Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 4 din 9 PrimulPrimul ... 23456 ... UltimulUltimul
Rezultate 31 la 40 din 88

Subiect: parerea ta conteaza [3]

Data înscrierii
    25.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    2.350
    Putere Rep
    36

Implicit

Filme sau poze nu am incercat din telefon sa postez, doar din computer, fara probleme. Mesaje postez din telefon, nu am problema descrisa mai sus, e windows phone al meu.

Data înscrierii
    13.10.2008
    Posturi
    1.584
    Putere Rep
    25

Implicit

Citat Postat în original de fifi Vezi post
    azi am aflat că forumul nu permite decât un video postat într-un mesaj
    Da am observat mai de mult asta si m-am limitat la 1 video pe mesaj , nu m-a deranjat prea mult ca numai postez des. Vad ca sa rezolvat acum poti posta mai multe.

P.s. Poate Sorin a modificat ceva .
    free your mind before your mind will set you free

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.509
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de Melina Vezi post
    P.s. Poate Sorin a modificat ceva .
    nope, eu n-am atins nimic, dar bine ca merge.

Data înscrierii
    13.10.2008
    Posturi
    1.584
    Putere Rep
    25

Implicit

OK , am mai testat la unele topice merge sa postezi mai mult de un video la unele nu . Aici de exemplu pot posta cate vreau intr-un singur mesaj .In schimb daca vreau sa postez la divertisment la muzica , nu merge si imi sa mesajul urmator:

"Errors
    The following errors occurred with your submission
    • You have included a total of 3 videos in your message. The maximum number that you may include is 1. Please correct the problem and then continue again.

The use of videos is subject to them being enabled by the administrator."

Cred ca setarile sunt diferite de la topic la topic , poate reuseste administratorul sa verifice, pana atunci voi posta mai multe mesaje consecutiv unde nu merge.
    free your mind before your mind will set you free

Data înscrierii
    18.04.2006
    Locație
    Canada, Toronto
    Posturi
    4.438
    Putere Rep
    39

Implicit

eu iar încercai azi să pun două clipuri la dedicaţii muzicale şi nu merge, îmi dă exact mesajul pus de Melina mai sus. mai făcui şi pe dracu încercând să cumulez cele două mesaje consecutive ale mele, ştersei totul sau le trimesei cine ştie unde, la dracu-n praznic, mă rog...

prin urmare, mă luminează şi pe mine careva cum să cumulez 2 sau mai multe mesaje într-unul ca să nu mor proastă sau să nu mă mai fac de râs mai mult decât m-am făcut deja? sau n-am această opţiune? ce mai moderator şi fifi asta hahaha!

Data înscrierii
    18.04.2006
    Locație
    Canada, Toronto
    Posturi
    4.438
    Putere Rep
    39

Implicit

M-am tot întrebat, nu-mi aduc aminte dacă am întrebat şi aici, de ce nu se mai postează la secţiunile de avertismente şi suspendări? sau măcar la suspendări, dacă n-am timp să intru pe forum un timp trebuie să citesc vreo sută de pagini ca să aflu că un user este suspendat şi pe cât timp, m-ar scuti de inutilitatea de a ma adresa acelei persoane când el sau ea nici măcar nu-mi mai pot răspunde. zic şi eu...

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.509
    Putere Rep
    10

Implicit

Eu de regula scriu pe topicele cu pricina pe cine si cat suspend, ca e mai la indemana. Parerea mea e ca acea sectiune ar trebui stearsa, ca nu s-a mai folosit de ani de zile. Astept si parerile celorlalti, sau facem un sondaj la sectiunea privata.

Data înscrierii
    18.04.2006
    Locație
    Canada, Toronto
    Posturi
    4.438
    Putere Rep
    39

Implicit

Păi eu tocmai ziceam că dacă n-am prea mult timp să prind din urmă tot ce s-a scris mă pot adresa cuiva care e deja suspendat şi nu mai are cum să-mi răspundă, mă cam fac de cacao în felul ăsta, din acest motiv cred c-ar trebui menţinut acel subforum sau topic şi postat cât se poate de scurt, gen userul x a fost susnpendat pentru infracţiunea y de la topicul: (pus link) Despre Aramis a trebuit întâi să întreb ca o gloabă unde a fost incidentul şi apoi nevoită să citesc toată pomana ţigănească expusă de Edgar, topic pe care îl ocoleam din motive de intoxicare.

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

Citat Postat în original de fifi Vezi post
    ... de ce nu se mai postează la secţiunile de avertismente şi suspendări? sau măcar la suspendări, dacă n-am timp să intru pe forum un timp trebuie să citesc vreo sută de pagini ca să aflu că un user este suspendat şi pe cât timp, m-ar scuti de inutilitatea de a ma adresa acelei persoane când el sau ea nici măcar nu-mi mai pot răspunde. zic şi eu...
    Cu siguranta ca te referi la mine cu "vacanta temporara alocata" amicului meu/nostru Aramis13!

...iti raspund cu o intrebare ca "isrelienii" ...daca ai fi fost nevoita sa iei o decizie de suspendare a lui "manolica" (de exemplu) ...cum ai proceda? ...faci valva in sat sau il lasi pe "taur" sa se calmeze singur ca sa nu-i afectezi oarecum reputatia?

p.s. Parerea mea e ca sectiunile de avertismente sau suspendari sunt cam inutile, cei in cauza cu siguranta ca afla din postarile/comentariile aferente la topicul respectiv!

p.s.2 ....manolica, scuze! ...am ales nick-ul tau ca ezemplu pt ca esti cel mai "docil taur comunal"
    Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Data înscrierii
    18.04.2006
    Locație
    Canada, Toronto
    Posturi
    4.438
    Putere Rep
    39

Implicit

Parcă vorbesc cu turcii, şi cu tine Pisoi şi cu Sorin, oare nu mă exprim eu bine sau vorbim împreună şi ne înţelegem separat?! Aramis, Olga şi alţii, tu şi Sorin comentaţi/ comunicaţi suspendările la „topicele respective” dar eu şi alţii nu intrăm în fiecare zi pe forum, nu am timp să urmăresc tot ce se scrie pe forum, când intru mă uit la ultima mea postare şi răspund persoanei care mi s-a adresat. După aceea mai mestec în oală, mai ud florile, o mai ascult pe găluşcă ce a mai făcut pe la şcoală, mă mai apuc să mai răsfoiesc un pic forumul şi îmi dau seama că persoana căreia m-am adresat nu-mi poate răspunde că e suspendată, aşa că vai de capul tău fifi şi de timpul pierdut :(

Pagina 4 din 9 PrimulPrimul ... 23456 ... UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •