Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 19

Subiect: Liga 1 (Divizia A) fotbal Romania 2012–2013 (RETUR)- Rezultate, clasament, comentarii

  1. #1
    Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.503
    Putere Rep
    10

    Implicit Liga 1 (Divizia A) fotbal Romania 2012–2013 (RETUR)- Rezultate, clasament, comentarii

    Programul returului Ligii I editia 2012-2013

    Etapa 18, 30 noiembrie
    U Cluj - Pandurii
    Concordia Chiajna - Steaua
    FC Brasov - Viitorul Constanta
    Gaz Metan Medias - CFR Cluj
    Ceahlaul - Petrolul Ploiesti
    SC Vaslui - Rapid
    Otelul Galati - CSMS Iasi
    Astra Ploiesti - Gloria Bistrita
    Dinamo - CS Severin

    Etapa 19, 8 decembrie
    Viitorul Constanţa - Concordia Chiajna
    CS Severin - FC Braşov
    CSMS Iaşi - Dinamo Bucureşti
    Rapid Bucureşti - Oţelul Galaţi
    CFR Cluj - Ceahlăul Piatra Neamţ
    Petrolul Ploieşti - FC Vaslui
    Pandurii Târgu Jiu - Gaz Metan Mediaş
    Gloria Bistriţa - Universitatea Cluj
    Steaua Bucureşti - Astra Ploieşti

    Etapa 20, 15 decembrie
    Universitatea Cluj - Steaua Bucureşti
    Astra Ploieşti - Viitorul Constanţa
    Concordia Chiajna - CS Severin
    Oţelul Galaţi - Petrolul Ploieşti
    CSMS Iaşi - Rapid Bucureşti
    FC Vaslui - CFR Cluj
    Ceahlăul Piatra Neamţ - Pandurii Târgu Jiu
    Gaz Metan Mediaş - Gloria Bistriţa
    Dinamo Bucureşti - FC Braşov

    Etapa 21
    Petrolul Ploieşti - CSMS Iaşi
    FC Braşov - Concordia Chiajna
    Rapid Bucureşti - Dinamo Bucureşti
    CFR Cluj - Oţelul Galaţi
    Gloria Bistriţa - Ceahlăul Piatra Neamţ
    Pandurii Târgu Jiu - FC Vaslui
    Steaua Bucureşti - Gaz Metan Mediaş
    Viitorul Constanţa - Universitatea Cluj
    CS Severin - Astra Ploieşti

    Etapa 22
    Ceahlăul Piatra Neamţ - Steaua Bucureşti
    Gaz Metan Mediaş - Viitorul Constanţa
    Universitatea Cluj - CS Severin
    Rapid Bucureşti - Petrolul Ploieşti
    CSMS Iaşi - CFR Cluj
    Oţelul Galaţi - Pandurii Târgu Jiu
    FC Vaslui - Gloria Bistriţa
    Dinamo Bucureşti - Concordia Chiajna
    Astra Ploieşti - FC Braşov

    Etapa 23
    Pandurii Târgu Jiu - CSMS Iaşi
    CFR Cluj - Rapid Bucureşti
    Petrolul Ploieşti - Dinamo Bucureşti
    Gloria Bistriţa - Oţelul Galaţi
    Viitorul Constanţa - Ceahlăul Piatra Neamţ
    Steaua Bucureşti - FC Vaslui
    CS Severin - Gaz Metan Mediaş
    FC Braşov - Universitatea Cluj
    Concordia Chiajna - Astra Ploieşti

    Etapa 24
    Oţelul Galaţi - Steaua Bucureşti
    FC Vaslui - Viitorul Constanţa
    Ceahlăul Piatra Neamţ - CS Severin
    Petrolul Ploieşti - CFR Cluj
    Rapid Bucureşti - Pandurii Târgu Jiu
    CSMS Iaşi -Gloria Bistriţa
    Universitatea Cluj - Concordia Chiajna
    Gaz Metan Mediaş -FC Braşov
    Dinamo Bucureşti - Astra Ploieşti

    Etapa 25
    Steaua Bucureşti - CSMS Iaşi
    Pandurii Târgu Jiu - Petrolul Ploieşti
    Gloria Bistriţa - Rapid Bucureşti
    CFR Cluj - Dinamo Bucureşti
    Viitorul Constanţa - Oţelul Galaţi
    FC Braşov - Ceahlăul Piatra Neamţ
    CS Severin - FC Vaslui
    Concordia Chiajna - Gaz Metan Mediaş
    Astra Ploieşti - Universitatea Cluj

    Etapa 26
    Rapid Bucureşti - Steaua Bucureşti
    CSMS Iaşi - Viitorul Constanţa
    Oţelul Galaţi - CS Severin
    CFR Cluj - Pandurii Târgu Jiu
    Petrolul Ploieşti - Gloria Bistriţa
    Ceahlăul Piatra Neamţ - C- oncordia Chiajna
    FC Vaslui - FC Braşov
    Dinamo Bucureşti - Universitatea Cluj
    Gaz Metan Mediaş - Astra Ploieşti

    Etapa 27
    CS Severin - CSMS Iaşi
    Steaua Bucureşti - Petrolul Ploieşti
    Viitorul Constanţa -
    CFR Cluj – Gloria Bistriţa - Rapid Bucureşti
    Pandurii Târgu Jiu - Dinamo Bucureşti
    FC Braşov - Oţelul Galaţi
    Astra Ploieşti - Ceahlăul Piatra Neamţ
    Concordia Chiajna - FC Vaslui
    Universitatea Cluj - Gaz Metan Mediaş

    Etapa 28
    CFR Cluj - Steaua Bucureşti
    Petrolul Ploieşti - Viitorul Constanţa
    Rapid Bucureşti - CS Severin
    Pandurii Târgu Jiu - Gloria Bistriţa
    Oţelul Galaţi - Concordia Chiajna
    CSMS Iaşi - FC Braşov
    Dinamo Bucureşti - Gaz Metan Mediaş
    Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Cluj
    FC Vaslui - Astra Ploieşti

    Etapa 29
    Concordia Chiajna - CSMS Iaşi
    CS Severin - Petrolul Ploieşti
    FC Braşov - Rapid Bucureşti
    Viitorul Constanţa - CFR Cluj
    Steaua Bucureşti - Pandurii Târgu Jiu
    Gloria Bistriţa - Dinamo Bucureşti
    Astra Ploieşti - Oţelul Galaţi
    Gaz Metan Mediaş - Ceahlăul Piatra Neamţ
    Universitatea Cluj - FC Vaslui

    Etapa 30
    Gloria Bistriţa - Steaua Bucureşti
    Pandurii Târgu Jiu - Viitorul Constanţa
    CFR Cluj - CS Severin
    Rapid Bucureşti - Concordia Chiajna
    Petrolul Ploieşti - FC Braşov
    Dinamo Bucureşti - Ceahlăul Piatra Neamţ
    FC Vaslui - Gaz Metan Mediaş
    Oţelul Galaţi - Universitatea Cluj
    CSMS Iaşi - Astra Ploieşti

    Etapa 31
    Dinamo Bucureşti - Steaua Bucureşti
    Universitatea Cluj - CSMS Iaşi
    Concordia Chiajna - Petrolul Ploieşti
    Astra Ploieşti - Rapid Bucureşti
    FC Braşov - CFR Cluj
    CS Severin - Pandurii Târgu Jiu
    Viitorul Constanţa - Gloria Bistriţa
    Gaz Metan Mediaş - Oţelul Galaţi
    Ceahlăul Piatra Neamţ - FC Vaslui

    Etapa 32
    Steaua Bucureşti - Viitorul Constanţa
    Gloria Bistriţa - CS Severin
    CFR Cluj - Concordia Chiajna
    Pandurii Târgu Jiu - FC Braşov
    FC Vaslui - Dinamo Bucureşti
    Oţelul Galaţi - Ceahlăul Piatra Neamţ
    CSMS Iaşi - Gaz Metan Mediaş
    Rapid Bucureşti - Universitatea Cluj
    Petrolul Ploieşti - Astra Ploieşti

    Etapa 33
    CS Severin - Steaua Bucureşti
    Dinamo Bucureşti - Viitorul Constanţa
    Ceahlăul Piatra Neamţ - CSMS Iaşi
    Universitatea Cluj - Petrolul Ploieşti
    Gaz Metan Mediaş - Rapid Bucureşti
    Astra Ploieşti - CFR Cluj
    Concordia Chiajna - Pandurii Târgu Jiu
    FC Braşov - Gloria Bistriţa
    FC Vaslui - Oţelul Galaţi

    Etapa 34
    Viitorul Constanţa - CS Severin
    Gloria Bistriţa - Concordia Chiajna
    Steaua Bucureşti - FC Braşov
    Oţelul Galaţi - Dinamo Bucureşti
    Rapid Bucureşti - Ceahlăul Piatra Neamţ
    CSMS Iaşi - FC Vaslui
    Petrolul Ploieşti - Gaz Metan Mediaş
    CFR Cluj - Universitatea Cluj
    Pandurii Târgu Jiu - Astra Ploieşti

  2. #2
    Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.503
    Putere Rep
    10

    Implicit Liga I (divizia A) 2012-2013 - Etapa 18 (30 noiembrie, 1, 2 si 3 decembrie 2012)

    VINERI 30 NOIEMBRIE
    U Cluj - Pandurii
    Ora 18:00
    Concordia Chiajna - Steaua
    Ora 20:00
    SAMBATA 1 DECEMBRIE
    FC Brasov - Viitorul Constanta
    Ora 18:00
    Gaz Metan Medias - CFR Cluj
    Ora 20:30
    DUMINICA 2 DECEMBRIE
    Ceahlaul - Petrolul Ploiesti
    Ora 18:00
    SC Vaslui - Rapid
    Ora 20:30
    LUNI 3 DECEMBRIE
    Otelul Galati - CSMS Iasi
    Ora 18:00
    Astra Ploiesti - Gloria Bistrita
    Ora 19:00
    Dinamo - CS Severin
    Ora 20:30
    -------------------------------------
    Rezultate etapa 18 (se editeaza dupa terminarea meciurilor)
    U Cluj 1 - 1 Pandurii
    Concordia Chiajna 0 - 6 Steaua
    FC Brasov 3 - 1 Viitorul Constanta
    Gaz Metan Medias 1 - 1 CFR Cluj
    Ceahlaul 0 - 2 Petrolul Ploiesti
    SC Vaslui 1 - 0 Rapid
    Otelul Galati 0 - 3 CSMS Iasi
    Astra Ploiesti 4 - 0 Gloria Bistrita
    Dinamo 4 - 2 CS Severin

  3. #3
    Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.503
    Putere Rep
    10

    Implicit Liga I (divizia A) 2012-2013 - Etapa 19 (7, 8, 9 si 10 decembrie 2012)

    VINERI 7 NOIEMBRIE
    Gloria Bistriţa - Universitatea Cluj
    Ora 18:00
    Pandurii Târgu Jiu - Gaz Metan Mediaş
    Ora 20:30
    SAMBATA 8 DECEMBRIE
    Petrolul Ploieşti - FC Vaslui
    Ora 18:00
    Rapid Bucureşti - Oţelul Galaţi
    Ora 20:30
    DUMINICA 9 DECEMBRIE
    CFR Cluj - Ceahlăul Piatra Neamţ
    Ora 18:00
    CSMS Iaşi - Dinamo Bucureşti
    Ora 20:00
    LUNI 10 DECEMBRIE
    Viitorul Constanţa - Concordia Chiajna
    Ora 18:00
    CS Severin - FC Braşov
    Ora 19:00
    Steaua Bucureşti - Astra Ploieşti
    Ora 20:30
    -------------------------------------
    Rezultate etapa 19 (se editeaza dupa terminarea meciurilor)
    Gloria Bistriţa 0 - 0 Universitatea Cluj
    Pandurii Târgu Jiu 1 - 1 Gaz Metan Mediaş
    Petrolul Ploieşti 0 - 0 FC Vaslui
    Rapid Bucureşti 2 - 3 Oţelul Galaţi
    CFR Cluj 3 - 2 Ceahlăul Piatra Neamţ
    CSMS Iaşi 1 - 1 Dinamo Bucureşti
    Viitorul Constanţa 1 - 1 Concordia Chiajna
    CS Severin 2 - 1 FC Braşov
    Steaua Bucureşti 2 - 0 Astra Ploieşti

  4. #4
    Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.503
    Putere Rep
    10

    Cool Liga I (divizia A) 2012-2013 - Etapa 20 (22, 23, 24 si 25 februarie 2013)

    VINERI 22 FEBRUARIE
    Gaz Metan Mediaş - Gloria Bistriţa
    Ora 20:00
    SAMBATA 23 FEBRUARIE
    Concordia Chiajna - CS Severin
    Ora 15:00
    Ceahlăul Piatra Neamţ - Pandurii Târgu Jiu
    Ora 17:30
    CSMS Iaşi - Rapid Bucureşti
    Ora 20:00
    DUMINICA 24 FEBRUARIE
    Oţelul Galaţi - Petrolul Ploieşti
    Ora 17:30
    Dinamo Bucureşti - FC Braşov
    Ora 20:30
    LUNI 25 FEBRUARIE
    Astra Ploieşti - Viitorul Constanţa
    Ora 18:00
    Universitatea Cluj - Steaua Bucureşti
    Ora 19:30
    FC Vaslui - CFR Cluj
    Ora 20:30
    -------------------------------------
    Rezultate etapa 20 (se editeaza dupa terminarea meciurilor)
    Gaz Metan Mediaş 3 - 1 Gloria Bistriţa
    Concordia Chiajna 1 - 1 CS Severin
    Ceahlăul Piatra Neamţ 0 - 1 Pandurii Târgu Jiu
    CSMS Iaşi 0 - 1 Rapid Bucureşti
    Oţelul Galaţi 0 - 1 Petrolul Ploieşti
    Dinamo Bucureşti 2 - 1 FC Braşov
    Astra Ploieşti 2 - 0 Viitorul Constanţa
    Universitatea Cluj 0 - 1 Steaua Bucureşti
    FC Vaslui 0 - 0 CFR Cluj

  5. #5
    Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.503
    Putere Rep
    10

    Implicit Liga I (divizia A) 2012-2013 - Etapa 21 (1, 2, 3 si 4 martie 2013)

    VINERI 1 MARTIE
    Gloria Bistriţa - Ceahlăul Piatra Neamţ
    Ora 19:45
    SAMBATA 2 MARTIE
    Steaua Bucureşti - Gaz Metan Mediaş
    Ora 19:15
    Viitorul Constanţa - Universitatea Cluj
    Ora 19:30
    CFR Cluj - Oţelul Galaţi
    Ora 21:30
    DUMINICA 3 MARTIE
    Petrolul Ploieşti - CSMS Iaşi
    Ora 18:00
    Rapid Bucureşti - Dinamo Bucureşti
    Ora 20:30
    LUNI 4 MARTIE
    FC Braşov - Concordia Chiajna
    Ora 18:00
    Pandurii Târgu Jiu - FC Vaslui
    Ora 19:30
    CS Severin - Astra Ploieşti
    Ora 20:30
    -------------------------------------
    Rezultate etapa 21 (se editeaza dupa terminarea meciurilor)
    Gloria Bistriţa 0 - 0 Ceahlăul Piatra Neamţ
    Steaua Bucureşti 3- 0 Gaz Metan Mediaş
    Viitorul Constanţa 1 - 1 Universitatea Cluj
    CFR Cluj 0 - 1 Oţelul Galaţi
    Petrolul Ploieşti 2 - 1 CSMS Iaşi
    Rapid Bucureşti 0 - 1 Dinamo Bucureşti
    FC Braşov 3 - 1 Concordia Chiajna
    Pandurii Târgu Jiu 2 - 1 FC Vaslui
    CS Severin 0 - 0 Astra Ploieşti

  6. #6
    Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.503
    Putere Rep
    10

    Implicit Liga I (divizia A) 2012-2013 - Etapa 22 (8, 9, 10 si 11 martie 2013)

    VINERI 8 MARTIE
    Gaz Metan Mediaş - Viitorul Constanţa
    Ora 20:30
    SAMBATA 9 MARTIE
    CSMS Iaşi - CFR Cluj
    Ora 19:00
    Astra Ploieşti - FC Braşov
    Ora 19:00
    Rapid Bucureşti - Petrolul Ploieşti
    Ora 21:30
    DUMINICA 10 MARTIE
    Oţelul Galaţi - Pandurii Târgu Jiu
    Ora 18:00
    Ceahlăul Piatra Neamţ - Steaua Bucureşti
    Ora 20:30
    LUNI 11 MARTIE
    Universitatea Cluj - CS Severin
    Ora 19:00
    Dinamo Bucureşti - Concordia Chiajna
    Ora 19:30
    FC Vaslui - Gloria Bistriţa
    Ora 21:30
    -------------------------------------
    Rezultate etapa 22 (se editeaza dupa terminarea meciurilor)
    Gaz Metan Mediaş 4 - 1 Viitorul Constanţa
    CSMS Iaşi 1 - 1 CFR Cluj
    Astra Ploieşti 3 - 0 FC Braşov
    Rapid Bucureşti 0 - 0 Petrolul Ploieşti
    Oţelul Galaţi 1 - 0 Pandurii Târgu Jiu
    Ceahlăul Piatra Neamţ 3 - 4 Steaua Bucureşti
    Universitatea Cluj 1 - 0 CS Severin
    Dinamo Bucureşti 2 - 0 Concordia Chiajna
    FC Vaslui 1 - 1 Gloria Bistriţa

  7. #7
    Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.503
    Putere Rep
    10

    Implicit Liga I (divizia A) 2012-2013 - Etapa 23 (15, 16, 17 si 18 martie 2013)

    VINERI 15 MARTIE
    CS Severin - Gaz Metan Mediaş
    Ora 19:00
    Concordia Chiajna - Astra Ploieşti
    Ora 19:00
    Gloria Bistriţa - Oţelul Galaţi
    Ora 21:30
    SAMBATA 16 MARTIE
    Pandurii Târgu Jiu - CSMS Iaşi
    Ora 19:00
    Petrolul Ploieşti - Dinamo Bucureşti
    Ora 21:30
    DUMINICA 17 MARTIE
    Viitorul Constanţa - Ceahlăul Piatra Neamţ
    Ora 19:30
    Steaua Bucureşti - FC Vaslui
    Ora 21:00
    LUNI 18 MARTIE
    FC Braşov - Universitatea Cluj
    Ora 19:00
    CFR Cluj - Rapid Bucureşti
    Ora 21:30
    -------------------------------------
    Rezultate etapa 23 (se editeaza dupa terminarea meciurilor)
    CS Severin 2 - 0 Gaz Metan Mediaş
    Concordia Chiajna 0 - 2 Astra Ploieşti
    Gloria Bistriţa 2 - 1 Oţelul Galaţi
    Pandurii Târgu Jiu 3 - 1 CSMS Iaşi
    Petrolul Ploieşti 2 - 1- Dinamo Bucureşti
    Viitorul Constanţa 2 - 2 Ceahlăul Piatra Neamţ
    Steaua Bucureşti 1 - 0 FC Vaslui
    FC Braşov 0 - 0 Universitatea Cluj
    CFR Cluj 0 - 0 Rapid Bucureşti

  8. #8
    Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.503
    Putere Rep
    10

    Implicit Liga I (divizia A) 2012-2013 - Etapa 24 (29, 30, 31 martie si 1 aprilie 2013)

    VINERI 29 MARTIE
    Universitatea Cluj - Concordia Chiajna
    Ora 20:30
    SAMBATA 30 MARTIE
    Gaz Metan Mediaş -FC Braşov
    Ora 19:00
    Rapid Bucureşti - Pandurii Târgu Jiu
    Ora 21:30
    DUMINICA 31 MARTIE
    Ceahlăul Piatra Neamţ - CS Severin
    Ora 17:00
    Petrolul Ploieşti - CFR Cluj
    Ora 18:00
    Dinamo Bucureşti - Astra Ploieşti
    Ora 20:30
    LUNI 1 APRILIE
    CSMS Iaşi -Gloria Bistriţa
    Ora 19:00
    FC Vaslui - Viitorul Constanţa
    Ora 19:30
    Oţelul Galaţi - Steaua Bucureşti
    Ora 21:30
    -------------------------------------
    Rezultate etapa 24 (se editeaza dupa terminarea meciurilor)
    Universitatea Cluj 1 - 0 Concordia Chiajna
    Gaz Metan Mediaş 0 - 0 FC Braşov
    Rapid Bucureşti 2 - 0 Pandurii Târgu Jiu
    Ceahlăul Piatra Neamţ 1 - 0 CS Severin
    Petrolul Ploieşti 1 - 1 CFR Cluj
    Dinamo Bucureşti 1 - 0 Astra Ploieşti
    CSMS Iaşi 2 - 1 Gloria Bistriţa
    FC Vaslui 3 - 2 Viitorul Constanţa
    Oţelul Galaţi 1 - 1 Steaua Bucureşti

  9. #9
    Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.503
    Putere Rep
    10

    Implicit Liga I (divizia A) 2012-2013 - Etapa 25 (5, 6, 7 si 8 aprilie 2013)

    VINERI 5 APRILIE
    FC Braşov - Ceahlăul Piatra Neamţ
    Ora 19:00
    Astra Ploieşti - Universitatea Cluj
    Ora 19:00
    CS Severin - FC Vaslui
    Ora 21:30
    SAMBATA 6 APRILIE
    Pandurii Târgu Jiu - Petrolul Ploieşti
    Ora 19:30
    CFR Cluj - Dinamo Bucureşti
    Ora 21:30
    DUMINICA 7 APRILIE
    Gloria Bistriţa - Rapid Bucureşti
    Ora 19:00
    Steaua Bucureşti - CSMS Iaşi
    Ora 21:30
    LUNI 8 APRILIE
    Concordia Chiajna - Gaz Metan Mediaş
    Ora 19:00
    Viitorul Constanţa - Oţelul Galaţi
    Ora 19:00
    -------------------------------------
    Rezultate etapa 25 (se editeaza dupa terminarea meciurilor)
    FC Braşov 1 - 0 Ceahlăul Piatra Neamţ
    Astra Ploieşti 1 - 2 Universitatea Cluj
    CS Severin 2 - 0 FC Vaslui
    Pandurii Târgu Jiu 1 - 3 Petrolul Ploieşti
    CFR Cluj 0 - 1 Dinamo Bucureşti
    Gloria Bistriţa 0 - 1 Rapid Bucureşti
    Steaua Bucureşti 3 - 1 CSMS Iaşi
    Concordia Chiajna 0 - 1 Gaz Metan Mediaş
    Viitorul Constanţa 0 - 0 Oţelul Galaţi

  10. #10
    Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.503
    Putere Rep
    10

    Implicit Liga I (divizia A) 2012-2013 - Etapa 26 (12, 13, 14 si 15 aprilie 2013)

    VINERI 12 APRILIE
    Gaz Metan Mediaş - Astra Ploieşti
    Ora 19:00
    CFR Cluj - Pandurii Târgu Jiu
    Ora 21:30
    SAMBATA 13 APRILIE
    Oţelul Galaţi - CS Severin
    Ora 17:00
    Ceahlăul Piatra Neamţ - Concordia Chiajna
    Ora 18:00
    Petrolul Ploieşti - Gloria Bistriţa
    Ora 19:00
    Dinamo Bucureşti - Universitatea Cluj
    Ora 21:30
    DUMINICA 14 APRILIE
    Rapid Bucureşti - Steaua Bucureşti
    Ora 20:30
    LUNI 15 APRILIE
    FC Vaslui - FC Braşov
    Ora 19:00
    CSMS Iaşi - Viitorul Constanţa
    Ora 20:30
    -------------------------------------
    Rezultate etapa 26 (se editeaza dupa terminarea meciurilor)
    Gaz Metan Mediaş 2 - 1 Astra Ploieşti
    CFR Cluj 2 - 3 Pandurii Târgu Jiu
    Oţelul Galaţi 2 - 0 CS Severin
    Ceahlăul Piatra Neamţ 3 - 0 Concordia Chiajna
    Petrolul Ploieşti 4 - 0 Gloria Bistriţa
    Dinamo Bucureşti 1 - 1 Universitatea Cluj
    Rapid Bucureşti 1 - 1 Steaua Bucureşti
    FC Vaslui 1 - 1 FC Braşov
    CSMS Iaşi 1 - 2 Viitorul Constanţa

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •