Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 3 din 6 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul
Rezultate 21 la 30 din 55

Subiect: Cura de slabire

Data înscrierii
    07.09.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    138
    Putere Rep
    12

Implicit

haideti fetelor ce mai faceti? la mine a inceput sa mearga!!!

bafta!!!

Data înscrierii
    22.07.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    76
    Putere Rep
    13

Implicit

La mine e a 6a zi si se simte o schimbare (1kg) cu toate ca n-am tinut chiar ca la carte. Adica am mai gustat si altele cand mi-a fost pofta dar doar gustat si dupa aia am platit [img]smileys/smiley17.gif[/img], adica s-a micsorat portia considerabil la ceea ce trebuia de fapt sa mananc. Oricum e spre bine, nu mai bag in mine toate prostiile [img]smileys/smiley2.gif[/img]
    Se pare ca doar noi doua suntem la dieta [img]smileys/smiley1.gif[/img] ... Chiar nu se mai alatura nimeni? <tacere.....>

Spor la kg date jos si o seara placuta!!!
    For the world you may be one person but for one person you may be the world...

Data înscrierii
    07.09.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    138
    Putere Rep
    12

Implicit

fetelor am slabit 8 kg!!! sunt super incantata! mai vreau sa slabesc inca 15 kg si gata am facuto si pasta, era singurul lucru pe care spuneam ca nul pot face!

Data înscrierii
    07.05.2005
    Posturi
    5.449
    Putere Rep
    29

Implicit

si o recunosti doar asa cu nonshalantza ?! fara instructiuni, retete, figuri ?...sau e de la indragosteala cumva ?! [img]smileys/smiley5.gif[/img]

Timpul este de-o generozitate misterioasa.

Data înscrierii
    21.01.2007
    Locație
    Orlando, FL
    Posturi
    2.364
    Putere Rep
    30

Implicit

M-a asteptam sa gasesc in postul asta niste caprioare pe bicicleta si.... shogunelu[img]smileys/smiley36.gif[/img]..Adinak, pune mama o poza aici ca baietii nu te cred[img]smileys/smiley2.gif[/img]
    The impossible exists only until we find a way to make it possible.

Data înscrierii
    26.01.2008
    Locație
    Romania
    Posturi
    9
    Putere Rep
    0

Implicit

buna tuturor! si eu ma numar printre cele care vor sa slabeasca...pot spune ca sunt putin disperata sa slabesc. exista oare reteta sau dieta perfecta sau asta tine de fiecare organism in parte?
    vointa este cheia succesului!

Data înscrierii
    26.01.2008
    Locație
    Romania
    Posturi
    9
    Putere Rep
    0

Implicit

voi ce faceti pt a slabi? eu pot spune ca sunt la o cura de vreo 3 saptamani si am mai slabit oleaca...si nu este chiar asa de greu. ma intereseaza regimul disociat, as vrea sa il incerc dar mi-e frica sa nu ma ingras foarte repede dup-aia. a tinut cineva ?impartasiti-mi si mie parerile voastre, va rog...va pup[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Data înscrierii
    26.12.2006
    Locație
    U.K.
    Posturi
    2.653
    Putere Rep
    23

Implicit

Mihaita, regimul disociat nu este recomandat. In primul rand ca este dezechilibrat si nici macar rezultatele nu sunt concludente. Mananca echilibrat, impartit pe mai multe portii mici si fa mult sport. Gasesti suficiente detalii pe topicul "Fitness-nutritie si sport".
    Patrie este una, restul sunt doar tari.

Data înscrierii
    26.01.2008
    Locație
    Romania
    Posturi
    9
    Putere Rep
    0

Implicit

eu acum nu tin o anume cura de slabire...doar ca mananc putin si numai cateva chestii: iaurt, lapte cu cereale integrale, carne pui si peste, foarte rar oua(am colesterolul mare), mere si cam atat... deja astazi incepe a 4a saptamana si sunt mandra de mine ca inca nu am abandonat( ca pana acum[img]smileys/smiley9.gif[/img])...am mai si slabit, dar nu stiu cat pt ca mi-a fost frica sa ma cantaresc la inceput. va pup

Data înscrierii
    26.01.2008
    Locație
    Romania
    Posturi
    9
    Putere Rep
    0

Implicit

cat despre regimul disociat, s-ar putea sa ai dreptate, shogunelu. la fel m-a sfatuit si sotul meu, care este sportiv de performanta...vedeti ce ironie?! eu grasanca si el sportiv cu un corp de invidiat...asta este, slabesc eu!!!

Pagina 3 din 6 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul

Subiecte similare

1. Cura de slabire.....
    De pvflor în forumul Matrimoniale, prietenii, flirturi, intalniri, vrajeli
    Răspunsuri: 14
    Ultimul post: 20.01.2007, 13:02
  2. Cure de Slabire
    De greutateata în forumul Retete Culinare Romanesti si Internationale
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 20.12.2006, 02:44
  3. CURA DE SLABIRE