Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 5 din 9 PrimulPrimul ... 34567 ... UltimulUltimul
Rezultate 41 la 50 din 88

Subiect: parerea ta conteaza [3]

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.531
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de fifi Vezi post
    dar eu şi alţii nu intrăm în fiecare zi pe forum, nu am timp să urmăresc tot ce se scrie pe forum, când intru mă uit la ultima mea postare şi răspund persoanei care mi s-a adresat.
    Un motiv in plus sa intri mai des
    Nu-ti fa griji, ca 99% din suspendati sunt astia care dau cu spamul de le primele postari.

Data înscrierii
    13.10.2008
    Posturi
    1.584
    Putere Rep
    25

Implicit

Ma supara faptul ca nu pot posta mai multe clipuri intr-un singur mesaj , chiar nu se poate rezolva?
    free your mind before your mind will set you free

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.531
    Putere Rep
    10

Implicit

Nicusor trebuie intrebat despre astfel de setari, sper sa vada mesajul.

Data înscrierii
    16.11.2006
    Locație
    Hungary, Budapest
    Posturi
    714
    Putere Rep
    10

Implicit

L-am văzut, am ridicat la 3 numărul de videoclipuri per mesaj. Melinuţa, ajung 3?

Nicuşor,
    webmaster practicant
    Sunt tare deştept!
    Dar nu deajuns, fiindcă de-aş fi atât de deştept pe cât mă cred, nu m-aş crede atât de deştept! ;)

Data înscrierii
    18.04.2006
    Locație
    Canada, Toronto
    Posturi
    4.438
    Putere Rep
    39

Implicit

Citat Postat în original de Nicksson Vezi post
    L-am văzut, am ridicat la 3 numărul de videoclipuri per mesaj. Melinuţa, ajung 3?

Nicuşor,
    webmaster practicant
    să-ţi dea Dumnezeu sănătate!

Data înscrierii
    13.10.2008
    Posturi
    1.584
    Putere Rep
    25

Implicit

Citat Postat în original de Nicksson Vezi post

Nicuşor,
    webmaster practicant
    Perfect! mersi
    free your mind before your mind will set you free

Data înscrierii
    15.06.2005
    Posturi
    710
    Putere Rep
    16

Implicit User Names

Ma refer la cei care folosesc doar un cuvant aiurit, cifre sau obiecte la "user name" din care nu reiese preferinta sexuala si precum in limba romana se difera feminin de masculin atit in scris cat si la exprimare verbala, la care tzin mortis forumistii, ar fi ideal de specificat de la inceputul inregistrarii cu expresii macar care indica spre aceste zone sa fie mai civilizata comunicarea!!!

Individul care se identifica "unom" imi facea "sass"uri ca l-am numit "forumista" la topicul unde cauta canal de TV romanesc, m-am uitat pe profilul lui dar nu era specificat nimic, deci de unde sa stiu eu sau altii cum sa i se adreseze la un moment dat???

In maghiara nu exista deosebire precum in restul limbilor de larga circulatie.

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

Citat Postat în original de Olga Vezi post
    Ma refer la cei care folosesc doar un cuvant aiurit, cifre sau obiecte la "user name" din care nu reiese preferinta sexuala si precum in limba romana se difera feminin de masculin atit in scris cat si la exprimare verbala, .
    Olga, asta e farmecul comunicarii in lumea virtuala si implicit pe acest Forum!
    ...nici, cu mult in urma, cand comunicarea era oarecum limitata la scrisori, telegrame sau telefon nu prea puteai sa-ti dai seama de "preferinte sexuale"

..., ar fi ideal de specificat de la inceputul inregistrarii cu expresii macar care indica spre aceste zone sa fie mai civilizata comunicarea!!!
    ...poate ideal ar fi pentru tine, comunicarea civilizata poate sa fie virtuala si/sau mai ales reala indiferent de "semnatura" ...ci prin felul cum se exprima fiecare in orice situatie in functie de personalitate dar si in functie de abilitatea de acomomodare, mai ales cu lumea virtuala!

Individul care se identifica "unom" imi facea "sass"uri ca l-am numit "forumista" la topicul unde cauta canal de TV romanesc, m-am uitat pe profilul lui dar nu era specificat nimic, deci de unde sa stiu eu sau altii cum sa i se adreseze la un moment dat???

In maghiara nu exista deosebire precum in restul limbilor de larga circulatie
    ...cand nu e specificat nimic! ...fa comentariul la "genul neutru"
    Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Data înscrierii
    02.12.2014
    Locație
    Chicago, IL
    Posturi
    61
    Putere Rep
    6

Implicit

Stimate domn/doamna Olga, imi cer scuze ca v-am indus in eroare nespecificand preferintele mele sexuale. Am crezut de cuviinta a nu spune asemenea lucruri pe un forum cu oameni pe care inca nu ii cunosc, pentru a nu produce discriminari de niciun fel. Dat fiind faptul ca am trecut deja de "prima intalnire" pot recunoaste ca imi plac persoanele de sex feminin. Daca mai aveti si alte intrebari nu ezitati sa mi le adresati.

Cu drag,
    Un om de sex masculin.

Data înscrierii
    15.06.2005
    Posturi
    710
    Putere Rep
    16

Implicit

Citat Postat în original de Pisoi Vezi post
    ...fa comentariul la "genul neutru"
    Astept sa-mi dai un exemplu de scris ... ca n-am idee cum se formuleaza pentru cei de genu' neutru.
    Nu-s de acord cu nimic ce ai scris tu acolo!!!

Pagina 5 din 9 PrimulPrimul ... 34567 ... UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •