Citat Postat în original de wmurray Vezi post
Nu inteleg de ce trebuie sa fii ironic... Ideea nu este ca este sau nu blogul meu valoros, ideea este ca abia l-am inceput si nu am de gand sa pun nici un link pe el deocamdata.

Si cum sa pun un link catre un forum, unde admin isi ironieaza membrii forumului?

Ca si admin cred ca ar trebui sa tratezi cu acelasi respect pe toata lumea, nu are nimeni nevoie de ironiile tale "valoroase".
deocamdata, nici eu nu am de gand sa schimb regulamentul pentru tine. daca nu intrai asa tare la picioare din prima, poate mai lasai loc de discutii. in plus, ce te atrage asa tare pe un forum unde te simti ironizata?
Citat Postat în original de sorin Vezi post
cel mai simplu de aici incolo e sa ne limitam la prevederile regulamentului forumului, pe care-ti sugerez sa-l citesti si voi fi sigur ca si eu il voi aplica. in topicul precedent l-ai incalcat, dar ti-am oferit o mana de ajutor, tu in schimb ai raspuns ironic (nu eu), ca pot sa-l sterg, ceea ce am si facut. despre ce drept la replica mai e vorba?
iarasi ai ignorat sfatul meu de a citi regulamentul. e a doua oara cand te puteam suspenda permanent pentru incalcarea acestuia, dar te asigur ca e si ultima data cand trec cu vederea. am sters linkul de mai sus pentru ca e impotriva regulamentului, iar daca vei mai pune vreodata un astfel de link personal, fara sa ai aprobare, te voi suspenda permanent, fara alte comentarii.
conform regulamentului (inca-ti sugerez sa-l citesti), pentru orice reclama sunt admise numerele de telefon si/sau adresele de email, iar cine este interesat de blogurile sau websiteurile tale te va contacta.

multa bafta si pe viitor cantareste consecintele globale ale actiunilor tale, mai ales cand esti in calitate de oaspete!