Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123
Rezultate 21 la 26 din 26

Subiect: o fi mai bine sau mai rau pentru steaua?

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.216
    Putere Rep
    32

Implicit

Citat Postat în original de FidelKatzo Vezi post
    .sper sa nu subaprecieze echipa din trinidadtobago,pentru-ca de dezamagiri suntem satui..
    Nu-ti face probleme, un egal tot obtinem. L-ai vazut pe Tamas ce in forma e? M-am prapadit de ras..
    http://www.gsp.ro/international/stra...sa-400102.html

Edit:
    Am citit ca l-a semnat Dinamo pe fratele mai mic al febletii tale - Balotelli
    Cum comentezi?
    Ultima modificare făcută de VanDerGigi; 31.05.2013 la 18:25.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Nu-ti face probleme, un egal tot obtinem. L-ai vazut pe Tamas ce in forma e? M-am prapadit de ras..

Edit:
    Cum comentezi?
    ...am vazut si eu faza si mai degraba am ramas perplex inainte de a rade de situatie!
    ...si ne mai intrebam de ce nationala actuala a Romaniei este "generatie de ratati"
    Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.300
    Putere Rep
    40

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post

Edit:
    Cum comentezi?
    nu vreau sa invinovatesc pe nedrept pe cineva,ca a fost sorin cu linkurile lui sau tu cu intrebarile tale,dar am inceput sa ma mai uit la cate un meci din liga romaneasca.rezultatul este ca am un somn foarte nelinistit si mi-a crescut tensiunea.
    am vazut ultimul meci al Stelei cu Brasovul.a fost un meci frumos si mi-a placut atmosfera din stadion.brasovenii au cativa jucatori de clasa ,insa parca nu aveau chef si motivatia sa lupte.
    referitor la Tamas,nu cred ca escapada lui va avea urmari.Piturca este un tip intelegator si se pregateste intensiv pentru meciul cu Tobago.nici urma de maidanez pe strazile capitalei.

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.300
    Putere Rep
    40

Implicit

trist ce se intampla cu Dinamo,macar daca se calificau pentru una din competitiile europene..am cautat pe youtube sa vad ceva cu fratele lui Balotelli,nu am gasit decat cateva clipuri care nu imi spun nimic.
    Balotelli a devenit pentru eternitate si ginta latina,simbolul victoriei impotriva suprematiei hoardelor teutonice in Europa.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.216
    Putere Rep
    32

Implicit

Citat Postat în original de FidelKatzo Vezi post
    trist ce se intampla cu Dinamo,macar daca se calificau pentru una din competitiile europene..
    In situatia de acum e mai bine asa. Putea fi si mult mai rau. Chiar daca e buget de austeritate important e sa nu se mai fure, sa se faca curatenie si sa nu se mai stea capra cand ti-e lumea mai draga. Atatea personaje dubioase deghizati in investitori si oameni de fotbal au pus fotbalul romanesc pe butuci. Dupa Craiova si Timisoara acum s-a dus si Rapid.. pacat.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.300
    Putere Rep
    40

Implicit

circul continua..

"Dacă nu se opresc şi mai pronunţă numele meu, pentru că eu nu am vorbit de ei decât atunci când m-au atacat total neforţaţi de mine, atunci o să le dau de lucru şi la Interpol. Să verifice de unde au ei atâta avere. Atât îi spun, pe ea o salută "Boxy". Mi-a zis să-i transmit toate cele bune. Nu primesc sfaturi şi lecţii de viaţă de la o femeie care a declarat în presă că a făcut sex prin parcări şi prin maşină. Una care nu are studii, are doar tupeu."

http://www.realitatea.net/scandal-ur...l_1210366.html

Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •