Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 3 din 20 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate 21 la 30 din 193

Subiect: American National Hockey League (NHL) – 2011-2012

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

...hai ca ne intalnim cu voi dupa "curcan" ...Kings-Chicago la noi vineri
    ...ai tai tot la Vegas sunt?
    Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.508
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de Pisoi Vezi post
    ...sorine, daca vrei sa faci update ..."fao" ...doar pe "conferinta noastra de west" ...ca
    Hai ca-i las si pe cei din est, cu toate ca nici Kiddy nici ChristianT nu ne baga in seama, de parca Montrealul ar fi luat Stanley Cup si au ei "SC hangover" : )
    ...hai ca ne intalnim cu voi dupa "curcan" ...Kings-Chicago la noi vineri
    ...ai tai tot la Vegas sunt?
    Da, da, sa vedem care s-or putea abtine de la curcan, ai tai sau ai mei!!?? Poate n-or mai putea alerga pe gheata si s-or face de toata rusinea.
    Nope, au plecat ai mei din Vegas, dar mi-e si frica sa ma uit la meci diseara, ca presimt o a treia "nenorocire" consecutiva.

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

Felicitari! sorine, ati facut praf southern CA Ducks-Chicago 5-6, Kings-Chicago 1-2
    p.s. ...al cu Kings a fost de fapt aseara ...io m-am uitat pe "ziarul" de anu' trecut si am zis ca e vineri

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.508
    Putere Rep
    10

Implicit

Felicitari! sorine, ati facut praf southern CA Ducks-Chicago 5-6, Kings-Chicago 1-2
    Multam pentru fair-play birmanezule! Pana la urma, din calatoria asta de 6 meciuri "pieile rosii" au iesit pe .500, ceea ce e bine, dupa cat de dezastruos terminasera meciurile 2 si 3. "Istetul" de Niemi i-a salvat pe aia din San Jose impotriva noastra, meci dominat clar de Chicago, dar castigat de ei cu 1-0, in schimb s-au lasat batuti de Vancouver. Vad ca in ultimul timp SJ cam bate Detroitul pe unde-l prinde si Vancouver bate SJ-ul pe unde-l prinde.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.508
    Putere Rep
    10

Implicit Pulsul NHL-ului pe la 2/5 de campionat :)

Vad ca nu mai da semne pe topicul asta nici macar cotoiul birmanez. Hmm, o fi perioada aia a anului, ca nu l-am mai vazut demult pe forum.

Iata "radiografia" NHL-ului dupa aproximativ 33 meciuri de caciula in medie pentru fiecare echipa. Asta e inainte de meciul Penguins - Blackhawks, in care sper ca "indienii" mei sa nu plece cu punga goala.

P.S. Pe 28 decembrie ma duc la meciul Blackhawks - Kings. Sper sa-i batem pe ai tai

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

Citat Postat în original de sorin Vezi post
    Vad ca nu mai da semne pe topicul asta nici macar cotoiul birmanez. Hmm, o fi perioada aia a anului, ca nu l-am mai vazut demult pe forum.
    P.S. Pe 28 decembrie ma duc la meciul Blackhawks - Kings. Sper sa-i batem pe ai tai
    Blackhawks - Kings .....0-2 ....vvvvv-aaaaammmm spart!

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.508
    Putere Rep
    10

Implicit

Blackhawks - Kings .....0-2 ....vvvvv-aaaaammmm spart!
    Cam era si timpul, dupa ce ati pierdut vreo 7 la rand cu noi . Dupa ce ca "indienii" au cam luat o seara de odihna, ati avut si noroc cu caru'. Felicitari si bafta in continuare!

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

...mii de multumiri celor de la Chicago ca mai ajuta putin si pe ai mei ca brazii! sa se mentina in top!
    ...Chicago-San Jose 4-3
    ...maestre, se pare ca in ultimul timp la tine berea "curge" si "aripioarele picante" au efect pozitiv in "tratamentul ridurilor" sau "tensiunii arteriale"

p.s. CristiT, se pare ca inca e prea ocupat cu aparatul ala performant de cafea sau cu decorarea "bar-ului personal"
    ... si nu mai are timp de comentarii p-aici cu Habsi lui!

Data înscrierii
    31.12.2004
    Locație
    Canada, Deux-Montagnes
    Posturi
    2.333
    Putere Rep
    30

Implicit

Bai, mie mi-e si rusine sa mai scriu ceva aici. N-ati vazut ce pozitie ocupa Canadienii mei?? Au revoir la cup Stanley. Nici macar nu jucam play-off-ul. Jenant. Nu ma aburiti ca mai avem sanse teoretice ca nu tine.
    Despite that it is written on the signpost "Do not pick-up the flowers" it is useless against the wind that does not know to read. (Hindu Poem)

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.508
    Putere Rep
    10

Implicit

...mii de multumiri celor de la Chicago ca mai ajuta putin si pe ai mei ca brazii! sa se mentina in top!
    ...Chicago-San Jose 4-3
    Noi va ajutam, v-am batut rivalii de grupa de doua ori in ultimele saptamani, dar degeaba daca voi nu va ajutati singuri si v-a batut Edmontonul. In semn de solidaritate, bateti si voi Vancouver diseara.
    Citat Postat în original de christianT Vezi post
    Bai, mie mi-e si rusine sa mai scriu ceva aici. N-ati vazut ce pozitie ocupa Canadienii mei?? Au revoir la cup Stanley. Nici macar nu jucam play-off-ul. Jenant. Nu ma aburiti ca mai avem sanse teoretice ca nu tine.
    Relax Cristi, tocmai ati batut echipa momentului (Rangers) aseara si sunteti la doar 8 puncte de playoff. Piece of cake : )

Pagina 3 din 20 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Taguri pentru acest subiect

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •