Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 7 din 7 PrimulPrimul ... 567
Rezultate 61 la 64 din 64

Subiect: care e cea mai buna metoda de a ajunge in America

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.393
    Putere Rep
    35

Implicit

viză de turist nu o să primească. nu are nimic să arate care să convingă ofițerul consular că are legături cu țara. dimpotrivă...
    plecat de-acasă.

Data înscrierii
    03.07.2017
    Posturi
    1
    Putere Rep
    0

Implicit

Buna ziua as dori sa vizitez si eu USA impreuna cu mama mea . Eu am 19 ani si nu muncesc inca ... Mi.am petrecut 1 an de zile sa o ajut pe maicamea iar acum ea vrea sa imi faca un cadou si sa mergem in vizita in USA . Mentionez ca eu sunt cu toate actele in regula aici in Italia la fel si ea ... Maicamea munceste iar contractul ei de munca este pe timp nedeterminat . Are rata la banca casa in chirie si masina aici . Credeti ca am avea o sansa sa primim o viza B2 ?
    Ultima modificare făcută de Gabriel Roberto; 03.07.2017 la 10:42. Motiv: Nedeterminat

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.393
    Putere Rep
    35

Implicit

nu. șanse minime.
    plecat de-acasă.

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    41

Implicit

Citat Postat în original de Gabriel Roberto Vezi post
    Buna ziua as dori sa vizitez si eu USA impreuna cu mama mea . Eu am 19 ani si nu muncesc inca ... Mi.am petrecut 1 an de zile sa o ajut pe maicamea iar acum ea vrea sa imi faca un cadou si sa mergem in vizita in USA . Mentionez ca eu sunt cu toate actele in regula aici in Italia la fel si ea ... Maicamea munceste iar contractul ei de munca este pe timp nedeterminat . Are rata la banca casa in chirie si masina aici . Credeti ca am avea o sansa sa primim o viza B2 ?
    ...ce vrei sa spui "cu acte in regula"? ...aveti statut legal in Italia?
    Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Pagina 7 din 7 PrimulPrimul ... 567

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •