Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 31 din 32 PrimulPrimul ... 2129303132 UltimulUltimul
Rezultate 301 la 310 din 313

Subiect: Ascensiunea in tenis a Simonei Halep, o raza de bucurie pentru iubitorii sportului

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.019
    Putere Rep
    31

Implicit

Bre dar care ati vazut speech-ul aleia de a eliminat-o, dupa ce a castigat finala inainte de decernarea trofeului?
    Mamaaa ..te duci dracu in lume fratilor. A intrat toata asistenta in pamant de rusinea ei. Tragica generatia asta facebuci.
    N-a legat 2 cuvinte cu seriozitate, fara balbaiala si fara sa rada ca proasta. Bate la cur si cea mai inepta exprimare a vreunei pitipoance mioritice. Merita de vazut pe youtube ..daca razbiti sa urmariti pana la capat. Io am inchis ca m-am oripilat.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.349
    Putere Rep
    34

Implicit

mă nene, e jucătoare de tenis nu purtătoare de vorbe... n-a fost la concurs de discursuri...
    plecat de-acasă.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.019
    Putere Rep
    31

Implicit

Citat Postat în original de aramis_13 Vezi post
    mă nene, e jucătoare de tenis nu purtătoare de vorbe... n-a fost la concurs de discursuri...
    Asa este, in principiu ai dreptate.
    Maestre, bine ca nu esti profesor sau antrenor.
    Altfel i-ai fi invatat pe copii ca daca practica sport de performanta sunt scuzati pentru imbecilitate. Nu cere nimeni sa vorbeasca ca o absolventa de Harvard, dar macar ca o copila de 10 ani la serbarea de sfarsit de an, cred ca e decent. Emotiile sunt comparabile. Exemple de alti sportivi ce nu pot lega doua ganduri coerente nu iti pot da, in schimb citeste ultimul interviu al lui Messi. Sau revezi discursul lui Cristinel dat cu gel in vestiar dupa ce a castigat campionatul European. Sportivi fara scoala, dar oameni cu un IQ superior celui de amibe si parameci.
    In fine, stiu, exista circumstante atenuante. Vorbim de o copila tanara si neexperimentata. Imi scuzi exigenta salbatica. Bine defapt matale nici n-ai vazut clipul, esti doar gica contra.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.349
    Putere Rep
    34

Implicit

mă nene, știi vorba aia

șantieru' cucu
    care-ți dă de lucru
    minte multă nu cere
    prost să fii să ai putere...

păi cum să aibă mă nene emoții? cred că mai avea puțin și se pișa pe ea de emoție! păi să vii tu de unde vii și să o caftești pe număru' unu mondial (bine, chestia asta cu număru' 1 e cam aiurea pentru mine...). bașca să le dai bătaie la pielea goală lu' williams și sharapovei, e puțin lucru? și tu ai pretenții de discurs de campioană...

de parcă interviu' halepei de după semi de la Aus e mai cu moț...
    plecat de-acasă.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.400
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de Pisoi Vezi post
    ...sansa la care m-am referit era ca in disputa finala la trofeu au ramas jucatoare sub valoarea (ranking) a Simonei!
    Esti muci, ca de obicei. Daca vrei sa vorbesti de sanse unice, atunci vorbeste de Rolland Garros, care e turneu de Grand Slam si unde a luat bataie de la Ostapenko, tot o mucoasa si o necunoscuta pe vremea aia.

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.339
    Putere Rep
    39

Implicit

Gata! m-am lasat de tenis!

Vorba Simonei, "dupa revenire, tanti Serena trebuia sa fie pe locu' 1"
    Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.349
    Putere Rep
    34

Implicit

mă nene, voi încă mai sărbătoriți? că văz că nimeni nimic...
    plecat de-acasă.

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.186
    Putere Rep
    38

Implicit

Citat Postat în original de aramis_13 Vezi post
    mă nene, voi încă mai sărbătoriți? că văz că nimeni nimic...
    felicitari , am fost luati pe nepregatite !!!

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.019
    Putere Rep
    31

Implicit

Felicitari Simonei! Un titlu meritat cu varf si indesat. Mi-a placut tare cum a luat-o pe adversara cu parul in setul 3 ..privirea speriata de pe chipul americancei a spus totul.

Bill Watterson

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.400
    Putere Rep
    10

Implicit

Mda, dupa 3 rateuri, era si timpul. A scapat de o obsesie, de acum incolo o sa mai ia cateva GS-uri.
    Felicitari si la cat mai multe turnee castigate, Simonei!

Pagina 31 din 32 PrimulPrimul ... 2129303132 UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •