Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 3 din 13 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul
Rezultate 21 la 30 din 128

Subiect: Europa League / Liga Europa 2012-2013 – discutii, info meciuri live, trageri la sorti

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.302
    Putere Rep
    40

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    O sa ziceti ca-s carcotas ..sper sa ma insel ca tot le-am nimerit de le-am omorat in ultima vreme ..dar desi lumea e foarte optimista, eu cred ca Steaua nu are sanse nici 25% la calificare. Am mai trait momente din astea. Ei venisera la 0-0 si in rest ce o pica. Ba pe final chiar si cu 1-0 pareau multumiti. Asta ar trebui sa-i tina noaptea treji pe stelisti. La Londra nu cred sa mai fie aceeasi pomana si relaxare din partea englezilor si o data ce au vazut ca Stelutza e capoasa, vor pune osul serios. Un avantaj de un gol se anuleaza usor si apoi o are pe Steaua in buzunar pe terenul lor. Era bine daca le mai dadeau un gol aici dar parca le-a fost rusine de ei. Foarte slaba Chelsea, ai fi zis ca e Petrolul Ploiesti nu campioana Europei. Dovada ca desi nici Steaua nu a rupt gura (dar a muncit), a castigat cu 2 suturi pe poarta si 55% posesie. Totusi, o victorie mare!
    la Londra o sa putem sa ne multumim cu un 0-0. Chelsea trebuie neaparat sa castige acasa,poate ca asta sa ne avantajeze ..cand ai capul prea infierbantat mai faci greseli..acum ar fi buna tactica lui Lucescu cu apararea beton si cu contraatacurile fulger..

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.508
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de FidelKatzo Vezi post
    .acum ar fi buna tactica lui Lucescu cu apararea beton si cu contraatacurile fulger..
    aha, si sa iei bataie cu 3-0 ca sahtioru'?

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.220
    Putere Rep
    32

Implicit

Citat Postat în original de sorin Vezi post
    aha, si sa iei bataie cu 3-0 ca sahtioru'?
    Nu rade de Sahtior ca ne bate Doamne Doamne si poate chiar 3-0 iese in retur. Stelutza a luat 5 boabe acasa de la Stuttgart o formatie infinit mai slaba decat Borussia.
    Fiecare meci are povestea lui. Vom vedea dar am impresia ca li se pregateste ceva. Trebuie neaaparat sa caute sa inscrie, 0-0 nu exista Fidel. Am incredere in Reghecampf ca va pregati partida cum trebuie ..
    http://www.cancan.ro/showbiz/showbiz...ii-sotiei.html
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.508
    Putere Rep
    10

Implicit

Nu rade de Sahtior ca ne bate Doamne Doamne
    nici nu as putea deocamdata sa compar steaua cu sahtior. faceam trimitere doar la faptul ca sahtior a luat-o in trompeta cu 3-0 de la dortmund ultimas oara, asa ca nu as folosi tactica lui Il Luce ;)

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.302
    Putere Rep
    40

Implicit

Nu rade de Sahtior ca ne bate Doamne Doamne si poate chiar 3-0 iese in retur. Stelutza a luat 5 boabe acasa de la Stuttgart o formatie infinit mai slaba decat Borussia.
    Fiecare meci are povestea lui. Vom vedea dar am impresia ca li se pregateste ceva. Trebuie neaaparat sa caute sa inscrie, 0-0 nu exista Fidel. Am incredere in Reghecampf ca va pregati partida cum trebuie ..
    http://www.cancan.ro/showbiz/showbiz...ii-sotiei.html

sigura ca li se pregateste ceva,probabil ca o sa atace ca posedatii pe tot parcursul meciului..pentru demoralizarea adversarului sa ia Prodanca masuri..
    Ultima modificare făcută de FidelKatzo; 10.03.2013 la 01:58.

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.302
    Putere Rep
    40

Data înscrierii
    20.11.2004
    Locație
    Germany, Köln
    Posturi
    2.188
    Putere Rep
    29

Implicit

ce se intampla la voi toni..?
    Schalke e o echipa buna si a jucat bine, Dortmund a dormit în prima repriza asa cum a mai facut-o si în alte meciuri importante...

Sa-i dorim succes lui Schalke în cupa UEFA contra lui Galatasaray, pacat ca joaca fara Huntelaar si din nou în fata suporterilor turci...
    tonita=toni42

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.302
    Putere Rep
    40

Implicit

Citat Postat în original de toni42 Vezi post
    Schalke e o echipa buna si a jucat bine, Dortmund a dormit în prima repriza asa cum a mai facut-o si în alte meciuri importante...

Sa-i dorim succes lui Schalke în cupa UEFA contra lui Galatasaray, pacat ca joaca fara Huntelaar si din nou în fata suporterilor turci...
    ai avut motive intemeiate sa fi ingrijorat,s-a simtit lipsa lui Huntelaar si in privinta suporterilor turci raman intrebari la care oricat ma straduiesc nu gasesc raspuns..din cate am citit pe net,cei care nu au avut tikete au incercat sa sape un tunel ca sa intre in stadion..nu cred ca au fost fani veniti cu echipa,mai degraba turci nascuti aici..este ca si cum daca Dinamo ar juca in New Jork si Gigi si-ar pune la plecarea de acasa o lopata in portbagaj,pentru cazul ca nu primeste bilet de intrare..trebuie sa fi nationalist inversunat sau fanatic sa iti vina astfel de idei..

surpriza serii a fost Barcelona,nu as fi crezut sa ii domine atat de clar pe italieni..ma asteptam la un meci castigat in prelungiri..

Data înscrierii
    20.11.2004
    Locație
    Germany, Köln
    Posturi
    2.188
    Putere Rep
    29

Implicit

...intrebari la care oricat ma straduiesc nu gasesc raspuns.....

...
    surpriza serii a fost Barcelona,nu as fi crezut sa ii domine atat de clar pe italieni..ma asteptam la un meci castigat in prelungiri..
    e o întrebare dificila asta cu identitatea, ...

Barca e de pe alta planeta...eu sper ca una din echipele noastre ;-) sa-i bata, mi-ar place o finala Bayern-Barcelona. Deseara vad doar un 2-1 pentru Bayern, tocmai pentru ca pare fara probleme. Ce zici?
    tonita=toni42

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.302
    Putere Rep
    40

Implicit

Citat Postat în original de toni42 Vezi post
    e o întrebare dificila asta cu identitatea, ...

Barca e de pe alta planeta...eu sper ca una din echipele noastre ;-) sa-i bata, mi-ar place o finala Bayern-Barcelona. Deseara vad doar un 2-1 pentru Bayern, tocmai pentru ca pare fara probleme. Ce zici?
    nu stiu daca este posibil, au un tempo care nu exista in Bundesliga..
    pentru diseara vad 1-1..am impresia ca fc-ul a pierdut din puterea de concentrare,nu ai vazut ce s-au chinuit cu Fortuna..?

Pagina 3 din 13 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul

Taguri pentru acest subiect

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •