Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 3 din 9 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul
Rezultate 21 la 30 din 88

Subiect: parerea ta conteaza [3]

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.476
    Putere Rep
    10

Implicit

asiris, tin sa anunt pe aceasta cale toti forumistii, ca o buna parte a prelungirii activitatii pe acest forum si pe portal ti se datoreaza tie. multumesc pentru ajutorul acordat, in ceea ce priveste conditii mai favorabile pentru gazduirea acestora pe serverul tau! amanunte si alte chestii discutam in privat. sper sa ne vedem aici pentru cat mai mult timp.

Data înscrierii
    18.02.2006
    Locație
    Romania
    Posturi
    3.088
    Putere Rep
    35

Implicit

Citat Postat în original de asiris Vezi post
    Cu respect vă salut, mă bucur să vă regăsesc ( sper că mai înțelepți si mai tineri ).
    Nu știu dacă este oportună prezența mea aici. Însă eu cred că o să reușiți. Vă doriți asta ?

La bună vedere !
    Amin! M-am rugat sa fie posibil ...
    Multumiri din toata inima.toti ne dorim asta,uite se poate !capul ridicat si privirea inainte!
    "Numai cu inima poti vedea ceea ce este invizibil pentru ochi"
    Antoine de Saint-Exupery

Data înscrierii
    18.04.2006
    Locație
    Canada, Toronto
    Posturi
    4.438
    Putere Rep
    39

Implicit

mai tineri, aşa da! cel putin eu aşa mă simt şi sper că şi tu eşti la fel. şi mai sper şi-ţi doresc să fii sănătos, puternic să ai grijă de ai tăi şi de noi adică de forum.

Citat Postat în original de asiris Vezi post
    Cu respect vă salut, mă bucur să vă regăsesc ( sper că mai înțelepți si mai tineri ).
    Nu știu dacă este oportună prezența mea aici. Însă eu cred că o să reușiți. Vă doriți asta ?

La bună vedere !

Data înscrierii
    13.10.2008
    Posturi
    1.584
    Putere Rep
    24

Implicit

Nu stiu daca ati opservat sau daca vi se intampla si voua , cand postez unele cuvinte sunt automat linkate si directonate la siteuri care vand produsul respectiv, in script nu apare nici un link . Nu se antampla mereu dar se intampla si ma cam deranjeaza ca eu nu doresc sa trimit cititorul la niste pagini neimportante. Stii cumva de ce Sorin?

P.s. vezi exeplu la unde am scris despre aparate de fotografiat
    free your mind before your mind will set you free

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.476
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de Melina Vezi post
    Stii cumva de ce Sorin?
    Da, stiu. E ceva instalat de fostul webmaster. Sa vad daca dau de el si sa-i spun sa dezinstaleze acel program care creaza automat acele linkuri.

P.S. Daca asiris vrea sa-l dezinstaleze, e binevenit.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.476
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de Melina Vezi post
    cand postez unele cuvinte sunt automat linkate si directonate la siteuri care vand produsul respectiv, in script nu apare nici un link
    Problema ar trebui sa fie rezolvata acum. Nu cred ca linkurile vechi vor dispare, dar daca mai apar in mesajele noi, va rog sa-mi spuneti.

Data înscrierii
    13.10.2008
    Posturi
    1.584
    Putere Rep
    24

Implicit

Ok , mersi.
    free your mind before your mind will set you free

Data înscrierii
    18.04.2006
    Locație
    Canada, Toronto
    Posturi
    4.438
    Putere Rep
    39

Implicit

azi am aflat că forumul nu permite decât un video postat într-un mesaj, sunt sigură că această regulă a fost introdusă spre binele forumului dar mi se pare exagerată, măcar două ar trebui permise, dar asta e doar părerea mea.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.476
    Putere Rep
    10

Implicit

E prima data cand aud de asa ceva. Am impresia ca eu am putut posta doua in acelasi mesaj. In fine, daca nu merge, postati si voi 2 sau cate aveti consecutiv si voi incerca eu sa le fuzionez intr-un singur mesaj.

Data înscrierii
    13.12.2007
    Posturi
    2.160
    Putere Rep
    21

Implicit

nu mereu merg puse unele filme de pe youtube...chiar si la poze, nu stiu daca cineva are aceasi problema ca la mine, daca vreau sa postez dupa aifone la fiecare litera imi dispare tastatura, la vreo 10 litere dupa care pot scrie normal...

daca raspund cu quote nu e nici o problema...
    amarat...daaa o duc bine!

(Oo)-(|||)''(|||)-(oO)

Pagina 3 din 9 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •