Follow RomanianPortal on Twitter       
Rezultate 1 la 2 din 2

Subiect: Liceu in America!

Data înscrierii
    29.09.2012
    Locație
    Timisoara
    Posturi
    1
    Putere Rep
    0

Exclamation Liceu in America!

Buna ziua , am 14 ani sunt clasa 7a si am vise mari. Imi doresc foarte mult sa incep liceul in USA . Parintii mei sunt de acord cu mine dar aici intrevine problema ca nu stim ce si cum...As avea nevoie de mai multe detalii cum ar fi , de ex. daca as primii o bursa , tin sa mentionez sunt sportiva de performanta cu media generala peste 9.30 . Nu este o medie mare dar scoala noastra este specializata in matematica este un liceu renumit , poate ati auzit "Grigore Moisil".Cu engleza stau destul de bine , anul asta dau cambridge`ul si la anul o sa dau FCE . Nu cred sau cel putin nu stiu daca ma ajuta cu ceva aceste 2 examene si as dori sa stiu ce ar trebui sa dau ,sa fac ca sa ajung acolo ,cu bursa (am auzit ca spuneau ca daca ei te doresc acolo te ajuta financiar cu cat ai nevoie) noi nu stam rau financiar dar nici nu inotam in bani).Preferabil ar fi o zona ca si Miami ,L.A , Texas .Stiu ce ganditi acum sunt doar niste vise , dar eu chiar doresc ca visele mele sa devina realitate .(as dori sa fac medicina) Multumesc anticipat!
    Ultima modificare făcută de Sasha; 25.03.2013 la 05:58. Motiv: ?

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

Am primit notificare ca m-ai contactat pe PM, din pacate casuta de PM a fost plina iar mesajul tau nu l-am primit.
    Af facut putin curat si am eliberat ceva din spatiu asa ca imi poti scrie acum.
    Numai bine.
    Pisoi
    Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •