Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 8 din 8 PrimulPrimul ... 678
Rezultate 71 la 77 din 77

Subiect: Povestea mea, cat de greu am obtinut o viza turistica 651 pentru Australia

Data înscrierii
    03.03.2011
    Locație
    Warringah, Sydney, NSW, Australia
    Posturi
    36
    Putere Rep
    0

Implicit

Citat Postat în original de tetris Vezi post
    Bai ma lasi , vezi ca te repeti ca papagalul . Asa te-a invatat mamica sa vorbesti ? pai de asta nu te ia nimeni nici pe tine nici pe verisorul. Nu va ramine decit sa va bucurati unul de altul in continuare. Si nu ma sochezi cu nimic ca vorbesti asa urit , fiindca de la o scirba frustrata nu ma asteptam la altceva.

LOOSERițo ti-o da cu bolta... nu ai vazut tu dinalea zi si noapte, nu vrei sa-ncerci ? iti dam si multi $$$ pana isi ia rezidenta... poate nebuno te indragostesti de el... de-l pupi si-n ureche ! Incaodata, tine minte... baiatu ti-o da cu bolta !
    Ultima modificare făcută de eurotek; 08.03.2011 la 14:47.

Data înscrierii
    03.03.2011
    Locație
    Posturi
    36
    Putere Rep
    0

Implicit

Citat Postat în original de manolica1 Vezi post
    ai pe dreacu sa te ia... esti un carpa-n cur care are creierul cat putza de furnica... deja te vad cum faci spume la bot... bina ca ai iesit tu cum ai vrut din US... si eu te bag si de scot din p.... lu mama ta slatareasa, aia cu trei floci care tine carma pisatului.... ca tine si varu tau practicant de sumo am la uscat in pod... hai sictir ca-mi faci greata...

Du-te bha spartanule de bate-ti un cui in cap !!!

siktir zici, ehhh? uite aici: SIKTIR GIT KAHPENIN SIÇTIKLARI !

Data înscrierii
    13.10.2008
    Posturi
    1.584
    Putere Rep
    24

Implicit

Citat Postat în original de eurotek Vezi post
    LOOSERițo ti-o da cu bolta... nu ai vazut tu dinalea zi si noapte, nu vrei sa-ncerci ? iti dam si multi $$$ pana isi ia rezidenta... poate nebuno te indragostesti de el... de-l pupi si-n ureche ! Incaodata, tine minte... baiatu ti-o da cu bolta !
    Bai "maistre" , tot nu ai inteles nimic , femeia este cea care ii spune ce si cum sa faca. Du-te la caseritele tale cu bolta ta cu tot si nu ne mai plictisii cu talente.Nici nu pot sa te calific macar la categoria golani , ca aia au macar curaj . Bati pasul pe loc cu cuvintele urite.Vai ce rusine nici macar nu stii ce ii trebuie unei femei.
    free your mind before your mind will set you free

Data înscrierii
    03.03.2011
    Locație
    Posturi
    36
    Putere Rep
    0

Implicit

Citat Postat în original de tetris Vezi post
    Bai "maistre" , tot nu ai inteles nimic , femeia este cea care ii spune ce si cum sa faca. Du-te la caseritele tale cu bolta ta cu tot si nu ne mai plictisii cu talente.Nici nu pot sa te calific macar la categoria golani , ca aia au macar curaj . Bati pasul pe loc cu cuvintele urite.Vai ce rusine nici macar nu stii ce ii trebuie unei femei.

Hai ca-ti spun eu ce trebuie femeii... deci,,,,

FEMEIA TREBUIE INDESATA !

ca de nu ajunge looserița prin Canada de o da tot dintr-o depresie in`alta, gandindu-se ca si-a irosit viata !

Ia spune, macar ai barbat acolo in Canada, sau mangai la cățel toata ziulica...

LOOZERița 100%

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    41

Implicit

mane, ia si tu o mica pauza de-o tuica si lasa fanteziile tale sexuale (sau ale familiei) ...mai baga ceva povesti cu Australia, sau cum vrei tu sa "ranesti in sentimente" englezoaicele de p-acolo ...ca doar asta e subectu'

p.s. cand te matolesti sa nu ne spui ...ca ne dam noi singuri seama
    Ultima modificare făcută de Pisoi; 08.03.2011 la 16:42.
    Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Data înscrierii
    13.10.2008
    Posturi
    1.584
    Putere Rep
    24

Implicit

Citat Postat în original de FidelKatzo Vezi post
    la ce ai mai pus slanina asta ranceda pe forum,ca noi de astia am vrut sa scapam cand am plecat din tara..iti dai seama ce greata ne provoaca fotografia asta..?
    Am scapat dar nu de tot. Poate i-au astia pina miine porcul de aici , ca deja a inceput sa se imputa .
    Ultima modificare făcută de Melina; 08.03.2011 la 19:50.
    free your mind before your mind will set you free

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.476
    Putere Rep
    10

Implicit topicul acesta a luat-o razna, asa ca.....

... il inchid. ce s-a scris pe ultimele pagini numai discutii de emigrare in Australia nu sunt, asa ca daca vreti sa va distrati in continuare, puteti sa deschideti un topic nou, eventual la sectiunea de poante si umor a forumului.

initiatorul topicului, eurotek, sa nu inteleaga gresit, nu i-am suspendat contul pentru ca s-a incadrat totusi in limitele minime ale regulamentului forumului, dar consider doar ca acest topic nu are are rost sa mai continue, pentru ca cei care vor informatii pentru vize nu au nimic de invatat pe aici, plus ca promoveaza si actiuni nu prea legale, ceea ce nu se incurajeaza pe acest forum.

distractie placuta pe alte topice! oricand puteti folosi informatii de aici pentru citate (quote), chiar daca topicul este inchis.

Pagina 8 din 8 PrimulPrimul ... 678

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •