Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 2 din 8 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate 11 la 20 din 78

Subiect: Aberatiile lui petrica (PG-13) :)

Vlad Guest

Implicit

Momente din episoadele viitoare:

....Petrica nu se opreste inca cu aberatile.Aflam dintr-o sursa necunoscuta ca sotia il insala cu un frizer ADEVARAT...care stie sa faca si permanente.

.....Petrica explodeaza,si fura o masina de tuns de la servici,cu gandul de a se razbuna.....

In acest timp in America....

Tatal ii trimite inca un mesaj lui Petrica si ii spune ca fratele lui (cel cu restaurante) a murit de foame in timp ce prepara o omleta....

Guest

Implicit

[img]smileys/smiley36.gif[/img]Vlad,da te-au muscat purecii ,nu gluma![img]smileys/smiley36.gif[/img]

Data înscrierii
    25.10.2005
    Locație
    Romania
    Posturi
    54
    Putere Rep
    14

Implicit

sorin,ceea ce faci tu e nedrept.incalci dreptul de a ma afirma.

se vede ca atunci cand erai mic mai mult ai supt de la taica tau decat de la mama ta,tuca.

tuca iti dau un sut in curul ala besinos.

Data înscrierii
    25.10.2005
    Locație
    Romania
    Posturi
    54
    Putere Rep
    14

Implicit

tuca o mana tii la gura si una la fund ca mirosi a butelie .[img]smileys/smiley11.gif[/img]

Data înscrierii
    25.10.2005
    Locație
    Romania
    Posturi
    54
    Putere Rep
    14

Implicit

vlad,tu cand scrii in acelasi timp o si s**i? sau mai intai mi-o s**i si pe urma ai sa scrii?cum ai vrea tu mie tot imi place.nu pleci de la mine pana cand nu o aduci si pe mama ta sa ii dau si ei prin gura ,cum iti dau si tie,portia de calciu.pt ca vad ca ai o anemie foarte mare si trebuie sa iti dau medicamente.auzi?esti ca sorin?cand erai mic in loc sa sugi de la mama ta ai supt de la tatal tau???[img]smileys/smiley92.gif[/img]

Guest

Implicit

Mai petrica esti prea joasa pt.nivelul meu nu ma conpromit cu asemenea persoane Sorry!

Data înscrierii
    25.10.2005
    Locație
    Romania
    Posturi
    54
    Putere Rep
    14

Implicit

tuca cum vrei sa ti-o pun? o**l cum i-am pus-o lui mama ta, normal cum i-am pus-o lui sora ta,sau a**l cum i-am pus-o lui taica tau?

alegerea e a ta.aceeasi intrebare pt sorin si vlad.2 fraeri.pe care am sa ii pun sa stea capra cand pun mana asta pe ei

Guest

Implicit

Petrica iti mai zic o data ca esti prea joasa pt. nivelul meu si nu ma conpromit cu tine!

Data înscrierii
    25.10.2005
    Locație
    Romania
    Posturi
    54
    Putere Rep
    14

Implicit

da? poate vrei afle tot de aici ce ai facut tu anul trecut.atunci te cam compromiteai ,acum vad ca o s**i

Data înscrierii
    25.10.2005
    Locație
    Romania
    Posturi
    54
    Putere Rep
    14

Implicit

sper ca ai mai invatat arta de a s**e.data trecuta m-ai cam dezamagit[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Pagina 2 din 8 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Subiecte similare

1. IL CAUT PE ARTHUR PETRICA
    De MUTLU_20 în forumul Comunitatea romaneasca din Midwest
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 29.06.2005, 04:00

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •