Follow RomanianPortal on Twitter       
Rezultate 1 la 9 din 9

Subiect: Caut femeie pt casatorie

Data înscrierii
    25.08.2013
    Locație
    Portland, OR
    Posturi
    4
    Putere Rep
    0

Implicit Caut femeie pt casatorie

Doresc sa cunosc femeie pt casatorie dar incepem cu prietenie ca nui graba deloc ..
    am acte
    nu fumez nu beau, nu ma uit la televizor, nu ma joc cu telefonu, nus religios si prefer cineva fara religie,

Adios!

Traiesc in NW in SUA
    Doresc seriozitate
    Ultima modificare făcută de veganezu; 28.08.2013 la 12:14. Motiv: am uitat sa zic unde locuiesc

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Smile

Citat Postat în original de veganezu Vezi post
    Doresc sa cunosc femeie pt casatorie
    ...tind sa cred ca anuntul tau suna mai mult a flirt ieftin a' misto de doi bani decat un anunt serios in context ...si sincer ...nu cred ca o sa gasesti p-aici femeie in felul cum te exprimi!
    am acte cu drept de munca deci nu am nevoie de acte .. doresc dragoste si seriositate .....
    nu fumez nu beau, sint vegan deci maninc numa iarba asa ca nu tre sami gatesti toata ziua
    ...cred io ca ...introducerea ta personala nu pare pe departe de apreciat pentru potentiale FEMEI candidate ...tinand cont de calitatile tale expuse, ...nu numai ca mananci "iarba" dar si ca >>>>am acte cu drept de munca deci nu am nevoie de acte

...nu stiu ce sa mai zic ... daca ai intrebarii trimitemi un privat si o luam de acolo
    Adios!
    ...cred ca nici nu mai ai ce sa zici!

Traiesc in NW in Hamerica dar unde locuiesti tu nu conteaza atita timp cit este in hamerica
    ...ca abia acum iti cauti "jumatatea" si mai ales ca Traiesti ...erbivor in tara Hamerica care probabil te-a "ADOPTAT" ...cred ca ar trebui sa arati un pic de respect pt USA!
    p.s. ...ca-ti cauti disperat "jumatatea" p-aici sau prin lumea larga ...NU e o problema majora ...in nici un caz pt US goverment ...si nici si in nici un caz de postarea ta de "pacalici"
    Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Data înscrierii
    01.01.2008
    Locație
    Melbourne Fl
    Posturi
    1.104
    Putere Rep
    19

Implicit

Pisoi,

Si ce ai tu cu asta ierbivor. Lasa ca trebuie sa fie ceva aici sa-i potriveasca cerintele.
    Cel putin, nu a pus o poza sa vedem cum atirna, si posibil ca o sa gaseasca una cu patru sini si patru picioare.
    Si are si dreptul la munca. Dar aici ai nevoie si de stingul, sa-ti gasesti de lucru. Ierbivor cu un picior, e mai interesant la carnaval.
    Parca asa ziceati pe aici, ca la fiecare exista petecul. Sa-i fie de bine daca o gaseste.

Ce zici Pisoi, ai uitat de table ??? Sau esti prea ocupat cu bancurile astea aici.
    Ultima modificare făcută de romi_in_florida; 26.08.2013 la 21:34.
    Daci cu draci, Tepes ar fi bun !!!

Data înscrierii
    25.08.2013
    Locație
    Portland, OR
    Posturi
    4
    Putere Rep
    0

Implicit

multumesc pt criticismul tau detaliat ..
    romi_in_florida iti multumesc din suflet ca mai aprat
    Ultima modificare făcută de veganezu; 28.08.2013 la 12:08.

Data înscrierii
    13.12.2007
    Posturi
    2.160
    Putere Rep
    21

Implicit

mda...

off topic: romica se simte amenintat...

on topic: daca se poate, sa vina si cu o carte de gramatica...

in rest: ''fir intins''
    amarat...daaa o duc bine!

(Oo)-(|||)''(|||)-(oO)

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.224
    Putere Rep
    32

Implicit

Citat Postat în original de manolica1 Vezi post
    ..off topic: romica se simte amenintat...
    Manolica, ce mai faci? Mai tii cu Iliescu?
    Diferenta dintre Romica si Veganezu consta in faptul ca Romica adopta un stil occidental de as vinde pielea, un stil pozitiv plin de viata in care exemplifica ce are de oferit si ce ii place sa presteze, cum ar fi: table, braga, sarmale, berea rece, pluta in piscina stilul fluture inconjurat de tinere pline de viata, etc. In schimb Veganezu adopta stilul preistoric mioritic-trist prin care informeaza audienta din capul locului ce anume NU presteaza. Nu are nevoie de acte, nu bea, nu fumeaza, nu haleste carne, nu e prieten cu cratimele, nu iese din casa dupa 6 seara, etc..
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    21.04.2010
    Posturi
    16
    Putere Rep
    0

Implicit

Am ris cu lacrimi....hahahaha

Data înscrierii
    26.03.2015
    Locație
    NJ
    Posturi
    71
    Putere Rep
    5

Implicit

cum pm ia astia viza?

Data înscrierii
    15.03.2016
    Posturi
    2
    Putere Rep
    0

Implicit

bai.. nu se poate asa ceva )
    Ultima modificare făcută de sorin; 02.05.2016 la 17:22. Motiv: suspendat cont pentru ignorare regulament

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •