Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 2 din 5 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate 11 la 20 din 42

Subiect: Auto Show Detroit 2014

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.218
    Putere Rep
    32

Implicit

Citat Postat în original de Nicksson Vezi post
    Pe vremuri, la astfel de şouri, pe lângă maşinile frumoase se învârteau o mulţime de femei bune, cu fustiţe mini (prezentatoare). Acum au lăsat maşinile de capul lor... sau cel mult cu o babetă cu palton şi microfon ca un morcov... Deşi cred că din preţul unei embleme de-alea cromate plăteau o duzină de femei tinere şi frumoase ..
    Ehe, Nicule se vede treaba te crezi in Europa. In America toate fetele au o sansa indiferent de aspect fizic si varsta.

Livia, sunt usor dezamagit ..bag seama ca aparatul tau nu a fost de o generozitate misterioasa tocmai cu cel mai important stand, adica cu UDM.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    25.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    2.350
    Putere Rep
    36

Implicit

Pai ma gandi eu ca as jigni inteligenta unui "iubitor de table" sa spui aci la fiecare machineta ce model este. Unul de ie iubitor de "fiare" dinastea le recunoaste dintr-o "geana" abea intredeschisa.
    Cu fatucile alea dupa care plangi, doar as putea sa dau cu presupusul, ca si-or fi tinut paltoanele pe ele ca la Detroit erau ieri dimineata -23C. E drept ca nici nu m-am concentrat pe problema ca erau si ceva bunataturi pe acolo dar pe unde erau ele era si roi de bondari incinsi, pas sa mai poti face o poza. La anul profit sa fiu mai atenta la detalii de genul asta.
    VDG, scuza-mi ignoranta, dar ce palaria mea inseamna UDM?
    Ultima modificare făcută de livia; 24.01.2014 la 07:22.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.218
    Putere Rep
    32

Implicit

Citat Postat în original de livia Vezi post
    ..VDG, scuza-mi ignoranta, dar ce palaria mea inseamna UDM?
    Ultimate Driving Masina
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.508
    Putere Rep
    10

Implicit

Ceva imi spune ca Livia e fordista

Data înscrierii
    25.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    2.350
    Putere Rep
    36

Implicit

Macar din "patriotism local" desi am mai multe motivatii sa fiu .

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.508
    Putere Rep
    10

Implicit

Am fost si eu fordist mai mult de 10 ani, dar dupa niste experiente proaste cu o masina de a lor, care culmea, era si noua, am incercat "clubul" lui Jiji si parca-s mai multumit.

Data înscrierii
    25.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    2.350
    Putere Rep
    36

Implicit

Acum sa va zic ca masina care mi-a "cazut cu tronc" a fost mertanul decapotabil din poze E-Class Cabriolet.
    Aia se incadreaza la capitolul "vise taica".
    La capitolul masini conduse, prima masina cand am facut scoala la Romanica a fost un Fiesta, prima masina in posesie un Taurus, cea actuala un Five Hundreed. Nu am de ce sa ma vait, si-au facut treaba mai mult decat onorabil fara sa fie nevoie sa bag mama prea adanc in buzunar. Cred ca am mai spus-o, tratez masina ca pe o necesitate indispensabila, nu-s inebunita dupa masini "misto", imi place sa le vad dar daca e de spart banii pe ele, am alti "balamuci", nu masinile.

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

Citat Postat în original de Nicksson Vezi post
    Da, o grămadă de maşini, dar unde sunt femeile? Pe vremuri, la astfel de şouri, pe lângă maşinile frumoase se învârteau o mulţime de femei bune, cu fustiţe mini (prezentatoare).
    ...sourile alea la care visezi or fi prin alte parti cum ar fi Europa sau Asia! ...americanu' cumpara masina nu si femeia!
    Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.218
    Putere Rep
    32

Implicit

Citat Postat în original de Pisoi Vezi post
    ...sourile alea la care visezi or fi prin alte parti cum ar fi Europa sau Asia! ...americanu' cumpara masina nu si femeia!
    Americanu' care nu-si permite sa cumpere femeia aici, o importeaza de prin Europa de Est sau America de Sud pe alese. La alea nu trebuie neaaparat cash, accepta si bonuri de masa pentru inceput iar cand aud de America .. visu' .. In loc de ochi le apare semnul ala de la dolar $-$

Hai ca iar ti-ai luat-o pe replica

Bill Watterson

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.508
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    In loc de ochi le apare semnul ala de la dolar $-$