Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 6 din 6 PrimulPrimul ... 456
Rezultate 51 la 55 din 55

Subiect: Cura de slabire

Data înscrierii
    30.09.2008
    Locație
    Augsburg De
    Posturi
    2.278
    Putere Rep
    30

Implicit

Citat Postat în original de anita1 Vezi post
    E placut sportul dar...
    Ce fac cei care au probleme mari cu tiroida si din asta cauza ii deranjeaza si inima si nu pot sa faca sport?
    Legume,legume si iar legume.Acum este vremea lor si le poti pregati in foarte multe feluri.
    Eu sint si bun si rau ,asa cum sint,
    Nu-mi tin rabozul la cusururi."

Data înscrierii
    21.12.2010
    Posturi
    1
    Putere Rep
    0

Implicit Sanatate, Vitalitate, Viata!

Eu beau sucuri vii, mananc germeni de floarea soarelui, ridiche, si rucola, mananc fructe deshidratate pe post de cipsuri si-mi fac supe crude la blender.
    E un stil de viata sanatos, crud dar viu, insa benefic organismului.

Sarbatori fericite tuturor!

editat de sorin: contul andrutamatei a fost suspendat permanent pentru spam. toate cuvintele albastre au fost linkuri catre un website comercial, cea ce nu se admite. rog toata lumea sa citeasca regulamentul inainte d ea posta pe acest forum

Data înscrierii
    08.10.2012
    Posturi
    1
    Putere Rep
    0

Implicit

Incearca mult sport, lichide (apa de preferat) si nimic dupa ora sase. La mine functioneaza. De asemenea, eu mananc neaparat 3 mese pe zi plus un Baton BIO cu fructe intre mese. Mie batoanele mi-au facut super bine. Sunt consistente si cel mai important sunt 100% bio ).. Ma rog daca te intereseaza astea le pori gasi in magazinul Napati prin Stefan cel Mare iar daca vrei sa-ti dau mai multe sfaturi despre cum sa combini alim da-mi un msj privat. Succes!

Data înscrierii
    08.12.2014
    Posturi
    37
    Putere Rep
    0

Implicit

Fara vointa kilogramele or sa ramana linistite la locul lor. Daca vrei sa slabesti pe langa suplimente sau arzatoare de grasimi trebuie sa faci exercitii fizice si sa-ti schimbi regimul alimentar. Personal cunosc pe cineva care a slabit 40 de kg doar schimbandusi regimul alimentar intr-un an. Sunt curios daca o sa le puna la loc.

Data înscrierii
    10.07.2017
    Posturi
    3
    Putere Rep
    0

Implicit

Alimentația joacă un rol important în menținerea greutății. Problema excesului ponderal apare atunci când ingerăm mai multe calorii decât le putem consuma. dacă se reduc cantitățile de alimente procesate, s-ar vedea diferența. Nu e de ajuns doar sportul.

Pagina 6 din 6 PrimulPrimul ... 456

Subiecte similare

1. Cura de slabire.....
    De pvflor în forumul Matrimoniale, prietenii, flirturi, intalniri, vrajeli
    Răspunsuri: 14
    Ultimul post: 20.01.2007, 14:02
  2. Cure de Slabire
    De greutateata în forumul Retete Culinare Romanesti si Internationale
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 20.12.2006, 03:44
  3. CURA DE SLABIRE
    De diandra-annelie în forumul Retete Culinare Romanesti si Internationale