Follow RomanianPortal on Twitter       
Rezultate 1 la 6 din 6

Subiect: munca curatenie

Data înscrierii
    22.05.2011
    Posturi
    2
    Putere Rep
    0

Implicit munca curatenie

buna tuturor! vreau sa-mi gasesc ceva de lucru in Germania la curatenie, pt ca nu vorbesc prea bine germana pt moment, dar ma descurc. am inteles eu bine ca pt meseria asta nu e complicat si nu trebuie multe autorizatii de munca? multumesc anticipat tuturor celor care stiu si imi raspund.

Data înscrierii
    14.07.2011
    Locație
    Germania,Bayern
    Posturi
    6
    Putere Rep
    0

Implicit

Buna,complicat nu,la negru poate.orice faci in Germania nu poti fara autorizatie!sunt multe persoane care au grija de batrani,sau fac curatenie in case,fara acte,fara asigurare ,poate primesc bani,cazare dar e periculos!

Data înscrierii
    06.09.2011
    Posturi
    1
    Putere Rep
    0

Implicit

Buna ziua! Caut personal cu varsta intre 18 si 50 de ani pentru servicii de curatenie in München, Germania. Oferim 10 euro pe ora, si lucram cu contract de subantreprenor. Cerinte: cunoasterea limbii germane(cel putin nivel incepator), sau a limbii engleze; seriozitate si punctualitate. Salariul e cuprins intre 1000 si 1500 de euro pe luna, in fc de nr orelor lucrate. Va putem oferi ajutor pentru gasirea unei locuinte cat si inregistrare la primarie (Selbständig, Gewerbe). Pentru detalii contactati-ma la adresa de e-mail vladvalentinpopa@yahoo.com Va multumesc, Vlad Popa

Data înscrierii
    11.09.2011
    Posturi
    2
    Putere Rep
    0

Implicit

team contactat p e-mail si degeaba...uite adresa mea mr_geo_tm@yahoo.com

Data înscrierii
    22.05.2011
    Posturi
    2
    Putere Rep
    0

Implicit

Citat Postat în original de Vlad Popa Vezi post
    Buna ziua! Caut personal cu varsta intre 18 si 50 de ani pentru servicii de curatenie in München, Germania. Oferim 10 euro pe ora, si lucram cu contract de subantreprenor. Cerinte: cunoasterea limbii germane(cel putin nivel incepator), sau a limbii engleze; seriozitate si punctualitate. Salariul e cuprins intre 1000 si 1500 de euro pe luna, in fc de nr orelor lucrate. Va putem oferi ajutor pentru gasirea unei locuinte cat si inregistrare la primarie (Selbständig, Gewerbe). Pentru detalii contactati-ma la adresa de e-mail vladvalentinpopa@yahoo.com Va multumesc, Vlad Popa
    v-am contactat pe yahoo, poate ca anuntul nu mai e valabil? multumesc

Data înscrierii
    26.11.2011
    Posturi
    2
    Putere Rep
    0

Implicit

pt GABE... si pentru toate persoanele interesate de un loc de munca in Germania in domeniul curatenie si ingrijire persoane in varsta la domiciliu, va rog sa ma contactati la adresa de email samson_soryn@yahoo.com

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •