Fanii lui Dinamo sunt cei mai inteligenţi din România şi le pot transmite jucătorilor să dea totul pe teren. În acest moment echipele româneşti sunt cu doi ani în urma Stelei, cei din Ghencea s-au apucat să construiască o echipă competitivă în Europa şi acest lucru se vede prin rezultatele obţinute în campionat în ultima vreme".

ps. multumesc Toni pentru felicitare.! Real Madrid a pierdut al doilea meci consecutiv in decurs de o saptamana, au pierdut cu 2-1 la Fc Sevilla. sper ca Klopp sa isi faca constiincios temele de casa.

http://www.welt.de/sport/fussball/in...rei-Tagen.html

Data înscrierii
    13.03.2014
    Locație
    Pitesti, Ro
    Posturi
    39
    Putere Rep
    0

Implicit

Gooooooooooooooooooooooooooooooool, Latovleviiiiiici!!! Gooooooooooooooooooooooooooool, Steauaaaaa!!!!

Data înscrierii
    13.03.2014
    Locație
    Pitesti, Ro
    Posturi
    39
    Putere Rep
    0

Implicit

Gooooooooooooooool, Dinamo, Rotariu...shaise, la naiba, damn, merdre, fir-ar..

Data înscrierii
    13.03.2014
    Locație
    Pitesti, Ro
    Posturi
    39
    Putere Rep
    0

Implicit

Aprpopos, ca era sa uit: GOOOOOOOOOOOOOOOL, STEAUAAAAAA!!! Vaaaaarrrrrreeeeeeellllllllaaaaaaaaaaaa!!!!! \:D/ \:D/ \:D/

Data înscrierii
    13.12.2007
    Posturi
    2.160
    Putere Rep
    21

Implicit

upssss, gol din nou...
    amarat...daaa o duc bine!

(Oo)-(|||)''(|||)-(oO)

Data înscrierii
    13.12.2007
    Posturi
    2.160
    Putere Rep
    21

Implicit

4-1... pai asa bre nea jiji cu maidanezii tai...

(Oo)-(|||)''(|||)-(oO)

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.126
    Putere Rep
    32

Angry

Citat Postat în original de manolica1 Vezi post
    4-1... pai asa bre nea jiji cu maidanezii tai...
    Fi-mi-ar sila de neamu' prost ..bulangiu si norocos
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    13.12.2007
    Posturi
    2.160
    Putere Rep
    21

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Fi-mi-ar sila de neamu' prost ..bulangiu si norocos
    pana acum erau blaturi, acum e noroc... nu te mai inteleg deloc...
    probabil de la noptile nedormite...

(Oo)-(|||)''(|||)-(oO)

Pagina 1 din 49 12311 ... UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •