Follow RomanianPortal on Twitter       
Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: ce trebuie sa fac in cazul in care mi am gasit singura de munca in Toronto

Data înscrierii
    20.10.2010
    Posturi
    2
    Putere Rep
    0

Post ce trebuie sa fac in cazul in care mi am gasit singura de munca in Toronto

Nu deranjez prea mult Incerc sa aflu, in cazul in care mi-am gasit singura de munca in Toronto, daca mai am nevoie de o firma de recrutari din Romania sau ma descurc singura cu ambasada si restul. De fapt, nu prea stiu nimic despre asta Se poate sa ma ajute cineva? Multumesc anticipat!

Data înscrierii
    18.04.2006
    Locație
    Canada, Toronto
    Posturi
    4.438
    Putere Rep
    39

Implicit

Felicitări că ţi-ai găsit de lucru în Toronto, ca să obţii viza de lucru pentru Canada nu trebuie să apelezi la nicio firmă de recrutări dar ai nevoie de sprijinul angajatorului. Ca să afli toate informaţiile despre ce trebuie să faci atât tu cât şi angajatorul studiază acest link: http://www.cic.gc.ca/english/hire/index.asp

Data înscrierii
    20.10.2010
    Posturi
    2
    Putere Rep
    0

Implicit

Multumesc frumos pentru raspuns!
    Angajatorul asteapta hartiile de la biroul de imigrari. Sa vedem mai departe ce o fi

Data înscrierii
    18.04.2006
    Locație
    Canada, Toronto
    Posturi
    4.438
    Putere Rep
    39

Implicit

Multa bafta! cand ajungi in Toronto sa ma contactezi sa te ajut sa-ti depui actele pentru rezidenta permanenta in cazul in care vrei sa ramai in Canada.

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •