Follow RomanianPortal on Twitter       
Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: Live in couple caregiver Vancouver WA.

Data înscrierii
    14.09.2013
    Posturi
    2
    Putere Rep
    0

Implicit Live in couple caregiver Vancouver WA.

AFH - angajeaza cuplu live-in, full-time in zona Vancouver, WA. 5 zile pe saptamana, 2 zile libere in timpul saptamanii (nu in weekend). Engleza si toate clasele sunt necesare. Plata $5500/luna. Sunati la (360)721-5533.

Data înscrierii
    04.05.2015
    Posturi
    3
    Putere Rep
    0

Implicit

Buna ziua. Ma numesc Galanton Alexandru sunt din Piatra Neamt, sportiv, calm, rabdator, integru. Am lucrat la doua restaurante ca ajutor de bucatar. Detin permis auto, am experienta in ingrijirea copiilor, deoarece petrec mult timp cu nepotei mei, fiindu-le tutore. Nu beau, nu fumez, duc o viata de sportiv. Detin cunostinte de limba engleza. Am 25 de ani si vreau mai mult de la viata, asta fiind motivul pentru care trimit aceasta scrisoare de intentie. Sunt interesat de acest loc de munca si astept un raspuns din partea dumneavoastra. Cu stima.

Data înscrierii
    30.11.2015
    Posturi
    1
    Putere Rep
    0

Implicit

Citat Postat în original de stealth Vezi post
    AFH - angajeaza cuplu live-in, full-time in zona Vancouver, WA. 5 zile pe saptamana, 2 zile libere in timpul saptamanii (nu in weekend). Engleza si toate clasele sunt necesare. Plata $5500/luna. Sunati la (360)721-5533.
    Buna ziua, sunt Ileana din Timisoara, Romania, si sunt interesata de anuntul dumneavoastra- daca mai este valabil. Cand va pot suna?

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.394
    Putere Rep
    35

Implicit

mai bine sună. deși după 2 ani...
    plecat de-acasă.

Permisiuni postare