Follow RomanianPortal on Twitter       
Rezultate 1 la 10 din 10

Subiect: Steaua 2 - 2 Dinamo

Data înscrierii
    14.03.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    663
    Putere Rep
    15

Implicit

Steaua</span>
    D. Goian - min 6
    Dica - min 16

Dinamo</span>
    Zicu - min 42
    Baltoi - min 87

Pareri, impresii ?
    A fost Steaua mult mai buna ?
    E scorul echitabil ?

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.505
    Putere Rep
    10

Implicit

Din pacate, nu am vazut meciul [img]smileys/smiley18.gif[/img]Oricum, dupa parerea mea, evolutia scorului denota slabiciuni ala ambelor echipe.

Guest

Implicit

Steaua a facut legea pe inceput, iar Dinamo incepe sa se bazeze pe conditia fizica din ce in ce mai mult . nu de mult imi exprimam bucuria ca Marco Onetto a revenit la Dinamo pe alte site-uri - (plecat ultimul an), desi multi spuneau ca ce spun sunt povesti,la fel cum spuneau si despre altii...., in sezonul 2002-2004 Dinamo a castigat pe mana lui ........multe meciuri castigate in ultimele 15 min . La fel va fii si acum ...si pana cand omul ala va pleca ,Dinamo va fii superioara multora repriza doua,iar Andone deja joaca de asa natura si cu cativa jucatori si va fii foarte greu de pierdut campionatul cu toata opozitia lui gigi atunici cand joci numai o repriza si are numai 12-13 titulari

Data înscrierii
    14.03.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    663
    Putere Rep
    15

Implicit

Rapid</span> 0 - 0</span> Steaua</span>

Meciul a fost umbrit de manifestarile galeriilor!

Guest

Implicit

SA MOARA GIPSIAN...CE TI SE PARE CIUDAT CA GALERIILE SINT ASA CUM SINT..PINA LA URMA SI LA URMA.. SI JOCUL ECHIPELOR, CHIAR DACA EI NU-L VOR RECUNOASTE, INFLUENTEAZA INTR-UN FEL GALERIILE SA SE COMPORTE CUM SE COMPORTA.

Guest

Implicit

cel mai urat meci . plin de agresivitate si de ineptii ...nu e avion dar sboara ...nu e liliac ,e ....Nicolita . asta trebuia sa strige galeria stelei sau daca nu e Nicolita e Lacatus acum. intrati pe site-uri sa vedeti ce bannere de gradina zoologica aveau . 700 si ceva scaune rupte din 2 mii si zice berbecul de MeMe ca nu e dreapta suspendarea . pai atunci ce dracu mai e drept? niste animale..

mai dau ei din gat mereu ca spera si ei sa fie ca galeria lui Dinamo pana se sesizeaza baiatii aia si le pune iar foc la trifoi ,presimt!

Guest

Implicit

era sa uit...

Cine e pe primul loc...Dinamooooo eeeeeeee,Dinamo eeeee![img]smileys/smiley36.gif[/img]

galagia pana la final!

Guest

Implicit

cine sareeste ciine..hei... hei.

Guest

Implicit

ha ha heee ne pun astia interdictie kadades daca o tinem tot asa, ca doar ai vazut ca sunt toti niste pui de nicu ceausescu

Guest

Implicit

da... am vazut chestiile cu cenzura si altele...am incercat sa imi exprim punctele de vedere mai pe larg...sa vedem ...nicu ceusescu -presedinte..cool song!

Subiecte similare

1. Benfica-Dinamo, Steaua
    De sorin în forumul Pro Sport-Discutii despre Sport-Stiri,rezultate,pronosticuri
    Răspunsuri: 8
    Ultimul post: 15.02.2007, 08:08
  2. Dinamo/Rapid/Steaua
    De Pagliuca în forumul Pro Sport-Discutii despre Sport-Stiri,rezultate,pronosticuri
    Răspunsuri: 25
    Ultimul post: 07.12.2006, 23:27
  3. Dinamo - Steaua
    De moni77 în forumul Pro Sport-Discutii despre Sport-Stiri,rezultate,pronosticuri
    Răspunsuri: 12
    Ultimul post: 22.09.2006, 11:00
  4. Steaua/Dinamo/Rapid
    De Pisoi în forumul Pro Sport-Discutii despre Sport-Stiri,rezultate,pronosticuri
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 27.08.2006, 09:08
  5. Dinamo - Rapid 5-1
    De Ana Tofan în forumul Pro Sport-Discutii despre Sport-Stiri,rezultate,pronosticuri
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 26.09.2005, 19:43

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •