Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 3 din 8 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul
Rezultate 21 la 30 din 78

Subiect: Aberatiile lui petrica (PG-13) :)

Data înscrierii
    25.10.2005
    Locație
    Romania
    Posturi
    54
    Putere Rep
    15

Implicit

eu iti zic asa: anul trecut mi-ai s***-o prost si am stat cu ea in ghips o saptamana.acum te-as pune sa mi-o s**i iar,dar mie frica sa nu sa se repete episodul trecut. ce propui? dai c***l la [img]smileys/smiley27.gif[/img]bataie?

Data înscrierii
    25.10.2005
    Locație
    Romania
    Posturi
    54
    Putere Rep
    15

Implicit

curul ala basinos

Data înscrierii
    25.10.2005
    Locație
    Romania
    Posturi
    54
    Putere Rep
    15

Implicit

si plin de latzei

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.518
    Putere Rep
    10

Implicit

A ajuns deja la cartonas rosu omul asta, dar daca tot e izolat de restul lumii (tot ce debiteaza va fi mutat aici), il mai las, mai ales pentru Vlad, care sufera mult de cand a plecat micky05.[img]smileys/smiley36.gif[/img]
    Cine nu are chef sa nu citeasca pe acest topic. Cred ca astfel toata lumea va fi multumita, deoarece pudicii si sensibilii nu sunt nevoiti sa citeasca, iar cei carora le plac arenele cu gladiatori pot savura spectacolul.

P.S. Unele cuvinte au fost totusi editate

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.518
    Putere Rep
    10

Implicit

Ufff, ma doare mana de atata mutat mesaje.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

A ajuns deja la cartonas rosu omul asta, dar daca tot e izolat de restul lumii (tot ce debiteaza va fi mutat pe topicul deschis special pentru el), il mai las, mai ales pentru Vlad, care sufera mult de cand a plecat micky05.
    Cine nu are chef sa nu citeasca pe acel topic. Cred ca astfel toata lumea va fi multumita, deoarece pudicii si sensibilii nu sunt nevoiti sa citeasca, iar cei carora le plac arenele cu gladiatori pot savura spectacolul.

Data înscrierii
    25.10.2005
    Locație
    Romania
    Posturi
    54
    Putere Rep
    15

Implicit

AM CREZUT CA TE DOARE MANA DE LA ATATA CALCIU DAT PE PERETII LUI TUCA.TUCA POT VENI SI EU LA TINE SA ITI DAU NISTE CALCIU PE FATA?

Data înscrierii
    25.10.2005
    Locație
    Romania
    Posturi
    54
    Putere Rep
    15

Implicit

pai cum sa ratez toate astea cand mama ta inca nu a venit la apel.sa vina d-na mama ta sa i-o dau la masea si pe urma intru pe topic.dar neaparat sa fie si ea prezenta pt ce e***z eu numai pe fata ei are efect.si pe a ta,dar tu te iriti ca data trecuta asa ca mai bine las-o pe mama ta ca se pricepe cel mai bine.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Data înscrierii
    09.04.2004
    Locație
    Long Island, NY
    Posturi
    1.582
    Putere Rep
    17

Implicit

Citat Postat în original de Vlad

Momente din episoadele viitoare:

....Petrica nu se opreste inca cu aberatile.Aflam dintr-o sursa necunoscuta ca sotia il insala cu un frizer ADEVARAT...care stie sa faca si permanente.

.....Petrica explodeaza,si fura o masina de tuns de la servici,cu gandul de a se razbuna.....

In acest timp in America....

Tatal ii trimite inca un mesaj lui Petrica si ii spune ca fratele lui (cel cu restaurante) a murit de foame in timp ce prepara o omleta....

Se pare ca Petrica arerelatii sexuale in mod egal cu femei si cu barbati [img]smileys/smiley11.gif[/img]In ce episod aflamdaca Petrica e...homosexual, metrosexual saune shocheaza si aflam ca defapt e interesat in bestialitate[img]smileys/smiley3.gif[/img]
    The most active thing about me is my imagination!

Data înscrierii
    25.10.2005
    Locație
    Romania
    Posturi
    54
    Putere Rep
    15

Implicit

MOTANE,AI PUS-O.VEZI CA SUNT SI ZOOFIL.CAND TE PRIND TE F*T IN CURUL ALA MANCAT DE SOARECI ASEARA.

A INCEPUT MOTANUL SA MIAUNE IN ROMANA?

Data înscrierii
    09.04.2004
    Locație
    Long Island, NY
    Posturi
    1.582
    Putere Rep
    17

Implicit

Citat Postat în original de petrica-lucian
    A INCEPUT MOTANUL SA MIAUNE IN ROMANA?

Ei, am vrut sa intelegi si tu, sa nu te simti lasat pe dinafara ca data trecuta [img]smileys/smiley36.gif[/img]
    The most active thing about me is my imagination!

Pagina 3 din 8 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul

Subiecte similare

1. IL CAUT PE ARTHUR PETRICA
    De MUTLU_20 în forumul Comunitatea romaneasca din Midwest
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 29.06.2005, 05:00

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •