Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 11 la 20 din 20

Subiect: Inca tot caut o sotie neserioasa, si jucausa

Data înscrierii
    06.10.2008
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    2.894
    Putere Rep
    30

Implicit

Citat Postat în original de opium-female Vezi post
    Bily, tu crezi ca e o perversiune faza cu broscuta???
    Da pune-te si tu in ..papucii, adicatelea carapacea.. broastei si spune-mi ce crezi despre faza?

Citat Postat în original de encore Vezi post
    Cu broscuta nu-i perversiune, dar poate'l pune draqu sa incerce cu un rac, sau cu vre-un arici ....
    Da de unde stii tu bre encore ce e perversiune pentru broasca???? ia de ma lumineaza si pe mine

Data înscrierii
    18.08.2009
    Posturi
    853
    Putere Rep
    18

Implicit

Pai e fapt cunoscut ca la broasca ii place. Daca o si satisfaci corespunzator, ti se mai tranforma si in printesa.

Data înscrierii
    25.11.2006
    Posturi
    2.197
    Putere Rep
    27

Implicit

Romica stiu ca nu ma suporti da m-am decis sa fiu macar amica cu tine, i-ti mai vand un pont una alta, daca-i cazu invat sa joc table nu de alta da nu vreau sa fi chiar singur aici cu haita de lupi)))) ama ...ramane la atitudinea ta daca vrei prietenia mea ))
    Encore, in loc sa-i prezinti o prietena ceva....chiar si-o aricioaica....!

Data înscrierii
    01.01.2008
    Locație
    Melbourne Fl
    Posturi
    1.104
    Putere Rep
    19

Implicit

Faptele vorbesc mai bine ca vorbele. Prietenia vine cu timpul. Daca joci table, vino aici ca avem ceva tablagii.
    Sti unde sa ma gasesti, daca vrei sa te comporti prieteneste.

Romi
    Daci cu draci, Tepes ar fi bun !!!

Data înscrierii
    25.11.2006
    Posturi
    2.197
    Putere Rep
    27

Implicit

Romi table nu stiu si nici nhu-mi place da pot sa vorbesc zi si nopate in timpc e jucati voi tablagiii table ...lasa faptele ca n am drum pe la tine pe acolo da aici promit ca nu te mai atac)))gata...m-am facut bbf cu tine!

Data înscrierii
    01.01.2008
    Locație
    Melbourne Fl
    Posturi
    1.104
    Putere Rep
    19

Implicit

Si ca sa vezi ca intru la vinatoare din nou, ca m-am separat de fosta sotie pentru a doua data, si nu-i mai dau sansa ca de doua ori e maximum la mine.
    Si in ultima luna, nu am vazut domnisoarele de aici sa-mi bata la usa, asa ca trebuie sa clopotesc din nou.
    Am nevoie de o femeie mai de viata, si sint foarte serios ca ma uit din nou. Nu-mi place ca mi-am pierdut timpul a doua oara, cu fosta sotie, dar a trebuit sa vad daca e serioasa si daca e capabila sa ma faca fericit.
    Deci sa incepem cu niste poze, si date personale, daca vreti sa ne cunoastem.
    Cele care ma cunosc deja, stiu ce am nevoie. Una draguta intinsa sub copacul de brad, ar fi frumos. Numai ca aici copacul nu tine mult la caldura, asa ca sa ne grabim putin.

Bancuri proaste de broaste, nu am nevoie.

Data înscrierii
    18.04.2006
    Locație
    Canada, Toronto
    Posturi
    4.438
    Putere Rep
    39

Implicit

pe unde-o umbla Romică al nostru căci nu l-am mai văzut de ceva vreme bună pe aici, oare l-a răpit neserioasa şi jucăuşa şi l-a dus la vegas?
    mi-am adus aminte de un banc ce cred că se potriveşte cu acest topic:

Un cioban bătrân mergând pe câmp cu oile la păscut a văzut o broască urâtă şi râioasă. În timp ce se chinuia s-o calce cu piciorul şi s-o omoare, broasca a început să vorbească:
    - Bade, nu mă omorâ, uite dacă mă săruţi, mă voi transforma în cea mai frumoasă mireasă.
    Ciobanul o ia de jos, o pune în buzunar şi-şi contiuă drumul. La un moment dat broasca întreabă.
    - Păi ce faci, nu mă săruţi?
    - La vârsta mea ce să mai fac c-o mireasă frumoasă dar mai bine mă laud c-o broască vorbitoare.

Data înscrierii
    01.01.2008
    Locație
    Melbourne Fl
    Posturi
    1.104
    Putere Rep
    19

Implicit

Fifi, vad ca cineva a taiat din firul asta, si tu ai sarit rapid pe cirlig.
    Momentan nu am planuri de Las Vegas in ianuarie la expositia CES.
    Sint ocupat acasa cu fosta sotie, si mi-am plantat ceva pomi de lamie, mango, si pineaple.
    Nu am raspuns pe aici la discutiile politice, pentru ca am explicat ca sint pe aici prea multi cu gura mare care fac numai praf, in loc sa vorbeasca de ceva creativ.

Ma ambalez curind la politica sa-mi schimb congressman-ul cu unul care ajuta po****tia.
    Vreau sa se rastoarne Citizen United facuta de Supreme Court in 2010, si sa scoatem companiile mari din guvernul american.
    Daca ai urmarit in California SB1272 care a fost pus la votare pentru noiembrie 4, intelegi ce se intimpla pe la Pisoi acasa.
    Cred ca o sa ajung si eu la Supreme Court cu ciomagul sau cu mitraliera, sa-I fortez sa citeasca constitutia din nou.

Daca esti chiar asa de plictisita, poti sa ma chemi sa vorbim putin.

Data înscrierii
    27.11.2009
    Posturi
    943
    Putere Rep
    13

Implicit

Citat Postat în original de romi_in_florida Vezi post
    ..Ma ambalez curind la politica sa-mi schimb congressman-ul cu unul care ajuta po****tia.
    Vreau sa se rastoarne Citizen United facuta de Supreme Court in 2010, si sa scoatem companiile mari din guvernul american.
    ...
    Salut romi! Chiar ma întrebam de ce nu mai postezi. Daca ai revenit, trebe sa fac eu un pic de praf de pusca pe topicul tau...

Deci tu vrei sa scoti complexul militar industrial de la cârma, sa le rupi coastele ca sa zic asa. Întzeleg eu bine?!
    în ori ce caz cred ca ai în vedere proverbul: "Buturuga mica rastoarna carul mare!" Mult succes! Daca mai ai câteva minute libere, ocupa-te si de carul mic si steaua polara!

Data înscrierii
    18.04.2006
    Locație
    Canada, Toronto
    Posturi
    4.438
    Putere Rep
    39

Implicit

Îmi pare bine că toate sunt bune la tine, Romi, nu te-am văzut demult pe aici şi-mi făceam doar griji să nu fi păţit ceva. Nu sunt plictisită, dincontră, am multe pe cap acum, altfel mi-ar face plăcere să mai vorbim, de câte ori am vorbit mi-a făcut plăcere.

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •