Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 3 din 5 PrimulPrimul 12345 UltimulUltimul
Rezultate 21 la 30 din 42

Subiect: Auto Show Detroit 2014

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.217
    Putere Rep
    32

Implicit

Ezac asa!!!
    Se accepta: Visa, MasterCard, AmericanExpress, Discovery si GreenCard.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    15.06.2005
    Posturi
    710
    Putere Rep
    16

Implicit

Citat Postat în original de Nicksson Vezi post
    ... dar unde sunt femeile? pe lângă maşinile frumoase ... cu fustiţe mini ...
    Nu folosesti capul la maxim desi crezi ca-l faci!!! Gangeste-te unde este acel show si cat este temperatura maxima al zilei respective. In Las Vegas sau sudul statelor unite sint acele show-uri unde si fetele se vand cu masina!!!
    In nordul continentului american si intr-un strip club sau bar fetele in iarna sint imbracate cu jeans si pulovere de lana virgina de oaie ... le dai un "tip" daca-ti ridica un pic blana de pe ele, ca sa stii cum e viata de noapte in locurile nordice pentru muritorii de rand, ca cei care au bani de masini stralucitoare se distreaza in alta parte!!!
    Ultima modificare făcută de Olga; 25.01.2014 la 01:00.

Data înscrierii
    15.06.2005
    Posturi
    710
    Putere Rep
    16

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Ezac asa!!!
    Se accepta: Visa, MasterCard, AmericanExpress, Discovery si GreenCard.
    Da' PayPal nu merge???

Data înscrierii
    25.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    2.350
    Putere Rep
    36

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Ultimate Driving Masina
    Deh VDG, mi-a luat ceva vreme sa-mi cada fisa, la anul promit sa dau mai multa atentie, special pentru tine si alti fani!

E prima data cand merg la Auto Show desi fac 10 ani de cand sunt aici. Nu am realizat cat e de mare si ca ai nevoie de ore bune numai sa arunci un ochi. Data viitoare stiu, o pauza si vazut totul mai pe indelete.

Cand ajunsesem la "raionul" tau preferat, deja ochiul era obosit iar picioarele abea se mai taraiau, varsta deh. Eram si cu haine de iarna pe mine, ma incalzisem, mai apoi am vazut ca aveau si "garderoba" unde puteam sa fi lasat "suba".

Ultima modificare făcută de livia; 25.01.2014 la 07:25.

Data înscrierii
    16.11.2006
    Locație
    Hungary, Budapest
    Posturi
    714
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de Olga Vezi post
    Nu folosesti capul la maxim desi crezi ca-l faci!!!
    Dear Olguţa, dacă te iei atât de des de mine până la urmă ajung la concluzia că de fapt ţi-e drag purceluşul de Nicuşor. Să ştii că nu m-ar surprinde ipostaza, oricum bănuiesc că sunt adulat în secret de multe fete şi femei în toată firea. Ca să-ţi răspund totuşi la întrebare, da, ai dreptate, uneori îmi folosesc capul la minim, deşi sunt aproape tot timpul genial. Există însă şi varianta să nu-mi poţi depista nivelul maxim, fapt pentru care însă nu mă simt responsabil. Aşaaa, acum să clarificăm şi faptul că purceluşii au de fapt două capete şi un neuron. Nu ai specificat la care cap te gândeşti, dar bănuiesc că la cel mare, deşi mă pot înşela şi eu (la urma urmei, purceluş-purceluş, dar sunt om şi eu, deci errare humanum est).

Gangeste-te unde este acel show si cat este temperatura maxima al zilei respective. In Las Vegas sau sudul statelor unite sint acele show-uri unde si fetele se vand cu masina!!!
    Păi vezi, Olguţa dear, de unde să ştiu eu că şourile alea sunt ţinute afară, prin nămeţi, la luptă cu farenhaiţii? Că dacă erau sub acoperiş poate găseau niscai bani şi pentru încălzire...

In nordul continentului american si intr-un strip club sau bar fetele in iarna sint imbracate cu jeans si pulovere de lana virgina de oaie ... le dai un "tip" daca-ti ridica un pic blana de pe ele, ca sa stii cum e viata de noapte in locurile nordice pentru muritorii de rand, ca cei care au bani de masini stralucitoare se distreaza in alta parte!!!
    Olguţa, cu asta m-ai păcut paf! Credeam că seara stai acasă şi împleteşti ciorapi la gura sobei sau freci crema unui tort cu portocale, şi când colo... umbli prin strip-club sau bar, eşti la zi cu viaţa de noapte. Ca bunicuţa cu dinţi de lup, gata să-l înfulece una-două pe purceluşul cu scufiţă roşie... Deşi se pare că nici barurile alea nu au bani de încălzire, de stau fetele cu blană de oaie virgină pe ele... Eşti sigură că alea erau baruri? Poate nu ai băgat bine de seamă...

Nicuşor,
    care nu crede că americanii stau în baruri ca eschimoşii în igluuri
    Ultima modificare făcută de Nicksson; 30.01.2014 la 11:52.
    Sunt tare deştept!
    Dar nu deajuns, fiindcă de-aş fi atât de deştept pe cât mă cred, nu m-aş crede atât de deştept! ;)

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

Nu folosesti capul la maxim desi crezi ca-l faci!!! Gangeste-te unde este acel show si cat este temperatura maxima al zilei respective. In Las Vegas sau sudul statelor unite sint acele show-uri unde si fetele se vand cu masina!!!
    ...postarea asta mi-a scapat! ...imi pare rau sa spun dar si aici aberezi!

...cu ceva ani in urma am vizitat un prieten in Danbury, Connecticut chiar in sezon de iarna cand dimineata trebuia tipul sa-si dea drumul la masina cu 10-15 min inainte de a pleca la job.
    ...intr-o dupa amiaza zice "hai sa bem o bere la bar" ...si hai ca ma duce acolo
    ...am ramas oarecum surprins ca fetele golute dansau exotic chiar pe tejghea de imi acopeream mereu halba sa nu le cada niscavai matreata in ea!

p.s. hai ca topicul asta a devenit un fel de "suete la Auto Show" dar se pare ca pe livia nu o deranjeaza ca-l manjim cu "ciocolata" ...daca da! are optiunea sa-l inchida!
    p.s. livia, daca nu te deranjeaza vin si io cu niste poze de exceptie pe 2 roti!
    Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Data înscrierii
    25.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    2.350
    Putere Rep
    36

Implicit

Auto Show s-a inchis dar topicul ramane deschis.

Daca-s auto, merg si pe 2 roti pisoi.

Citat Postat în original de Pisoi Vezi post
    p.s. hai ca topicul asta a devenit un fel de "suete la Auto Show" ....

Pai si ce are? Doar e la divertisment, nu la topicele serioase .
    Ultima modificare făcută de livia; 30.01.2014 la 12:52.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.217
    Putere Rep
    32

Implicit

Citat Postat în original de Pisoi Vezi post
    ...dimineata trebuia tipul sa-si dea drumul la masina cu 10-15 min inainte de a pleca la job..
    Bai Pisoi, noi ti-am vorbit frumos..
    Cum se mai posteaza poze pe forum ..trebuie iar cont din ala la photobucket? Ca n-am chef.
    Intreb pentru ca acum vreo doua luni m-am dus intr-o Sambata dupa amiaza la magazinul cu hrana lichida din sat. Cand am ajuns in fatza era parcat un Aventador editie speciala cu un finish oglinda, etc, etc face cam juma' de milion. As pune cateva poze aici ca nu vezi asa ceva la nici un auto show.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    25.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    2.350
    Putere Rep
    36

Implicit

Trebuie photobucket sau alt site similar de unde sa importi link. Mi-e mi-a luat juma' de ora sa-mi resetez contul ca uitasem parola de cand nu l-am mai utilizat. La capitolul asta, n-avem ce zice ca ne bate FaceB ca acolo click din telefon si e postata gata poza.

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

Griffith Observatory a fost pe lista de obiective cand ne-au vizitat prietenii din RO.
    Am ramas surprins sa vad in parcare o "colectie" de motoare de renume.

...alte poze urmeaza imediat!
    Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Pagina 3 din 5 PrimulPrimul 12345 UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •