Follow RomanianPortal on Twitter       

Vezi rezultate sondaj: Cat de libere credeti ca trebuie lasate discutiile pe forum?

Votanți
21. Nu poți vota în acest sondaj
  • Trebuie lasati sa se certe pana se plictisesc, fara ca administratia sa intervina

3 14,29%
  • Trebuie lasati sa se certe pana se plictisesc, editandu-se doar anumite cuvinte,daca e cazul

7 33,33%
  • Trebuie opriti dupa maximum 5 mesaje jignitoare de fiecare

2 9,52%
  • Trebuie opriti imediat

9 42,86%
  • Nu ma intereseaza

0 0%
Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123
Rezultate 21 la 25 din 25

Subiect: Credeti ca forumistii trebuie lasati sa se certe si sa se jigneasca intre ei?

Data înscrierii
    29.01.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    1.686
    Putere Rep
    22

Implicit

Citat Postat în original de FidelKatzo Vezi post
    ,adica pe lista de ignore..
    Eu ti-am cerut acest lucru din primul minut de cand ai preluat rolul lui Gigi pe forum! In alta ordine de idei eu ar trebui sa te pun pe lista de ignor, ca doar tu ma ataci si nu invers.

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Fidelule te hartuieste paratul de la Richmond de zici ca nu stii ce e asta, observ. Lol
    Ma gandesc ca si tu esti de acord cu Gigi eu te hartuiesc asa este?

Eu nu te-am bagat in seama nici odata Fidel, tu ai inceput sa ma musti in cur de cand ti-a plecat prietenu, sper ca nu ai memoria asa scurta.

Daca ai cumva neclaritati o sa iti reamintesc.

P.S. sper ca am scris degeaba si sunt deja pe lista de ignore.

Data înscrierii
    06.10.2008
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    2.894
    Putere Rep
    31

Implicit

Citat Postat în original de Sherlock Vezi post
    Avand in vedere ca avem in total aproximativ 60% voturi pentri jigniri, eu zic sa deschidem un nou topic, sa vedem cum stam cu parerile pro si contra in privinta postari manelelor pe forum, avand in vedere dorinta majoritara pentru mahala/tiganie.

In alta ordine de idei, ma gandesc aceste topicuri sunt deschise pentru "imbunatatirea" forumului, dar din pacate acest sondaje o sa arate doar vointa majoritati ramase, care in nici un caz nu o sa reflecte schimbarea necesara pentru atragerea inapoi a userilor vechi sa a userilor noi.
    ...
    Care este diferenta majora intre SUA si RO? in SUA se aplica legea uniform si toti au frica de lege iar in RO nici nu are rost sa deschid subiectul. Trageti voi concluzile.

Ma Godri, numai tu poti ridica ipocrizia la rang de virtute!

Data înscrierii
    25.11.2006
    Posturi
    2.197
    Putere Rep
    27

Implicit

Cred ca este cazul sa va opriti aici...cuvintele si acuzatiile gen :pedofil nu-si au nici un sens, eu sunt PRO pt a va spune unul altuia ce aveti in gusa da nu mi plac fazele astea gen :amestecati familiile si faceti acuzatii nefondate!

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.302
    Putere Rep
    40

Implicit

Citat Postat în original de opium-female Vezi post
    Cred ca este cazul sa va opriti aici...cuvintele si acuzatiile gen :pedofil nu-si au nici un sens, eu sunt PRO pt a va spune unul altuia ce aveti in gusa da nu mi plac fazele astea gen :amestecati familiile si faceti acuzatii nefondate!
    nu stiu la cine s-a referit persoana respectiva cand a adus in discutie pedofilii..realitatea este ca din pacate circula pe internet tot felul de personaje obscure si este normal ca parinte sa iti faci ganduri in sensul asta..intrebarea este;fiind constient de aceste pericole cat de idiot trebuie sa fii ca sa pui un clip cu copilul tau pe youtube..?

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.508
    Putere Rep
    10

Implicit

Dupa cum decurg discutiile si situatia stransa a rezultatelor, parca vad va ma fortati sa-mi exercit dreptul de veto, sau sa aleg una din variante, mai ales ca eu inca nu am votat.

Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •