Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123
Rezultate 21 la 23 din 23

Subiect: Pentru si despre colegul nostru de forum, Aconi

Data înscrierii
    31.12.2004
    Locație
    Canada, Deux-Montagnes
    Posturi
    2.333
    Putere Rep
    30

Implicit

O viata lunga si plina alaturi de familie, asa cum multi dintre noi poate isi doresc. Eu cred ca a fost un norocos, destinul i-a zambit. Sa-i fie amintirea cat mai lunga in inima celor care l-au iubit.
    Despite that it is written on the signpost "Do not pick-up the flowers" it is useless against the wind that does not know to read. (Hindu Poem)

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

Azi ar fi trebuit sa uram colegului nostru Aconi un calduros La Multi Ani!
    Din nefericire soarta lui nu ne-a dat aceasta sansa, iar tot ce putem face este sa ne exprimam in consecinta.

p.s. tin sa mentionez ca Ben a avut o initiativa de laudat, sa-l viziteze la spital, vizita care a si facut-o si care din pacate ...si datorita circumstantelor a fost prea tarzie.
    Ben, este un adolescet de exceptie, istet, educat, modest, dar si sentimental! ...personal, tin sa-l felicit pentru initiativa, integrare si implicarea lui in "familia noastra virtuala" de pe acest Forum.
    Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Data înscrierii
    26.09.2009
    Locație
    USA
    Posturi
    792
    Putere Rep
    14

Implicit

Odihneasca-se in pace!

Cred ca si eu pe undeva aici mi-am incrucisat ideile cu maestrul Aconi... Sincer imi pare rau ca a plecat dintre noi, dar sper si cred ca "dincolo" e mai bine !

Ps - Pentru Ben... nota 10, nu vreau sa sune aiurea, dar la fel cum a spus si Pisoi, pentru un tinar adolescent din ziua de azi, Bravo !, inseamna ca inca mai avem sperante....
    Ultima modificare făcută de Maximus; 10.08.2011 la 01:05.
    Shadows and dust ...

Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •