Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 11

Subiect: si alte adrese web

Guest

Implicit

Daca politica acestui site interzice reclama la adrese web va rog sa stergeti acest mesaj.

Donc...aveti la dispozitie pentru informare si nu numai si urmatoarele adrese:

www.montreal.ro

www.toronto.ro

www.vancouver.ro

www.romaniinalberta.com

Data înscrierii
    27.02.2005
    Locație
    Canada
    Posturi
    607
    Putere Rep
    15

Implicit

Citat Postat în original de gabriel.hoidrag

Daca politica acestui site interzice reclama la adrese web va rog sa stergeti acest mesaj.

Donc...aveti la dispozitie pentru informare si nu numai si urmatoarele adrese:

www.montreal.ro

www.toronto.ro

www.vancouver.ro

www.romaniinalberta.com

Adresele sunt categoric de notorietatesi numele tau la fel,insa o participare comuna si pe acest site,zic eu , ar fi benefica tuturor oamenilor care doresc o viata mai buna.Trebuie sa fi de acord cu mine Gabi ca am putea face si deasemeni primi MULT BINE si asta in conditiile in care trebuie doar sa scriem ce stim noi mai bine,asa ca eu unul,sper,sa nu fie niciprimul si niciultimiultopic pe care-l postezi pe acest site.Decizia este evident a ta;dar asa cum stii ar putea iesi o treaba extraordinara. Numai bine.
    Mandria si prostia....

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.503
    Putere Rep
    10

Implicit

Politica acestui site este de a ajuta pe cei care au nevoie de informatii utile si siteurile postate de tine pot fi multora de ajutor, asa ca nu sunt motive de nici un fel pentru a fi sterse. Esti binevenit sa postezi si alte mesaje utile.

Guest

Implicit

Citat Postat în original de sorin

Politica acestui site este de a ajuta pe cei care au nevoie de informatii utile si siteurile postate de tine pot fi multora de ajutor, asa ca nu sunt motive de nici un fel pentru a fi sterse. Esti binevenit sa postezi si alte mesaje utile.

Multumesc pentru permisiune. Nu peste tot e asa desi se proclama interesul userului...

Guest

Implicit

Citat Postat în original de ovex

Adresele sunt categoric de notorietatesi numele tau la fel,insa o participare comuna si pe acest site,zic eu , ar fi benefica tuturor oamenilor care doresc o viata mai buna.Trebuie sa fi de acord cu mine Gabi ca am putea face si deasemeni primi MULT BINE si asta in conditiile in care trebuie doar sa scriem ce stim noi mai bine,asa ca eu unul,sper,sa nu fie niciprimul si niciultimiultopic pe care-l postezi pe acest site.Decizia este evident a ta;dar asa cum stii ar putea iesi o treaba extraordinara. Numai bine.

Din fericire inca maisunt romani care MAI cred in voluntariat si reusesc sa faca pe internet ceea ce nu reusesc multe din asociatiile, comitetele, comitiile etc. existente prin tarile undese aflao comunitate serioasa de romani.

Data înscrierii
    27.02.2005
    Locație
    Canada
    Posturi
    607
    Putere Rep
    15

Implicit

Atunci hai sa nu ne luam dupa ei si hai sa incercamsa facem cate ceva,ce zici te bagi?
    Mandria si prostia....

Data înscrierii
    13.09.2005
    Locație
    Romania
    Posturi
    162
    Putere Rep
    15

Implicit

Pe mine ovex m-a luminat nu doar o data... ci de doua ori ... asa ca ma simt dator ca si eu la randul meu sa ajut pe altii... deocamdata raman mai tot timpul pe acest site ...
    Romania nu e a noastra, e a urmasilor urmasilor nostri.

Data înscrierii
    27.02.2005
    Locație
    Canada
    Posturi
    607
    Putere Rep
    15

Implicit

Citat Postat în original de sorin

Multumesc pentru permisiune. Nu peste tot e asa desi se proclama interesul userului...

Interesul userului categoric trebuie sa primeze dar e binevenita fiecare "caramida" pusa la temelie chiar de userii care (au) beneficiaza de informatie caci se stie : din putin se face mult..... .Daca nu se cladeste nimic,se poate intampla efectul invers in care din cat este sa nu mai ramana nimic... .Parca prima parte e mai atractiva!
    Mandria si prostia....

Guest

Implicit

Revin cu www.calgary.ro sau www.alberta.ro

Am fost cam ocupat in ultima perioada cu lansarea asta ....[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Sper sa fie de bun augur. Bafta!!!

Data înscrierii
    04.11.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    148
    Putere Rep
    14

Implicit

Don't take life so seriously... It's not permanent!

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Subiecte similare

1. Alte ... bancuri !
    De Camelia46 în forumul Divertisment – jocuri, bancuri, muzica, poze postate de forumisti, etc.
    Răspunsuri: 10
    Ultimul post: 13.12.2006, 09:54
  2. DV / alte vize
    De vasilemihaibota în forumul Loteria Vizelor SUA/Diversity Visa DV-2017, DV-2018, DV-2019 si discutii rezidenta permanenta
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 15.07.2006, 12:26
  3. Alte sporturi
    De sorin în forumul Pro Sport-Discutii despre Sport-Stiri,rezultate,pronosticuri
    Răspunsuri: 11
    Ultimul post: 19.12.2005, 12:24
  4. alte intrebari australia
    De aliosa în forumul Comunitatea romanilor din Australia si Noua Zeelanda
    Răspunsuri: 4
    Ultimul post: 17.06.2005, 18:57
  5. Alte intrebari
    De Michelle belle în forumul Imigrare in Australia si Noua Zeelanda / New Zealand
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 25.02.2005, 00:07

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •