Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 40 din 40 PrimulPrimul ... 30383940
Rezultate 391 la 400 din 400

Subiect: Coltul microbistilor [2]

Data înscrierii
    13.12.2007
    Posturi
    2.160
    Putere Rep
    21

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.178
    Putere Rep
    32

Implicit

Manolica, m-am uitat pentru o secunda in spate, credeam ca vorbesti cu altcineva. N-am zis io ca vreau campionatul, n-am astfel de pretentii inca, io vreau cupa si locul 4. Dar lasa-ma ca m-a exasperat meciul asta ..nu stiu daca l-ai vazut, Dimanu a luat niste goluri pe niste greseli amatoresti de curtea scolii. Mai stiu eu o echipa care ia goluri asa, se intituleaza NJDevils si joaca acum cu Rangers, te uiti?
    Insa exista si ceva pozitiv dupa meciul asta, in liga romaneasca a aparut un fotbalist, nu jucator de fotbal ..Bilinski il cheama, i-am zis io lui Fidel ca e var cu Lewandowski. N-o sa stea la Dimanu mai mult de 2 sezoane.

Ps. Astept meciul de Joi, mi-e dor de chipu' manelist.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    13.12.2007
    Posturi
    2.160
    Putere Rep
    21

Implicit

nu am vazut meciul dar in ritmul asta veti lua doar mana de pe cupa...
    amarat...daaa o duc bine!

(Oo)-(|||)''(|||)-(oO)

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.282
    Putere Rep
    40

Implicit

incep sa-l compatimesc pe Arsene Wenger..

ps. Gigi nu te lasa provocat de manolica1,cateii tai au avut ceva ghinion, se mai intampla..
    ma uitam la stadionul ala ca era pe jumatate gol. cum sa strigam cand nu avem nici aer sa respiram.?
    Ultima modificare făcută de FidelKatzo; 23.03.2014 la 01:45.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.178
    Putere Rep
    32

Implicit

Citat Postat în original de manolica1 Vezi post
    nu am vazut meciul dar in ritmul asta veti lua doar mana de pe cupa...
    Ce sa-i faci bai Manolica, asa e cand joci meciurile pe teren, se intampla sa mai si pierzi. A fost un meci frumos, pe contre probabil cel mai palpitant al campionatului pana acum, fotbalul romanesc are de castigat din meciuri din astea nu din meciuri d-alea cu Chirila.
    N-avem nici norocul ala traditional bulangist ghencist sa dam goluri in min 90, noi le incasam in min 92.
    Pentru resursele financiare de acum, stam acceptabil ..eu sunt multumit ca n-am avut soarta Rapidului din cauza scarbelor alora de la bulau impreuna cu Nicu Badea.
    La Steaua au fost incomparabil mai multe investitii de-a lungul ultimilor ani ..dar faptul ca de la sef de galerie pan' la patron, toti sunt la puscarie, nu mi se pare vreo mandrie.

Ps. Ai idee cine sta pe banca langa cocalar Joi? Pitzi Talent? Salam?

Ps. 2 La faza asta de hockey ce zici, daca era Chipciu sau Tanase, primeau penalty? Eu cred ca da si mai tinea unul minte sa le dea si meciul viitor.
    http://m.digisport.ro//Sport/FOTBAL/...sca+un+penalty
    Ultima modificare făcută de VanDerGigi; 23.03.2014 la 15:06.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.282
    Putere Rep
    40

Implicit

care ati vazut meciul.?
    golul lui Benzema a fost capsune cu frisca. asa cum stiu sa cada spaniolii in careu,nu cred ca mai este vre-o natie. parca sunt loviti de glont.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.178
    Putere Rep
    32

Implicit

Felicitari pentru castigarea campionatului Fidel.
    Nu te-ai plictisit? Nu-l mai lasi si pe Toni sa cunoasca gustul succesului?

Bill Watterson

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.282
    Putere Rep
    40

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Felicitari pentru castigarea campionatului Fidel.
    Nu te-ai plictisit? Nu-l mai lasi si pe Toni sa cunoasca gustul succesului?
    Multumesc Gigi.! Faptul ca m-ai felicitat m-a impresionat pina la lacrimi,la noi nu se obisnuieste asa ceva. In America daca iti cumperi ceva nu te invidiaza nimeni sau daca realizezi ceva..Aici daca mi-as cumpara un Porsche l-as scoate din garaj numai noaptea dupa ce s-a stins ultima lumina pe strada.

Data înscrierii
    20.11.2004
    Locație
    Germany, Köln
    Posturi
    2.188
    Putere Rep
    29

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    ... gustul succesului?
    Un nou record a cazut sub tavalugul profesionist al fotbalului Bavarez. Desigur ca si fanii lui FC au avut o contributie deosebita la atingerea acestui succes, contributie care este trecuta uneori sub tacere de mediile sportive si nesportive germane;-))
    Io le doresc sa castige din nou cele 3 cupe. Ar fi pentru si pentru Dortmund un câstig.
    tonita=toni42

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.491
    Putere Rep
    10

Implicit

Continuarea aici

Pagina 40 din 40 PrimulPrimul ... 30383940