Follow RomanianPortal on Twitter       

Vezi rezultate sondaj: Credeti ca suspendarea definitiva de pe forum pentrui jigniri grave trebuie eliminata

Votanți
22. Nu poți vota în acest sondaj
  • Da, suspendarea definitiva este prea severa si trebuie exclusa

4 18,18%
  • Da, exceptand jignirile asupra moderatorilor si administratorilor

4 18,18%
  • Nu, suspendarea permamenta trebuie mentinuta

13 59,09%
  • Nu ma intereseaza

1 4,55%
Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123
Rezultate 21 la 29 din 29

Subiect: Credeti ca suspendarea permanenta trebuie eliminata?

Data înscrierii
    06.10.2008
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    2.894
    Putere Rep
    31

Implicit

Citat Postat în original de fifi Vezi post
    aolică fată, să fii matale sănătoasă de când fifi nu mai e moderatoare, aşa că dă-i bice la jigniri „mai abitire”

edit: am votat că pedeapsa cu moartea forumistică, adică suspendarea pt jigniri e prea gravă şi trebe eliminată. de asemenea cred că a suspenda pe cineva definitiv pt asta şi a-l lăsa sub alt username e doar hazliu şi inutil şi mai cere şi muncă în plus din partea moderatorilor, administratorilor, ajungându-se de fapt la acelaşi lucru.
    aolica fata lica, s-au facut restructurari?

altfel, sunt de acord cu tine 100%. ce mi-e fifica ce mi-e hormonica, tot al drac!

Data înscrierii
    30.09.2008
    Locație
    Augsburg De
    Posturi
    2.278
    Putere Rep
    30

Implicit

Citat Postat în original de biliboaca Vezi post
    aolica fata lica, s-au facut restructurari?
    Da Bili,am ramas fara salarii...
    Eu sint si bun si rau ,asa cum sint,
    Nu-mi tin rabozul la cusururi."

Data înscrierii
    06.10.2008
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    2.894
    Putere Rep
    31

Implicit

Citat Postat în original de elliane Vezi post
    Da Bili,am ramas fara salarii...
    elliane io una sper ca nu v-ati dat demisia pur si simplu si ati lasat imparatia sa scape de obligatii - compensatorii chesii d'astea!

Data înscrierii
    18.04.2006
    Locație
    Canada, Toronto
    Posturi
    4.438
    Putere Rep
    39

Implicit

Citat Postat în original de FidelKatzo Vezi post
    care obtiune ai votat-o,prima sau a doua,pentru-ca nu ai precizat..? suspendarea definitiva trebuie aplicata numai in cazul jignirilor aduse la adresa administratiei..
    am votat prima opţiune Paule, pe a doua eu nici n-aş fi pus-o, nu că n-aş fi de acord cu ea ci pentru că eu cred că dacă cineva jigneşte grav un administrator, administratorul nu trebuie să ceară părerea niciunuia dintre noi ca să-l dea direct afară. toţi am avut momente şi mai rele dar şi bune pe acest forum, cel puţin cei care încă suntem activi de ceva ani buni şi datorăm aceste momente plăcute adimistraţiei, fără ei nu mai eram acum aici, din plăcere şi de bună voie ca doar nu luăm bani ca să stăm la discuţii, palavre, chestii... cel puţin aşa gândesc eu. Ştiu că de-a lungul timpului am contestat şi eu deciziile administraţiei dar au fost doar păreri pe care le-am spus deschis, strict referindu-mă la cazuri concrete care am crezut eu că merită să li se „ţină partea”, îi credeam atunci forumişti valoroşi şi încă îi mai cred, chiar dacă mi s-a reproşat că-s avocată, bleah... să scuipi ai voie dar să să aperi sau să fii de acord, NU!... c-o fi şi-o păţi...

P.S. Mulţumesc JulianM pentru hodoroaia de aprecieri la adreasa mea deşi nu cred că le merit, a fost doar opinia mea, aşa cum e ea. Îţi mai mulţumesc, JulianM, pentru decizia ta luată mai demult de a folosi diacriticele Limbii Române, şi eu, la rândul meu te apreciez foarte mult pentru asta!

P.P.S. Biliboaco, mă plictiseşti teribil, dacă nu mai schimbi placa zgâriată cu „fifica-hormonica” zău de de te mai bag în seamă sau în orişicare altă parte.
    Ultima modificare făcută de fifi; 15.11.2010 la 17:40.

Data înscrierii
    06.10.2008
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    2.894
    Putere Rep
    31

Implicit

Citat Postat în original de fifi Vezi post
    !

P.P.S. Biliboaco, mă plictiseşti teribil, dacă nu mai schimbi placa zgâriată cu „fifica-hormonica” zău de de te mai bag în seamă sau în orişicare altă parte.
    eee acu ce dracu sa sa fac!? bauiesc ca o sa sufar 2-3 ani din cauza de nebagare in oricare alta parte da o sa-mi treaca pana la urma.

Data înscrierii
    02.10.2009
    Posturi
    1.450
    Putere Rep
    18

Implicit

Citat Postat în original de FidelKatzo Vezi post
    care obtiune ai votat-o,prima sau a doua,pentru-ca nu ai precizat..? suspendarea definitiva trebuie aplicata numai in cazul jignirilor aduse la adresa administratiei..
    Hola, Fidel !

Dă un click pe unul din numerele care reprezintă numărul de voturi de la una din opțiuni și vei vedea același tablou dar și cu votanții la fiecare opțiune ... (asta dacă ai votat ! ... şi văd că ai votat, a 2-a opțiune ...)

Ciao !

PS. Sper că am scris bine cuvântul Hola , din spaniolă ! ...
    Julian M.

Data înscrierii
    13.10.2008
    Posturi
    1.584
    Putere Rep
    25

Implicit

As fi votat dar nu ai rubrica “trebuie exclusa banarea definitiva dar nu pentru toata lumea “ , eu una i-as bana de tot pe instigatori cei care nu au injurat direct dar care repetitiv i-au adus pe mai multi useri cu temperament ridicat in stadiul sa injure ,i-au scos din sarite , i-au hartuit si au facut imposibila o comunicare normala, rezultatul fiind ca multora li s-a taiat sa mai scrie cum gindesc si ce rost mai are sa te exprimi doar copy/paste.

p.s. Eu una am zero toleranta fata de asa ceva.
    Ultima modificare făcută de Melina; 07.12.2010 la 08:21.
    free your mind before your mind will set you free

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.299
    Putere Rep
    40

Implicit

Data înscrierii
    13.10.2008
    Posturi
    1.584
    Putere Rep
    25

Implicit

"You Are What You Eat".

Ultima modificare făcută de Melina; 07.12.2010 la 13:06.
    free your mind before your mind will set you free

Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •