Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 21

Subiect: Pentru Sorin - Blogul unui roman in Canada

Data înscrierii
    09.09.2011
    Posturi
    12
    Putere Rep
    0

Implicit Pentru Sorin - Blogul unui roman in Canada

Draga Sorin, multumesc ca ai postat un reply si apoi imediat ai inchis thread-ul fara a-mi da dreptul la replica.

Nu inteleg de ce trebuie sa fii ironic... Ideea nu este ca este sau nu blogul meu valoros, ideea este ca abia l-am inceput si nu am de gand sa pun nici un link pe el deocamdata.

Si cum sa pun un link catre un forum, unde admin isi ironieaza membrii forumului?

Ca si admin cred ca ar trebui sa tratezi cu acelasi respect pe toata lumea, nu are nimeni nevoie de ironiile tale "valoroase".
    Ultima modificare făcută de wmurray; 09.09.2011 la 12:09.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.489
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de wmurray Vezi post
    Draga Sorin, multumesc ca ai postat un reply si apoi imediat ai inchis thread-ul fara a-mi da dreptul la replica.

Nu inteleg de ce trebuie sa fii ironic... Ideea nu este ca este sau nu blogul meu valoros, ideea este ca abia l-am inceput si nu am de gand sa pun nici un link pe el deocamdata.

Si cum sa pun un link catre un forum, unde admin isi ironieaza membrii forumului?

Ca si admin cred ca ar trebui sa tratezi cu acelasi respect pe toata lumea, nu are nimeni nevoie de ironiile tale "valoroase".
    cel mai simplu de aici incolo e sa ne limitam la prevederile regulamentului forumului, pe care-ti sugerez sa-l citesti si voi fi sigur ca si eu il voi aplica. in topicul precedent l-ai incalcat, dar ti-am oferit o mana de ajutor, tu in schimb ai raspuns ironic (nu eu), ca pot sa-l sterg, ceea ce am si facut. despre ce drept la replica mai e vorba?

Data înscrierii
    09.09.2011
    Posturi
    12
    Putere Rep
    0

Implicit

Nu a fost ironic deloc, chiar am spus ca poti sa il stergi la modul serios.

In mod normal daca nu accepti link-uri pe forum, ar trebui ceva facut automat ca sa nu permita postarea unui mesaj cu link in el.

Nu stiu ce mana de ajutor mi-ai oferit si pentru ce, ca nu am cerut nici un fel de ajutor. Blog-ul meu este la inceput, nu este afacere, nu fac bani cu el, este pur si simplu pentru cei din afata tarii sa vada cum este in Canada.

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

Citat Postat în original de sorin Vezi post
    cel mai simplu de aici incolo e sa ne limitam la prevederile regulamentului forumului, pe care-ti sugerez sa-l citesti si voi fi sigur ca si eu il voi aplica. in topicul precedent l-ai incalcat, dar ti-am oferit o mana de ajutor, tu in schimb ai raspuns ironic (nu eu), ca pot sa-l sterg, ceea ce am si facut. despre ce drept la replica mai e vorba?
    ...ce facusi maestre? ...ai ranit baiatu'n orgoliu si gata ai pus-o de-un ping-pong
    ...mai bine erai ironic (ca mine cateodata ) ...si erai castigataor fara sa mai dati cu paleta in mingiuta
    Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.489
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de Pisoi Vezi post
    ...ce facusi maestre? ...ai ranit baiatu'n orgoliu si gata ai pus-o de-un ping-pong
    nu e ping-pong. joaca la perete, ca eu am spus ce aveam de spus : )

Data înscrierii
    31.12.2004
    Locație
    Canada, Deux-Montagnes
    Posturi
    2.333
    Putere Rep
    30

Implicit

... Ideea nu este ca este sau nu blogul meu valoros, ideea este ca abia l-am inceput si nu am de gand sa pun nici un link pe el deocamdata.

.
    Am apucat sa citesc de pe blogul tau inainte sa ti se stearga linkul. Parerea mea, fara a fi neaparat ironica: nu e nimic, cel putin deocamdata, care sa merite sa-ti pierzi timpul pe blogul tau. Merita sa tii un blog numai atunci cand ai ceva cu adevarat a spune... si nu pentru cautarea unei iluzorii faime menita sa-ti umple egoul setos dupa recunoasterea celor din jurul tau.

cristian, tot un canadian ca si tine.
    Despite that it is written on the signpost "Do not pick-up the flowers" it is useless against the wind that does not know to read. (Hindu Poem)

Data înscrierii
    09.09.2011
    Posturi
    12
    Putere Rep
    0

Implicit

Este un blog personal, cu viata mea asa cum este... Poate va fi mai bun pe viitor, poate ca nu, om vedea...

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

Citat Postat în original de christianT Vezi post
    Am apucat sa citesc de pe blogul tau inainte sa ti se stearga linkul. Parerea mea, fara a fi neaparat ironica: nu e nimic, cel putin deocamdata, care sa merite sa-ti pierzi timpul pe blogul tau. Merita sa tii un blog numai atunci cand ai ceva cu adevarat a spune... si nu pentru cautarea unei iluzorii faime menita sa-ti umple egoul setos dupa recunoasterea celor din jurul tau.

cristian, tot un canadian ca si tine.
    ...pai de ce crezi ca-i facea reclama p-aici?
    ...stai linistit ca baiatu' s-a documentat p-aici pe la sectia de Canada ...si sa vezi tu peste cativa ani ....

io pisoi, ironic de ca...

p.s. wmurray, de ce nu incepi p-aici cu un topic personal? ...poate vei avea mai mult succes!
    Ultima modificare făcută de Pisoi; 09.09.2011 la 15:26. Motiv: adaugat p.s.

Data înscrierii
    09.09.2011
    Posturi
    12
    Putere Rep
    0

Implicit

Nu inteleg ce ii tot dati cu baiatul in sus si in jos...

Abia m-am inscris pe acest forum, nu inteleg in ce sens zici, ca am citit forumul si iau de pe el info sa pun pe blog?

Pe blog pun numai ceea ce am cunoscut direct, nu ce spun altii, asta poate afla oricine de pe google.

Cauta blog-ul si vezi-l, vezi macar ca nu sunt baiat, inainte de a posta despre el...
    Ultima modificare făcută de wmurray; 09.09.2011 la 15:32.

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

Nu inteleg ce ii tot dati cu baiatul in sus si in jos...

Abia m-am inscris pe acest forum, nu inteleg in ce sens zici, ca am citit forumul si iau de pe el info sa pun pe blog?

Pe blog pun numai ceea ce am cunoscut direct, nu ce spun altii, asta poate afla oricine de pe google.

Cata blog-ul si vezi-l, vezi macar ca nu sunt baiat, inainte de a posta despre el...
    ...salutari si tie! ... si bine ai venit pe acest forum!
    ...si nu te opari prea tare de comentariile de p-aici ...chiar si pe blog te poti lovi de ele
    p.s. ...cum ai vrea sa-ti spun? ...flacau, nene, batrane... ? ...ca amic nu-mi esti inca dar pari simpatic ca si Cristian
    Ultima modificare făcută de Pisoi; 09.09.2011 la 15:37. Motiv: adaugat p.s.

Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •