Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123
Rezultate 21 la 24 din 24

Subiect: Ultimul mesaj al forumistului si prietenului Florin :((((

Data înscrierii
    06.10.2008
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    2.894
    Putere Rep
    30

Implicit

waw.

Florine ce o fi fost in capu' tau de ai pus punct?!
    Esti una dintre cele mai echilibrate persoane pe care le cunosc.

La dracu cu tot.

Data înscrierii
    21.01.2007
    Locație
    Orlando, FL
    Posturi
    2.364
    Putere Rep
    30

Implicit

Socant sa aud despre Florin. Una dintre persoanele care le respectam cel mai mult virtual. Un tip foarte inteligent si echilibrat. Speram sa-l intalnesc intr-o zi.
    The impossible exists only until we find a way to make it possible.

Data înscrierii
    06.10.2008
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    2.894
    Putere Rep
    30

Implicit

Am fost privilegiata, si plasez termenul cu proprietetea cuvintelor la purtator, sa il intalnesc pe Florin de cateva ori. E posibil ca real sa fi interactionat cu el mai des decat altcineva de pe acest forum, motiv pentru care, imi permit sa va spun cateva cuvinte despre el, cuvinte ce sunt oricum insuficiente si sarace sa-l descrie asa cum l-am perceput eu, atat cat am avut ocazaia sa-l cunosc.
    Un om exceptional, de un real bun simt, cum rar am cunoscut, la fel de articulat cum il stiti cu totii de pe forum, insa surprinzator de cald. O mare pierdere pentru oricine l-a cunoscut intr-o forma sau alta.
    Regret tare mult ca nu ne-am organizat sa ne vedem mai des, mai cu seama ca eram vecini in Bucuresti si ar fi fost extrem simplu.
    In nesimitirea-mi caracteristica, extrem de putine persoane au reusit vreodata sa ma impresioneze ca prezenta, dialog, atitudine. Florin se numara printre ele.
    Toti cei care nu ati avut ocazia sa-l cunoasteti in realitate, l-ati fi indragit imediat ce l-ati fi vazut. Mai mult decat personajul virtual interesant pe care l-am admirat cu totii de aici, era o persoana cu adevarat speciala pe care oricine si-ar dori sa o aiba in preajma.
    In virtutea faptului ca era un exemplu de echilibru pentru multi, inclusiv pentru mine, ca avea busola la el indiferent de subiect, pot doar sa sper ca si-a facut el bine calculele de a decis sa-si incheie astfel conturile cu lumea asta.

Sincere condoleante sotiei, fetitei si familiei lui.

Data înscrierii
    04.07.2014
    Posturi
    2
    Putere Rep
    0

Implicit

Nu lam cunoscut personal dar am vazut pe aici pe forum ca este o persoana inteligenta imi pare foarte rau mai ales ca este si tanar mai are si o fetita mica,condoleante familiei lui.

Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •