Follow RomanianPortal on Twitter       

Vezi rezultate sondaj: Cat de libere credeti ca trebuie lasate discutiile pe forum?

Votanți
21. Nu poți vota în acest sondaj
  • Trebuie lasati sa se certe pana se plictisesc, fara ca administratia sa intervina

3 14,29%
  • Trebuie lasati sa se certe pana se plictisesc, editandu-se doar anumite cuvinte,daca e cazul

7 33,33%
  • Trebuie opriti dupa maximum 5 mesaje jignitoare de fiecare

2 9,52%
  • Trebuie opriti imediat

9 42,86%
  • Nu ma intereseaza

0 0%
Pagina 2 din 3 PrimulPrimul 123 UltimulUltimul
Rezultate 11 la 20 din 25

Subiect: Credeti ca forumistii trebuie lasati sa se certe si sa se jigneasca intre ei?

Data înscrierii
    03.05.2009
    Locație
    Puerto Rico
    Posturi
    506
    Putere Rep
    13

Implicit

Am votat ''Trebuie opriti imediat'' pt ca asa mi se pare normal.Mahalaua si tigania trebuie starpita macar aici daca in viata de zi cu zi nu putem.Stiu ca pt unii care se cred intelectuali e greu ca nu mai pot forma ei frazele alea inteligente in certuri,dar cu siguranta o sa fie mai multa liniste si un loc cat mai placut aici.
    Life is full of surprises!

Data înscrierii
    29.01.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    1.686
    Putere Rep
    22

Implicit

Avand in vedere ca avem in total aproximativ 60% voturi pentri jigniri, eu zic sa deschidem un nou topic, sa vedem cum stam cu parerile pro si contra in privinta postari manelelor pe forum, avand in vedere dorinta majoritara pentru mahala/tiganie.

In alta ordine de idei, ma gandesc aceste topicuri sunt deschise pentru "imbunatatirea" forumului, dar din pacate acest sondaje o sa arate doar vointa majoritati ramase, care in nici un caz nu o sa reflecte schimbarea necesara pentru atragerea inapoi a userilor vechi sa a userilor noi.

Si citez acum din postarea lui Sorin de pe alt topic, GNChicago, hazel, lebada, angeline,ChristanT, Garfield, ziia, shogunelu, opium-female, divo, ModestMouse, keyframe14 (am omis doar un individ) daca cumva credem ca vreunu din acesti useri (inclusiv shogunelu) se va intoarce sau va activa mai mult daca se va da liber la jigniri nelimitat atunci ne inselam.

Care este diferenta majora intre SUA si RO? in SUA se aplica legea uniform si toti au frica de lege iar in RO nici nu are rost sa deschid subiectul. Trageti voi concluzile.

Citat Postat în original de livia Vezi post
    personal, as mai adauga ceva, cazurile de care a pomenit si pisoi, legate de date personale, care in opinia mea trebuie sterse imediat si fara explicatii.[/FONT].
    chiar si alea de pe YouTube, etc? nooooo alea sunt informatii publice chiar daca au fost puse de altul.

Data înscrierii
    28.05.2005
    Locație
    Republica Nerva Traian, colt cu Anastasie Panu
    Posturi
    2.835
    Putere Rep
    32

Implicit

Citat Postat în original de Corry26 Vezi post
    Am votat ''Trebuie opriti imediat'' pt ca asa mi se pare normal.Mahalaua si tigania trebuie starpita macar aici daca in viata de zi cu zi nu putem.Stiu ca pt unii care se cred intelectuali e greu ca nu mai pot forma ei frazele alea inteligente in certuri,dar cu siguranta o sa fie mai multa liniste si un loc cat mai placut aici.
    Liniste-i si-n cimitir, bashca-i loc placut, cu verdeata, flori, miros de tamaie, da' prea multi amatori sa adaste p-acolo n-ai sa vezi, in schimb crasmele put a bere, tutun sau vin, damful gratarelor te-neaca, lumea vorbeste tare, adeseori rastit, se-njura, se paruiesc uneori, da' mereu sunt pline.
    Concluzia? Nu mai am, le-am terminat de mult tot impartind in dreapta si-n stanga.

Data înscrierii
    25.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    2.350
    Putere Rep
    36

Implicit

Citat Postat în original de Sherlock Vezi post
    chiar si alea de pe YouTube, etc? nooooo alea sunt informatii publice chiar daca au fost puse de altul.
    Mi-am mai exprimat parerea in legatura cu atacurile la persoana, vezi aici: http://forum.romanian-portal.com/sho...090#post197090 si indiferent cine ar fi persoana, nu mi-o schimb.

Data înscrierii
    29.01.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    1.686
    Putere Rep
    22

Implicit

Citat Postat în original de marian42 Vezi post
    Liniste-i si-n cimitir, bashca-i loc placut, cu verdeata, flori, miros de tamaie, da' prea multi amatori sa adaste p-acolo n-ai sa vezi, in schimb crasmele put a bere, tutun sau vin, damful gratarelor te-neaca, lumea vorbeste tare, adeseori rastit, se-njura, se paruiesc uneori, da' mereu sunt pline.
    Concluzia? Nu mai am, le-am terminat de mult tot impartind in dreapta si-n stanga.
    Ce are cimitirul cu carciuma nu inteleg, dar doar sti ca deobicei nu te inteleg.

O comparatie frumoasa (dar care nu ducea in favoare ta) este o crasma frumoasa dintr-un sat austriac sau chiar din Brasov , cu lume buna, bere buna, mancare buna, chelnerite pe masura VS o bodega din Dabulesti cu "muncitori" tolaniti pe fiecare masa, cu deal de seminte la usa, cu laptareasa satului la bar si politia jucand pacanele.

Citat Postat în original de livia Vezi post
    si indiferent cine ar fi persoana, nu mi-o schimb.
    Ce am subliniat merita aplaudat, mai rar.

Data înscrierii
    28.05.2005
    Locație
    Republica Nerva Traian, colt cu Anastasie Panu
    Posturi
    2.835
    Putere Rep
    32

Implicit

Ce are cimitirul cu carciuma nu inteleg, dar doar sti ca deobicei nu te inteleg.
    Lasa, cumetre, nu-ti face griji, ca nici pe Einstein nu-l intelege oricine, da' asta nu-l face deloc mai putin lipsit de noima pentru altii.

Data înscrierii
    30.09.2008
    Locație
    Augsburg De
    Posturi
    2.278
    Putere Rep
    30

Implicit

Dupa modesta mea parere,certurile nu au nici un rost.Jignirile de orice fel(nu numai injuraturile de mama),trebuiesc oprite imediat.
    Se poate discuta in contradictoriu si cu un ton civilizat,fara aere de superioritate si fara a-l face pe celalalt sa se simta"ultimul dupa omul de zapada".
    Am votat pentru "trebuie opriti imediat",pentru ca am convingerea ca nu are nici un sens sa asistam toti la o cearta care se poate desfasura fara probleme pe pm(cum spunea si Loniia).
    Duminica placuta tuturor.
    Eu sint si bun si rau ,asa cum sint,
    Nu-mi tin rabozul la cusururi."

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.299
    Putere Rep
    40

Implicit

Avand in vedere ca avem in total aproximativ 60% voturi pentri jigniri, eu zic sa deschidem un nou topic, sa vedem cum stam cu parerile pro si contra in privinta postari manelelor pe forum, avand in vedere dorinta majoritara pentru mahala/tiganie.

In alta ordine de idei, ma gandesc aceste topicuri sunt deschise pentru "imbunatatirea" forumului, dar din pacate acest sondaje o sa arate doar vointa majoritati ramase, care in nici un caz nu o sa reflecte schimbarea necesara pentru atragerea inapoi a userilor vechi sa a userilor noi.

avand in vedere inaltimea la care te-ai cocotat,cand incepe sa te roada plictiseala,ce ar fi sa sugi un ciorap..? asta ca sa nu ne mai molestezi pe viitor cu comparatii de doi lei,seminte,manele,etc..si cand ne bagi pe toti intr-o oala,du-te la baie si uita-te in oglinda..mai stii multi prosti aici pe forum care si-au pus familia pe youtube..?
    Ultima modificare făcută de FidelKatzo; 31.10.2010 la 02:47.

Data înscrierii
    29.01.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    1.686
    Putere Rep
    22

Implicit

Citat Postat în original de FidelKatzo Vezi post
    avand in vedere inaltimea la care te-ai cocotat,
    Eu nu sunt sus, tu te uiti de jos la mine, te simti inferior, si la ce mesaje debitezi ai si de ce.

..ce ar fi sa sugi un ciorap...
    Eu zic sa mai extindem pana de Craciun libertatea la tiganie, ca uni mai au nevoie.

..du-te la baie si uita-te in oglinda..mai stii multi prosti aici pe forum care si-au pus familia pe youtube..?
    pai nu am stiut ca exista pedofili care se folosesc de o fetita de nici un an, cica sa "atace".

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.299
    Putere Rep
    40

Implicit

Eu nu sunt sus, tu te uiti de jos la mine, te simti inferior, si la ce mesaje debitezi ai si de ce.

Eu zic sa mai extindem pana de Craciun libertatea la tiganie, ca uni mai au nevoie.

pai nu am stiut ca exista pedofili care se folosesc de o fetita de nici un an, cica sa "atace".
    ca sa vezi, cine ne face reprosuri..marlania si tupeul cu care iti place sa te bagi in viata oamenilor unde ti le-ai insusit,vreun internat din Elvetia..? poate ne explici de la ce punct nestiinta se poate numii prostie..daca aveai cat de cat o bruma de educatie asa cum pretinzi,ai fi recunoscut de mult ca ai gresit si discutia era incheiata..insa la tine este patologica incapatinarea cu care vrei sa ai ultimul cuvant,indiferent ca ai sau nu dreptate..iti spun sincer ca pe mine incepi sa ma plictisesti,cred ca cel mai bine e sa te pun acolo unde ti-e locul,adica pe lista de ignore..

Pagina 2 din 3 PrimulPrimul 123 UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •